Versenyeredmények 2010/2011

VERSENYEREDMÉNYEK  2010/2011

Országos eredmények

Református Iskolák Országos Tanulmányi Versenye, Debrecen

Műveltségi vetélkedő 7-8. évf.

Koi Eszter - Veres Eszter 8. oszt. IV. h.

Felkészítő: Járos Ágnes

Informatika:

Oláh Zoltán 8. oszt.                          III. h.

Felkészítő: Rolyák Géza

Rajz:

Marina Eszter 8. osztályos              Különdíj

Felkészítő: Baloghné Mudri Ágnes

 

 

Országos Bibliai Történetmondó Verseny Gyula

Nagy Zsófia 3. oszt                         IV. h.

Felkészítő: Nagy Istvánné

Király Anna 1. oszt.                       V. h.

Felkészítő: Márta Julianna

Nyeste Nikolett 6. oszt.                   V. h.

Felkészítő: Szerencsi Imréné

Rajz és illusztráció:

Rácz Ivett 3. oszt.                           I. h.

Felkészítő: Dankóné Nagy Andrea

Pataki Márk 5. oszt.                       III. h.

Felkészítő: Pethő Gyula

 

„Az Úr érkezése” Országos Ökumenikus Szavalóverseny

Szabó Lilla 11. oszt.                        Különdíj

Koncz Fruzsina 10. oszt.                Különdíj

Felkészítő: Veres Miklós

 

Kárpát- medencei amatőr költők versenye

Kiss Alexandra 10. oszt.                Különdíj

Felkészítő: Veres Miklós

 

Országos Kézilabda verseny, Mezőtúr

Fiú,  lány csapat                             V. h.

Felkészítők: Vajda Gézáné és Czifra József

 

 

Bolyai megyei matematika csapatverseny

7. oszt. csapata: III. h.

Tischner Ádám Olivér

Bukus Nikolett

Dienes Zsófia

Balla Máté

Felkészítő: Lakatos Krisztián

 

Vértesi Géza Megyei Matematikverseny

Potyók Csaba 3. oszt.           I. h.

Felkészítő: Nagy Istvánné igh.

 

Ambrózy Megyei matematikaverseny

Takács Bálint 6. oszt.           III. h.

Felkészítő: Balogh Sándor

Tischner Ádám 7. oszt.        III. h.

Felkészítő: Lakatos Krisztián

 

„Észforgató” megyei matematika verseny

Bartha Tamás 1. oszt.          I. h.

Felkészítő: Dobos B. Józsefné

Potyók Csaba 3. oszt.           I. h.

Felkészítő: Nagy Istvánné igh.

Szanyi Ádám 2.a                   IV. helyezett             

Felk: Cseh Ádámné

Széles Áron 1. oszt.               V. helyezés

Felkészítő: Dobos B. Józsefné

  

Móra Megyei Matematika Verseny

Széles Áron 1. oszt.               II. h.

Felkészítő: Dobos B. Józsefné

Potyók Csaba 3. oszt.           II. h.

Felkészítő: Nagy Istvánné igh.

 

Alapműveleti matematika verseny

Tischner Donát 5. oszt.        III. h.

Felkészítő: Oszrovszkyné Dékány Irén

 

Megyei Néptánctalálkozó

A 3. osztály ezüst minősítést kapott.

Felkészítő: Frankóné Bedő Melinda

 

Makkai László megyei történelmi verseny

11. oszt. csapata I. h.

Barabás Márk

Bukus Nikolett

Gonda Csilla

Pethő Ágnes

Felkészítő: Szeles Lajos

 

Megyei Szavalóversenyeny

Szabó Lilla 11. oszt.             I. h.

Felkészítő: Veres Miklós

 

Megyei fizika verseny:

Smajda János 8. oszt.           II. h.

Felkészítő: Kerekes Tibor

 

Dienes Pál Megyei matematika verseny

Rácz Ivett 3. oszt.                 I. h.

Felkészítő: Dankóné Nagy Andrea

Bartha Tamás 1. oszt.          II. h.

Felkészítő: Dobos B. Józsefné

Tischner Donát 5. oszt.        II. h.

Felkészítő: Osztrovszkyné Dékány Irén

Balogh Ferenc 8. oszt.          III. h.

Felkészítő: Kerekes Tibor

Potyók Csaba 3. oszt.           IV. h.

Felkészítő: Nagy Istvánné igh.

Takács Bálint 6. oszt.           VI.. h.

Felkészítő: Balogh Sándor

 

 

„Hass, alkoss, gyarapíts…” városi  helytörténeti vetélkedő

  1. osztály csapata: II. h.

Bukus Bernadett

Dienes Zsófia

Poór Kitti

Tischner Ádám

Felkészítő: Ésik Gyuláné

 

IV. Refi-Kupa városkörzeti sakkverseny

12. évfolyam fiú csapata II. h.

Kocsis Richárd  12. a

Mokánszki József  12. a

Szőke Ádám  12. a

Felkészítő tanár: Lakatos  Krisztián

           

„ Mátyás és a reneszánsz”  városi történelmi vetélkedő

8. a osztály csapata I. h.

Koi Eszter

Kulcsár Alexa

Vári Eszter

Felkészítő: Ésik Gyuláné

 

Pályázatok

FEL