Ha észrevétele, javaslata van az oldallal kapcsolatosan, az alábbi módokon jelezheti:

2Személyesen: Flórián tér 5.
3Telefonon: +36 45 406 021

MINDEN SEGÍTŐ ÉSZREVÉTELT ÉS ÖTLETET ÖRÖMMEL FOGADUNK!

AZ ISKOLA NYITVATARTÁSA

Hétfőtől - Péntekig:  08.00 - 16:00

Szombat és Vasárnap:  Zárva

 

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

"Az Úrnak félelme a bölcsességnek tudománya, és a tisztességnek előtte jár az alázatosság." (Péld 15,32)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

Kiscserkész ígérettétel a kisvárdai cserkészcsapatban

                A kisvárdai Református Egyházközség fenntartásában működő, 1998. számú Szenczi Molnár Albert Cserkészcsapatban kiscserkész ígérettételre került sor október 30-án. A 150 genfi zsoltár, reformátor fordítójának nevét viselő cserkészcsapat, minden évben, a reformáció emlékünnepéhez (október 31.) legközelebb eső vasárnap fogadalomtételt tart. Idén hat kiscserkész (6-10 éves korú gyermek) ígérte meg, hogy a kiscserkész törvényeket betartva, igyekszik másokat segíteni. Az ígérettétel után a cserkészcsapat fenntartó testületének vezetői Százvai László református lelkipásztor, Veress Sándor főgondnok, Rab László gondnok köszöntötték a gyermekeket. A cserkészcsapat parancsnoka Benő Zoltán cserkésztiszt, valamint idősebb cserkészek kézfogással fogadták cserkésztestvérükké az új kiscserkészeket (első sor): Cselle Zsófiát, Révész Noémit, Erdős Annát, Balogh Mátét, Dobos Mariannt és Benő Bíborkát.

Pályázatok

FEL