Igehirdető részletek

34 éve létezem, 17 éve élek. Kisvárda - Debrecen - Ramocsaháza - Lipcse - Kisvárda. Ha egyszerű sarokpontokban kellene összefoglalnom az életemet, akkor ezek lennének a száraz adatok. Az élet azonban nem száraz adatok halmaza, hanem Isten örök tervének megvalósulása. "Ha valaki énutánam akar jönni, tagadja meg magátvegye fel az ő keresztjét minden nap, és úgy kövessen engem. Mert aki meg akarja tartani az ő életételveszíti azt, aki pedig elveszíti az ő életét énérettem, az megtalálja azt. Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri, de a lelkében kárt vall?" Ez életem egyik meghatározó vezérigéje, ezzel az Igével tört össze Isten, majd gyógyított meg az új életre és küldött szolgálatba.

Isten elhívásának engedelmeskedve lelkipásztorként szolgálok, szavaimmal és életemmel szeretnék Jézus Krisztusról bizonyságot tenni, egyre inkább az Ő arcára formálódni. Kisvárdán születtem, jelenleg az anyagyülekezetemben, szülővárosomban szolgálok ifjúsági lelkipásztorként. Feleségem, Ágnes tanító-hitoktató, jelenleg Kisvárda Város Önkormányzatánál polgármesteri asszisztensként dolgozik. Két gyermeket kaptunk eddig ajándékba Isten kezéből: Dórit, és Bálintkát. Családom mellett nagyon hálás vagyok Istennek gyülekezetünkért és  gyülekezetünk fiataljaiért, akikkel sok csodát engedett látni az Úr, és kérjük, várjuk, hogy hadd legyünk továbbra is csodáinak részesei.