Versenyeredmények 2011/2012

2011/2012

Országos Bibliai Történetmondó Verseny

Rácz Ivett 4. oszt.                           V. h.

Felkészítő: Jónásné Göncz Zsuzsanna, Szabóné Kiss Márta

 

Országos Biblia Történetmondó Verseny Rajpályázat

Tamás Vanessza 3. oszt.                III. h.

Felkészítő: Sipos Melinda

Pataki Márk 6. oszt.                       Különdíj

Csuha Eszter 7. oszt.                      II. h.

Felkészítő: Pethő Gyula

 

A „Bendegúz” Levelezős Természetismeret Verseny Országos döntő

Nagy Zsófia 4. oszt.                        IV. h.

Márta Anna 4. oszt.                       10. h.

Nagy Rebeka 4. oszt.                      10. h.

Felkészítő: Kiss Melinda

 

Mozaik Országos Levelőzs Matikaverseny döntő

Potyók Csaba 4. oszt.                     III. h.

Felkészítő: Nagy Istvánné igh.

 

Országos Anyagtudományi csapatverseny       

Csapatverseny 9. évfolyam            X. h.

Balogh Ferenc

Dicső Zoltán

Koi Eszter

Mónus Dániel

Valkócz Réka

Felkészítő: Balázsné Szabó Lívia

 

Az „Úr érkezése” Országos szavalóverseny

Szabó Lilla 12. oszt.                       Különdíj

Kiss Alexandra 11. oszt.                Különdíj

Felkészítő: Veres Miklós

 

„Szent Johannita Lovagrend” Nemzetközi verseny

Molnár Tibor Márk 10. oszt.          I. hely

Borbély Cintia 11. oszt.                   Dicséret

Balogh Gabriella 11. oszt.               Dicséret

Lakatos Anett 10. oszt.                    Dicséret

Felkészítő: Veres Miklós

 

Kárpát-medencei Református Iskolák Országos Bibliaismereti

csapatversenye:                     I. h.

 

Dicső Melinda 10. oszt.

Gál Dóra 10. oszt.

Csáki Dávid 10. oszt.

Felkészítő: Bodnárné Batár Jolán

 

Református Iskolák Országos Sakkversenye

Fiú csapat 6. 8. évf.                        I. h.      

Szenes Martin

Tischner Donát

Szőke Szabolcs

Tischner Ádám

Felkészítő: Lakatos Krisztián

Leány csapat 8. évf.                        II. h.

Dienes Zsófia                                  

Bartha Eszter

Felkészítő: Lakatos Krisztián

Leány csapat 

Valkócz Réka 9. oszt.                     III. h.   

Vaszily Erzsébet 10. oszt.             

Mónus Eszter 12. oszt.

Felkészítő: Lakatos Krisztián

Egyéni:

Bartha Eszter 8. oszt.                     II. h.

Dienes Zsófia 8. oszt.                      III. h.

Tischner Ádám 8. oszt.                  III. h.

Vaszily Erzsébet 10. oszt.              III. h.

Felkészítő: Lakatos Krisztián

 

Bolyai megyei matematika csapatverseny

7. oszt.csapata: II. h.

Koselák Virág

Marina Katalin

Marincsák Alex

Szabó Boglárka

Felkészítő: Lakatos Krisztián

8. oszt.csapata: III. h.

Bezzegh Boróka

Bukus Bernadett

Dienes Zsófia

Tischner Ádám

Felkészítő: Lakatos Krisztián

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei forduló

4. oszt.csapata: I. h.

Bakó Dóra

 Kovics Adél Lilla

 Tótik Angéla

 Rácz Ivett

Felkészítő: Kiss Melinda

 

Cinegekirály Megyei Természetismereti csapatverseny

Csapattagok: 2. oszt.            I. h.

Balázs Réka                     

Nagy Erika

Tischner Tamara

Felkészítő: Dobos B. Józsefné

Csapattagok: 2. oszt.            II.h.

Czomba Bence

Széles Áron

Vass Gábor

Felkészítő: Dobos B. Józsefné

 

„Heuréka” Megyei Matematikaverseny

Balogh Ferenc 9. oszt.          I. h.

Bodrog Dóra 10. oszt.          II. h.

Szatmári Enikő 11. oszt.      II. h.

Goldman István 11. oszt.     III. h.

Gyüre Ferenc 11. osztály     III. h.

Papp Flóra 11. osztály.        III. h.

Bukus Nikolett 12. oszt.       II. h.

Felkészítő: Lakatos Krisztián

 

Kenguru Nemzetközi Matematika Megyei Verseny

Potyók Csaba 4. oszt.           III. h.

Felkészítő: Nagy Istvánné igh.

 

Nyíregyházi Evangélikus Gimnzázium megyei matematikaverseny

Potyók Csaba 4. oszt.           I. h.

Felkészítő: Nagy Istvánné igh.

 

Ambrózy megyei matematikaverseny

Tischner Ádám 8. oszt.        II. h.

Bodrog Dóra 10. oszt.           III. h.

Bukus Nikoletta 12. oszt.     III. h.

Felkészítő: Lakatos Krisztián

 

Apáczai Megyei Matematikaverseny

Potyók Csaba 4. oszt.           II. h.

Felkészítő: Nagy Istvánné igh.

 

Refi-Matek Megyei Matematikaverseny

Bacskai Balázs 1. a               VIII. h.

Felkészítő:  Cseh Ádámné

Hudák Gábor 1. b                VIII. h.

Felkészítő: Szabóné Kiss Márta

Potyók László 2. a                I. h.

Vass Gábor  2.a                    VIII. h.

Dudás Krisztián  2.a            IX. h.

Bartha Tamás  2. a               1X. h.

Felkészítő: Dobos B. Józsefné

Molnár Levente  2.b             II. h.

Dolhai Dávid  2. b                 VIII. h.

Felkészítő: Kőrizsné Koi Beáta

Szanyi Ádám  3. a                 III. h.

Felkészítő: Nagy Istvánné Szászi Csilla

Potyók Csaba 4. a                 I. h.

Nagy Zsófia  4. a                   IX. h.

Felkészítő: Nagy Istvánné igh.

Rácz Ivett  4.b                       VII. h.

Vass Bianka  4.b                   X. h.

Felkészítő: Dankóné Nagy Andrea

 

 

„Aranyos” Megyei Helyesírási verseny

Tótik Angéla 4. oszt.            I. h.

Felkészítő: Kiss Melinda

 

Nyíregyházi Evangélikus Gimnázium Megyei Rajzverseny

Rácz Ivett 4. oszt.                  II. h.

Felkészítő: Dankóné Nagy Andrea

 

Középiskolák megyei sakkversenye

Csapatverseny                       III. h.

Balogh Ferenc 9. oszt.

Nagy Benjámin 10. oszt.

Pál Tibor 10. oszt.

Tischner Ádám 8. oszt.

Szenes Martin 6. oszt.

Felkészítő: Lakatos Krisztián

 

 

 „Hass, alkoss, gyarapíts…” városi  helytörténeti  vetélkedő

7. osztály csapata: III. h.

Marina Katalin

Marincsák Fanni

Nagy Zénó

Potyók Máté

Felkészítő: Ésik Gyuláné

V. Refi-Kupa városkörzeti sakkverseny

Fiú csapat:                              II. h.

Gyüre  Ferenc  11.a

Nagy  Benjámin  11. a

Balogh  Ferenc    9. a

Felkészítő tanár: Lakatos  Krisztián

 

 

Pályázatok

FEL