Ha észrevétele, javaslata van az oldallal kapcsolatosan, az alábbi módokon jelezheti:

2Személyesen: Flórián tér 5.
3Telefonon: +36 45 406 021

MINDEN SEGÍTŐ ÉSZREVÉTELT ÉS ÖTLETET ÖRÖMMEL FOGADUNK!

AZ ISKOLA NYITVATARTÁSA

Hétfőtől - Péntekig:  08.00 - 16:00

Szombat és Vasárnap:  Zárva

 

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

"Az Úrnak félelme a bölcsességnek tudománya, és a tisztességnek előtte jár az alázatosság." (Péld 15,32)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

Versenyeredmények 2013/2014

VERSENYEREDMÉNYEK 

 2013/2014. TANÉV

  

MATEMATIKA

 

Református Általános Iskolák Országos Tanulmányi Versenye, Debrecen

 

Komplex csapatverseny 2. évf.       3. h.

Bató Anna Laura  2. a                    

Szabó László  2. a

Felkészítő tanító:Dobos B. Józsefné

 

Egyéni

Potyók  Csaba  5.a                           2. h.    

Rácz Ivett  6. b                                  15. h.

 

Tischner Donát Balázs  8. a            3. h.

Potyók  Csaba  6.a                            5. h.

Bezzegh Zsófia  7. a                         10. h.

Felkészítő tanár:Tóthné Spekker Melinda

 

Csorba György Országos Természettudományos feladatmegoldó verseny, Miskolc

 

Matematika:

Tischner Donát Balázs  8. a            2. h

Pethő Zsombor  8. a                         4. h.

Barati Benjámin 8. a                        7. h.                

Felkészítő tanár:Tóthné Spekker Melinda

 

Bolyai  Matematika Csapatverseny,   megyei forduló

(hatosztályos gimnáziumi korcsoport)

 

7. a osztály                 2. h.

Bezzegh Zsófia

Kocsi Barbara

Nagy Bianka

Szántó Míra

                                                            

8. a  osztály                4. h.

Barati Benjámin

Szenes Martin

Tischner Donát Balázs
Vörösházi György              

Felkészítő tanár: Tóthné Spekker Melinda   

 

Zrínyi  Ilona  Matematikaverseny,  megyei forduló

 

A  2. évfolyam  csapatversenyén iskolánk  megyei  1. helyezést ért el.

 

Kovács Márton  2. b            7. h.               

Felkészítő tanító: Kőrizsné Koi Beáta

 

Bató Anna Laura  2. a         14. h.             

Szabó László Márk  2. a      16. h.             

Felkészítő tanító : Dobos B. Józsefné

 

Takács Zsombor   3. a          9. h.               

Felkészítő tanár: Kertész Edina

 

Takács Bence  7. a                12. h.             

Felkészítő tanár: Tóthné Spekker Melinda

 

Tischner Donát Balázs  8. a             14. h.             

Felkészítő tanár: Tóthné Spekker Melinda

 

Gordiusz Megyei Matematikaverseny

 

Takács Bálint  9. a                7. h.

Felkészítő tanár: Lakatos  Krisztián

 

Alapműveleti  Matematikaverseny, 4-8. évfolyam 

 

Szanyi Ádám 4. a                  körzeti 2. h.                megyei  3. h.

Felkészítő tanító: Szabóné Lakatos Erzsébet

 

Potyók  Csaba  6. a              körzeti  4. h.               megyei 6. h.

Takács Bence  7. a                körzeti  5. h.

Felkészítő tanár: Tóthné Spekker Melinda

 

Bereznai Gyula   Megyei Matematikaverseny, Nyíregyháza

 

Takács Bálint  9. a                2. h.

Felkészítő tanár: Lakatos  Krisztián

 

Tischner Ádám  10. a           2. h.

Potyók  Csaba   6. a             4. h.    

Felkészítő tanár: Tóthné Spekker Melinda

Ambrózy Géza   Megyei Matematikaverseny, Nyíregyháza

 

Takács Bálint  9. a                2. h.

Felkészítő tanár: Lakatos  Krisztián

 

Potyók  Csaba   6.a              2. h.    

Rácz Ivett   6. b                     15. h.

Takács Bence   7. a               16. h.

Felkészítő tanár.: Tóthné Spekker Melinda

 

Iskolánk által szervezett „Refi-Matek” Megyei Matematikaverseny, 1-4. évfolyam, Kisvárda

 

1.évfolyam

Virgula Tekla  1. b               1. h.

Kozma Zsombor  1. b          10. h.

Bodnár Kristóf  1. b             13. h.

Felkészítő tanító: Bakosné Veréb Judit, Nagy Istvánné

 

Tischner Zalán Atilla 1. a    2. h.

Csernyu Ákos  1. a               7. h.

Fazekas Péter  1. a               10. h.

Lódi Levente  1. a                 10. h.

Felkészítő tanító: Cseh Ádámné

 

Orgován Ferenc  1. c            12. h.

Pásztor Lőrinc 1. c               13. h.

Séra Milán  1. c                     13. h.

Felkészítő tanító: Oroszné Török Zsuzsa

 

2. évfolyam

Szabó László Márk              5. h.

Bató Anna  1. a                     7. h.

Felkészítő tanító: Dobos B. Józsefné

 

Lakatos  Sára  2. b               5. h.

Ihnat Vivien  2. b                  8. h.

Felkészítő tanító: Kőrizsné Koi Beáta

 

3. évfolyam

Nagy  Bence  3. b                  3. h.

Hudák Gábr  3. b                 4. h.

Felkészítő tanító: Nagy Istvánné Szászi Csilla

 

Péter  Marcell 3. c                6. h.

Felkészítő tanító: Szabóné Lakatos Erzsébet

 

4. évfolyam

Potyók László György  4.a             4. h.

Felkészítő tanító: Iklódi Boglárka Éva

 

Molnár Levente  4. b                       5. h.

Felkészítő tanító: Dankóné Nagy Andrea

 

Vértesi Géza Megyei Matematikaverseny  2-5. évf.   Kisvárda

 

Molnár Levente  4. b            1. h.

Felkészítő tanító: Dankóné  Nagy Andrea

 

Szabó László Márk  2. a      4. h.

Felkészítő tanító: Dobos B. Józsefné

 

Nagy Bence  3. b                   6. h.

Felkészítő tanító:  Nagy Istvánné Szászi Csilla

 

Péter Marcell  3. c                7. h.

Bogár Dániel  5. a                 7. h.

Felkészítő tanár: Szabóné Lakatos Erzsébet

 

Lakatos  Sára  2. b               10. h.

Felkészítő tanító: Kőrizsné Koi Beáta

 

Hudák Gábor  3. b               13.h.

Felkészítő tanító:  Nagy Istvánné Szászi Csilla

 

Dienes  Pál  Megyei  Matematikaverseny, Nyíregyháza

 

Potyók Csaba  6. a                 4. h.  

Felkészítő tanár:  Tóthné Spekker Melinda

 

Szabó László Márk  2. a        5. h.  

Százvai Dóra  2. a                   7. h.

Felkészítő tanító:  Dobos B. Józsefné

 

Ihnat Vivien  2. b                  6. h.

Lakatos Sára  2. b                7. h.

Felkészítő tanító:Kőrizsné Koi Beáta

                       

Virgula Tekla  1. b               6. h.

Kozma Zsombor  1. b          9. h.

Felkészítő tanító:Bakosné Veréb Judit

           

Potyók László  4. a                 6. h.             

Felkészítő tanító:  Iklódi Boglárka Éva

 

Takács Bence  7. a                  7. h.

Felkészítő tanár:  Tóthné Spekker Melinda

 

Lódi Levente  1. a                 11. h

Felkészítő tanító: Cseh Ádámné

Szanyi Anikó  5. b                12. h.  

Felkészítő tanító: Gálné Mátyás Veronika

 

Móra  Megyei Matematikaverseny, Nyíregyháza

 

Csernyu Ákos  1. a               1. h.

Nagy Eszter  1.a                    8. h.

Felkészítő tanító: Cseh Ádámné

 

Péter Marcell  3. c                1. h.

Felkészítő tanár: Szabóné Lakatos Erzsébet

 

Lakatos Sára  2. b                8. h.

Rabb Dóra  2. b                    12.h.

Felkészítő tanító:Kőrizsné Koi Beáta

 

Apáczai Megyei Matematikaverseny, Nyíregyháza

 

Potyók László  4. a                 5. h.             

Felkészítő tanító:  Iklódi Boglárka Éva

 

Kemenyiczki Zsolt  3. c        6. h.

Felkészítő tanító: Szabóné Lakatos Erzsébet

 

Gáncsos Dávid  2. c              9. h.

Felkészítő tanító: Makláriné Eszterhai Ágnes

 

Péter Marcell  3. c                10. h.

Felkészítő tanár: Szabóné Lakatos Erzsébet

 

Szabó László Márk  2. a        12. h.

Százvai Dóra  2. a                   12. h.

Felkészítő tanító:  Dobos B. Józsefné

 

Dolhai Dávid  4. b                12. h.  

Felkészítő tanító: Dankóné  Nagy Andrea

 

Váci  M. Városkörzeti Matematikaverseny, Nyírkarász

 

Szanyi Ádám 4. a                  1. h.  

Felkészítő tanító: Szabóné Lakatos Erzsébet

 

Takács Bence  7. a                1. h.

Potyók  Csaba  6.a               2. h.    

Rácz Ivett  6. b                      3. h.

Felkészítő tanár.: Tóthné Spekker Melinda

 

Szanyi Anikó 5. b                 5. h.  

Felkészítő tanító: Gálné Mátyás Veronika

 

Mozaik Országos Levelezős Verseny

 

Potyók  Csaba  6. a              12. h.  

Felkészítő tanár.: Tóthné Spekker Melinda

 

Bendegúz  Megyei  Levelezős Verseny

                                                          

Gáncsos Dávid  2. c              5. h.

Felkészítő tanár: Makláriné Eszterhai Ágnes

 

MAGYAR  NYELV  ÉS  IRODALOM

 

Kölcsey Ferenc Református  Gyakorló Általános Iskola  Országos Tanulmányi Versenye, Debrecen

 

Komplex műveltségi vetélkedő  6-8. osztály, csapatverseny                  6. h.

Barati Benjámin 8.a 

Rácz Ivett  6. b

Varró Fanni  7.a 

Felkészítő tanárok:

Ésik  Gyuláné, Molnárné Balázs Csilla,  Magyarné Kovács Krisztina, 

 

Református  Általános Iskolák  Országos Nyelvművelő Versenye, Debrecen

 

Rácz Ivett  6. b                      6. h.

Pethő Levente  6. b               6. h.

Felkészítő tanár: Borbélyné Péter Zsófia

 

Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola Országos Magyar Versenye

 

Szövegértés, nyelvtan-helyesírás kategória

 

Takács Zsombor  3. a           1. h.

Felkészítő tanító: Gyüre Andrea

 

 

Johanita Rend Magyar Tagozatának Országos Irodalmi Pályázata

 

Mester Renáta  12. b            2. h.

Felkészítő tanár:  Veres  Miklós

 

Mécs László Nemzetközi Szavalóverseny, Királyhelmec

 

Szilágyi Katalin  9. b Dicséretben részesült

Felkészítő tanár:  Veres  Miklós

 

Bolyai  Anyanyelvi  Megyei  csapatverseny

 

3. évfolyam                            3. h.

Hudák Gábor  3. b

Kemenyiczki Zsolt  3.c

Orosz Csenge  3.a

Takács Zsombor  3. a

Felkészítő tanítók: Toldiné Maklári Anita, Nagyné Ágoston Anita, Gyüre Andrea

 

Apáczai Megyei Helyesírási Verseny, Nyíregyháza

 

Takács Zsombor  3. a           6. h.                           

Felkészítő tanító: Gyüre Andrea

 

Szabó László 2. a                  8. h.                           

Felkészítő tanító: Tóth Erika

 

Hudák Gábor 3. b                8. h.                           

Felkészítő tanító: Toldiné Maklári Anita

 

Lakatos Sára 2. b                 13. h.                         

Felkészítő tanító: Hubicsák Ferencné

 

Somogyi Rezső Általános Iskola Városkörzeti  Mesemondó versenye, Kisvárda

 

Csernyu Ákos  1. a               Különdíj       

Felkészítő tanító: Benő Zoltánné

 

Móricz Zsigmond  Körzeti Mesemondó Verseny, Pátroha

 

Szabó Fanni  3. c                  1. h.

Felkészítő tanító: Nagyné Ágoston Anita

 

Ölbey Irén Városkörzeti Nyelvtan-helyesíró Verseny, Döge

 

Szürös Boglárka  3. a           1. h.

Felkészítő tanító: Gyüre Andrea

 

Lakatos Sára  2. b                2. h.

Felkészítő tanító: Hubicsák Ferencné

Virgula Tekla  1. b               2. h.

Felkészítő tanító: Márta Julianna

 

Radnóti Miklós Városi Szavalóverseny, Kisvárda 

 

Andrekó Réka  9. b              2. h.

Felkészítő tanár:  Veres  Miklós

 

Várday István Városkörzeti Szavalóverseny, Kisvárda

 

Szilágyi Katalin  9. b 3. h.

Andrekó Réka  9. b              5. h.

Felkészítő tanár:  Veres  Miklós

 

TÖRTÉNELEM

                                               

Makay László Megyei Emlékverseny(csapat), Kisvárda

 

1.helyezett

Balogh Bianka,

Koi Eszter,

Nagy Enikő,

Nagy Tibor 11. a

Felkészítő tanár:  Pappné Molnár Erika

 

2.helyezett

Kocsi Klementina, 10. a

Kovács Ádám  9. a

Szabó Csenge 10. a

 Takács Báloint   9. a

Felkészítő tanár: Ésik Gyuláné

 

Benkő Gyula Református Országos Komplex Tanulmányi csapatverseny, Miskolc

 

Bogár Dániel  5. a 

Kemenyiczki Fanni  7. a                  12. h.

Felkészítő tanár:  Molnárné Balázs Csilla

 

Iskolánk által szervezett ”Hass, alkoss, gyarapíts!” Helytörténeti Csapatverseny, Kisvárda

 

1.helyezett

Péter Abigél, Szántó Míra  7. a  

Vincze Rebeka, Kovács Roland  8. o. (Nagyvarsány)                

Felkészítő tanár:  Molnárné Balázs Csilla

 

2.helyezett

Balla Adrienn, Barati Benjámin,

Szanyi Nikolett, Pataki Márk  8. a                        

Felkészítő tanár:  Szeles Lajos

 

„Szent György”Ifjú Lovagjainak Városkörzeti Vetélkedője(csapat), Kisvárda

 

2.helyezett

Harakály Lilla, Kertész Kata, Rácz Ivett   6. b  csapata

Felkészítő tanár: Ésik Gyuláné

 

„Vári-hét” Városkörzeti Helytörténeti Vetélkedő(csapat), Kisvárda

 

3.helyezett

Bezzegh Zsófia, Dicső Gábor,

Lakatos Levente, Nagy Bianka  7. a    csapata

Felkészítő tanár:  Molnárné Balázs Csilla

 

TERMÉSZETISMERET

 

„Energy Games” Nemzetközi Környezetvédelmi Csapatverseny, Kisvárda

 

1.helyezett

Gyüre Bálint  4.c  

Molnár Levente 4. b

Orosz Lilla 4. b

Vass Gábor 4. a

Felkészítő tanítók:  Dankóné Nagy Andrea, Szürösné Vágó Enikő, Révész Anett

 

 

Környezetismereti és Természetvédelmi Megyei Verseny, Nyíregyháza

 

Szatmári Dávid  2. a                        3. h.

Felkészítő tanító: Dobos B. Józsefné

 

Teichmann Vilmos Környezetismereti Megyei Csapatverseny, Kisvárda

 

3. évfolyam csapata              6. h.

Orosz Csenge, Révész Benjámin 3. a,

Péter Marcell, 3. c, Vraja Hanna 3. b

Felkészítő tanítók:  Kertész Edina, Nagy Istvánné Szászi Csilla, Szabóné Lakatos Erzsébet

 

BIOLÓGIA-TERMÉSZETTUDOMÁNY

 

Csorba György Országos Természettudományos Feladatmegoldó Verseny, Miskolc

 

Fizika

Borkó Károly  8. a               1. h.          

Felkészítő tanár: Szabó István

 

Kémia

Pataki Márk  8. a                  8. h.

Tőkészki Panna 8. a             9. h.    

Felkészítő tanár: Balázsné Szabó Lívia

        

Kossuth Lajos Evangélikus Gimnázium Megyei Feladatmegoldó Versenye, Nyíregyháza

 

Fizika

Borkó Károly  8. a               6. h.

Pethő Zsombor 8. a              7. h.               

Felk. tanár: Szabó István

 

Vöröskeresztes Elsősegélynyújtó Területi Csapatverseny, Kisvárda

 

8. évfolyam  csapata             2. h.

Borkó Károly, Harakály Dóra, Kocsis Viktória,

Kovács Nikolett Anikó, Szilvási Máté

Felkészítő tanár: Rostásné Kiss Mária

 

 

„Vári-hét” Természettudományi Városkörzeti Verseny, Kisvárda

 

1.helyezett

Borkó Károly, Jánvári  Imola, Pethő Zsombor  8. a  oszt. csapata

Felkészítő tanárok: Balázsné Szabó Lívia, Rostásné Kiss Mária, Szabó István

Egyéni

Potyók Csaba  6. a               3. h.

Márta Anna  6. a                  4. h.

Felkészítő tanár: Rostásné Kiss Mária

 

ANGOL 

 

Református Általános Iskolák Országos Tanulmányi Versenye, Debrecen

 

Csapatverseny

Pethő Zsombor  8.a  és  Szanyi Nikolett  8. a                    7. h.

Felkészítő tanár: Magyarné Kovács Krisztina és Gergelyffy Éva

 

Regionális Nyelvi Tehetségkutató Verseny, Debrecen

 

Angol nyelv

Mikla Dominik  8. a             1.h.

Felkészítő tanár: Magyarné Kovács Krisztina

 

Berecz Kamilla  8. a             6. h.

Felkészítő tanár: Gergelyffy Éva

 

Pethő Zsombor  8. a             7. h.

Felkészítő tanár: Gergelyffy Éva, Pethőné Nagy Zsuzsanna

 

Rotary  Városkörzeti Angol nyelvi Verseny

 

Takács Bálint  9.a                 3. h.

Felkészítő tanár: Gergelyffy Éva

 

A Kossuth Lajos Evangélikus Gimnázium  levelezős versenyének  megyei döntője, Nyíregyháza 

 

Mikla Dominik  8. a             3.h.

Szanyi Nikolett  8. a             6. h.

Felkészítő tanár: Magyarné Kovács Krisztina és Gergelyffy  Éva

 

 

BIBLIAISMERET

 

Református Iskolák Országos Tanulmányi Versenye, Debrecen

 

Bibliaismereti csapatverseny:    

Nagy Zsófia  és Tótik Angéla  6. a                         1. h.

Felkészítő tanár:  Bodnárné Batár Jolán

 

Hegyes Gréta 4. b  és Gyüre Bálint  4. c                5. h.

Felkészítő tanítók:  Márta Julianna és Szabóné Kiss Márta

 

Országos Bibliai Történetmondó Verseny, Gyula

 

Nagy Zsófia  6. a                   1. h.

Felkészítő tanár:  Bodnárné Batár Jolán

 

FÖLDRAJZ

 

Református Iskolák Országos Tanulmányi Versenye

 

Nagy Tibor   11. a                6. h.

Koi Eszter  12. a                   12. h.

Felkészítő tanár:  Sipos Csaba

 

ÉNEK-ZENE 

 

Béres Ferenc Országos Református Zsoltár-és Népdaléneklő Verseny, Budapest

 

Szóló ének

Szabó László  2. a                 Különdíj                               

Zelei Dóra 6. b                      Arany minősítés

Borkó Anna  7. a                  Arany minősítés

 

Csoportos ének                     Arany minősítés

Kovács Emese  7. a

Murányi Boglárka  7.a

Szabó Boglárka  6. a

Felkészítő tanár: Iklódi  Boglárka Éva

 

Szent György Görögkatolikus Általános Iskola  Népdaléneklési  versenye,  Kisvárda

 

Szabó László  2. a                 2. h.                           

Felkészítő tanár: Iklódi  Boglárka Éva

 

RAJZ 

 

Református  Iskolák Országos Tanulmányi Versenye, Debrecen

 

Pataki Márk  8. a                 3. h.

Felkészítő tanár:  Jánvári  Nikoletta

 

Országos Bibliai Történetmondó Verseny Rajz és Illusztráció Pályázata, Gyula

 

Szónok Sára   2. c                 Különdíj

Felkészítő tanító: Makláriné Eszterhai Ágnes

 

Varró Petra  4. b                  Különdíj

Felkészítő tanító: Dankóné Nagy Andrea

 

„Tiszta levegő-Mozdulj érte” Országos Rajzpályázat

 

Ihnat Vivien  2. b                  Dicséretben részesült

Felkészítő tanító: Kőrizsné Koi Beáta

 

„Soma”  Alapítvány  Rajzversenye (városi)

 

Szónok Anna  5. b    2. h.

Felkészítő tanár: Jánvári Nikoletta

 

Dankó Máté  2. c      3. h.

Felkészítő tanító: Makláriné Eszterhai Ágnes

 

Különdíjban részesültek:

Mucsicska Dorka 1. c.

Felkészítő tanító: Oroszné Török Zsuzsa

 

Bató Anna Laura  2. a

Százvai Dóra  2. a

Felkészítő tanító: Dobos B. Józsefné

 

Gyüre Evelin  3. a

Szabó Boglárka  3. a

Felkészítő tanító: Kertész Edina

 

Kemenyiczki Zsolt  3. c

Felkészítő tanító: Szabóné Lakatos Erzsébet

 

Feskó Laura  5. a

Hajdu Alex  5. b

Felkészítő tanár: Jánvári Nikoletta

 

„Én és a Nagymamám/Nagypapám” c. Rajzpályázat (városi)

 

Ihnat Vivien  2. b                  1. h.

Felkészítő tanító: Kőrizsné Koi Beáta

 

Százvai Dóra  2. a                 Különdíj

Felkészítő tanító:  Dobos B. Józsefné

 

Pataki Márk  8. a                 1. h.

Felkészítő tanár:  Jánvári  Nikoletta

 

 „A jövő Mikulása”c. Rajzpályázat (városi)

 

Fazekas  Péter   1. a             1. h.    

Diák Dániel   1. a                  2. h.

Lódi  Levente  1. a                3. h.

Felkészítő tanító: Benő Zoltánné

 

„Az  Én Adventem”  c. Rajzpályázat (városi)

 

Varró Petra   4. b                 1. h.

Felkészítő tanító: Dankóné Nagy Andrea

Bató Anna Laura  2. a          Különdíj

Felkészítő tanító: Dobos B. Józsefné

 

Barati  Zsófia   2. c                Különdíj

Felkészítő tanító:  Makláriné Eszterhai Ágnes

 

„Maci-fesztivál” c. Rajzpályázat (városi)

 

2. c  osztály csapata              Bronz  Medve – díj

 

Barati Zsófia, Berencsi Boglárka, Izsó Diána, Korbács Tamás,

Kovács Bence, Potyók  Annabella,  Szónok Sára                                   

Felkészítő tanító:  Makláriné Eszterhai Ágnes

 

SAKK

 

Református Iskolák VII. Országos  Sakkversenye, Kiskunhalas

 

Leány csapat:            2. h.

Bartha  Eszter  10. a           

Valkócz  Réka  11. a           

Vaszily  Erzsébet 12. a                    

 

Fiú csapat:                 2. h.

Balogh  Ferenc    11. a

Nagy  Benjámin  12. a

Pál Tibor             12. a

Tischner Ádám   9. a

 

Egyéni:

Balogh  Ferenc  11. a           2. h.

Valkócz  Réka  11. a            2. h.    

Felkészítő tanár: Lakatos  Krisztián

 

Megyei Csapatverseny Refi -SC

 

Tanuló kategória

Balogh  Ferenc    11. a,  Pál Tibor   12. a              1. h.

 

Felnőtt kategória

Nagy  Benjámin  12. a,  Lakatos Krisztián           1. h.

Felkészítő tanár: Lakatos  Krisztián

 

Gimnáziumunk által szervezett   VII.  Refi –Kupa Csapatverseny

 

2. helyezett

Balogh  Ferenc    11. a

Szenes Martin     10. a

Tischner Ádám   10. a

 

3. helyezett

Nagy  Benjámin   12. a

Pál Tibor              12. a

Valkócz  Réka      11. a                   

Felkészítő tanár: Lakatos  Krisztián

 

Gratulálunk valamennyi tanulónak és felkészítő pedagógusnak a szép eredményekhez!

                                                                          

Összértékelés (0)

0 csillag az 5-ből.

Hozzászólások

Bejegyzés írása vendégként

0
A hozzászólás adminisztrátori jóváhagyás után fog megjelenni.
  • Még nincs hozzászólás.

EFOP -4.1.1-15-2016-00017

FEL