Versenyeredmények 2017/2018

VERSENYEREDMÉNYEK   2017/2018

Országos versenyek

 

 

Verseny neve

 

 

Tantárgy

 

Tanuló neve/ osztálya

 

Helyezés

 

Felkészítő pedagógus

Református Iskolák

XXI. Országos Tanulmányi Versenye, Debrecen

 

 

Komplex tanulmányi csapatv.

Csernyu Kristóf   3. A

Károly Levente  4. C

Potos Áron  4. B

Puskás Anna  4. B

 

 

2.

Hubicsák Ferencné

Vass Tiborné

Körizsné Koi Beáta

Református Iskolák

XXI. Országos Tanulmányi Versenye, Debrecen

 

Magyar irodalom és könyvtár
használati ismeretek

Fodor Gréta   6. B

 Ember Erik   7. B

 

5.

Kovács Krisztina

Nagyné Fazekas Ágnes

 

Református Iskolák

XXI. Országos Tanulmányi Versenye, Debrecen

 

Bibliaismereti csapatv.

Hajdu Lara   4. C

Százvai Bálint   4.A

7.

Koncz Katalin

Református Iskolák

XXI. Országos Tanulmányi Versenye, Debrecen

Angol nyelvi csapatv.         

Nagy Margaréta 6.C  
Bodnár Botond 

8.

Diákné Váradi Enikő

Angol nyelvi csapatv.

Halász István  8.C

Takács Dávid   8.C

7.

Berencsiné

Dévald Henrietta

Református Iskolák

XXI. Országos Tanulmányi Versenye, Debrecen

Informatika

           

Jánvári Vivien  8. C

Bereczki Bence  7.A

6.

8

Hajnal Béla

Református Iskolák

XXI. Országos Tanulmányi Versenye, Debrecen

 

Komplex tanulmányi csapatv.  

Farkas Boglárka   2.A

Rabb Réka   2.A

8.

Csiréné Józsa Viktória,

Révész Krisztina

Református Iskolák

XXI. Országos Tanulmányi Versenye, Debrecen

 

Matematika

Takács Zsombor  7.

8.

Tóthné Spekker Melinda

Potyók László  8.C

8.

Gálné Mátyás Veronika

Református Iskolák

XXI. Országos Tanulmányi Versenye, Debrecen

 

Műveltségi Vetélkedő Történelem

Tóth Csenge Sára 6. B.

Nagy Bence 7. A

12.

Molnárné Balázs Csilla

Kocsi Annamária

Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola és Óvoda XIII. Országos  Versenye

Magyar

versmondás kategória

Böszörményi Janka 3.C

1.

Toldiné Maklári Anita

Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola és Óvoda XIII. Országos Versenye

Magyar

anyanyelv kategória

Miklovicz Lili Nóra 3.C

6.

Toldiné Maklári Anita

Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola és Óvoda XIII. Országos  Versenye

Magyar

versmondás kategória

Kiss Zsófia 4.B

18.

Hubicsák Ferencné

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Országos forduló

Magyar nyelv és irodalom

Nagy Zsófia  10.A
Szikszai Károly  10.A
Tótik Angéla  10. A
Bodnár Viktória  10.A

6.

Virguláné Hercku Orsolya

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Országos forduló

Magyar nyelv és irodalom

„Sasszemek”  csapat 7. A

Hudák Gábor                                                     Péter Marcell
Nagy Bence
Takács Zsombor

12.

 

Nagyné Fazekas Ágnes

Református Iskolák XXVI. Országos Matematikaversenye

Matematika

Potyók Csaba 10.A
Borkó Károly

1.
7.

Bencs Zoltán
Takács Csaba

Országos Zsoltáréneklő Verseny
Budapest

Egyházi ének

Fodor Gréta 6. B.

arany minősítés

Kovács Albert

Országos Zsoltáréneklő Verseny
Budapest

Egyházi ének

 

Nagy Erika 8. B

 

bronz minősítés

Kovács Albert

Országos Zsoltáréneklő Verseny
Budapest

Egyházi ének

Kerekes Kincső 5. C

bronz minősítés

Kovács Albert

Bolyai matematika verseny Országos forduló

 

Matematika

 

 

Borkó Károly 12.A

Vörösházi György 12.A

Szőke Szabolcs 12.A

Tischner Donát 12.A

 

12.

 

 

 

 

Takács Csaba

 

Arany Dániel Országos matematikaverseny

Matematika

Potyók Csaba 10.A

2. fordulóba jutott

Bencs Zoltán

 

OKTV

Biológia

Matematika

Informatika

Informatika

Pataki Márk 12.A

Borkó Károly 12.A

Potyók Csaba 10.A

Borkó Károly 12.A

 

2. fordulóba jutot

Balázsné Szabó Lívia

Takács Csaba

Rolyák Géza

Rolyák Géza

Minimérnökfutam csapatverseny
Sopron

Matematika

Csapattagok 10. A   Botos Márk, Potyók Csaba, Szabó Dániel

2.

Bencs Zoltán

Keresztyén Ifjúsági találkozó

Sárospatak

weblapkészítés

Juhász Csaba 8.C             Potyók László 8.C

2.              3.

Hajnal Béla

Strach animáció

Csapat:  Ember Erik7. B      Kanyári Bence 7.B

2.

BME Alfa pontgyűjtő

Matematika

Potyók Csaba 10.A
Borkó Károly 12.A

3.
10.

Bencs Zoltán
Takács Csaba

Informatika verseny

Sárospatak

Informatika

Nagy Bence 7. A    Bacskai Balázs 7. A  Bereczki Bence 7. A  Pásztor István 8. C

1.       

2.       

Hajnal Béla

3.

Orchidea Pangea Országos Tehetségkutató matematikaverseny

Matematika

Potyók Csaba 10.A

3.

Bencs Zoltán

Nemes Tihamér Orsz. Informatikaverseny

Informatika

Potyók Csaba 10.A

47.

Szabó István

Bendegúz  Tudásbajnokság

Matematika

 

Borsi Dávid  5. B

4.

Bencs Zoltán

Mazsi-Matek páros matematika verseny, Hajdúböszörmény

 

Matematika

 

Teski Ádám Attila 2.A

Rabb Gergő 2.A

12.

Révész Krisztina

Rabb Réka 2.A

Lizák Eszter 2.A

14.

Révész Krisztina

Zrínyi Ilona Országos matematika verseny

Matematika

Potos Áron 4.B

20.

Kőrizsné Koi Beáta

Nemes Tihamér Online Programozási Verseny

Informatika

Potyók Csaba 10.A

18.

Bencs Zoltán

Mikola Sándor Országos fizikaverseny

Fizika

Potyók Csaba 10.A

1.

Szabó István

Református Gimnáziumok Országos Informatikaversenye

Informatika

Borkó Károly 12.A

1.

Rolyák Géza

Gábor Dénes Országos Számítástechnika Verseny

Informatika

Borkó Károly 12.A

1.

Rolyák Géza

Nemzetközi Kenguru Országos matematikaverseny

Matematika

Potyók Csaba 10.A

25.

Bencs Zoltán

XXVII. Nemzetközi Magyar Matematikaverseny

Matematika

Potyók Csaba 10.A

Dicséretben részesült

Bencs Zoltán

Fair play Országos labdarúgó kupa

Testnevelés és sport

Herczeg Ivett Kitti, Hegyes Csenge, Kovács Barbara, Gere Erika, Mező Emese, Kocsis Viktória,  Orgován Gréta

2.

Borbély Gábor

Református Iskolák Országos Kézilabda bajnoksága

Testnevelés és sport

4. korcsoport: Mucsicska Bence , Nagy Noel, Rusznák Patrik, Csabina Dávid, Demeter Máté Csaba, Széles Áron, Vass Gábor, Rabóczki Ede, Sipos Patrik

6.

Lakatos Tamás

Vám Ádám

Országos Diákolimpia Elődöntő

 

Testnevelés és sport

I.Korcsoport           

Nagy Levente Gábor 2.B, Bakos Péter 1. A, Tölgyesi Marcell 2.A

7.

Borbély Gábor

Országos Diákolimpia Elődöntő

 

Testnevelés és sport

II. Korcsoport:   

Takács Norbert 3.C, Diák Péter 3. C, Balla Levente 3.C, Nagy Levente Gábor 2.,    hnat Róbert 2.A

8.

Borbély Gábor

Országos Diákolimpia Elődöntő

 

Testnevelés és sport

III-IV. korcsoport:

Nagy Bence 7.A, Balázs László 7.A, Szántó József 7.A, Bara János 7.B,    Tóth Patrik 7. B,    Gál Nimród 5. B

9.

Borbély Gábor

Országos Torna Diákolimpia

Döntő

Testnevelés és sport

Takács Norbert 3. C

18.

Borbély Gábor

Bakos Péter  1.A

46.

Borbély Gábor

Nagy Levente Gábor 2. B

54.

Borbély Gábor

 

 

Megyei versenyeredmények

Bolyai Matematika Csapatverseny
megyei forduló

 

Matematika

Agya-sokk” csapat Kemenyiczki Zsolt 7.A
Nagy Bence 7.A
Péter Marcell 7.A
Takács Zsombor 7.A

2.

 

 

Tóthné Spekker Melinda

 

 

Bolyai Matematika Csapatverseny
megyei forduló

 

Matematika

„Okosokk” csapat            Bengi Lili 5. B
Kozma Zsombor  5. B
Borsi Dávid 5. B
Csernyu Ákos  5. C

4.

Bencs Zoltán

Szabóné Lakatos Erzsébet

Bolyai Matematika Csapatverseny
megyei forduló

 

Matematika

 

„Bölcs Baglyok” csapat Farkas Péter 4. C
Károly Levente  4. C
Nagy Dénes  4. A
Révész Levente  4. C

 

8.

Makláriné Eszterhai Ágnes

Dankóné Nagy Andrea

Bolyai Matematika Csapatverseny
megyei forduló

 

Matematika

 

„Ész-Lények” csapat      Kovics Lili Kata 4.B
Nagy Viktória  4.A
Potos Áron  4.B
Rinkács Ádám  4.B

9.

 

9.

Kőrizsné Koi Beáta

Dankóné Nagy Andrea

Bolyai Matematika Csapatverseny
megyei forduló

 

Matematika

 

N " Agymenők" csapat Csernyu Kristóf  3. A
Fodor Ádám  3. B
Kőrösi Kitti  3. B
Séra Nikolett  3. A

 

16.

Bakosné Veréb Judit

Oroszné Török Zsuzsa

 

Bolyai Matematika Csapatverseny
megyei forduló

 

Matematika

 

 

„Szám-Királyok” csapat  Balla Levente 3.C
Gecsey Ádám  3.C
Molnár Dóra  3.A
Molnár Márk Zoltán 3.C

16.

 

 

Nagy Istvánné Szászi Csilla

Oroszné Török Zsuzsa

Nemzetközi Kenguru megyei matematikaverseny

Matematika

Potyók Csaba 10.A

Borsi Dávid  5. B

1.

4.

Bencs Zoltán

Bencs Zoltán

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

megyei forduló

Magyar nyelv és irodalom

Sasszemek” csapat      Hudák Gábor  7.A
Nagy Bence  7.A
Péter Marcell  7.A
Takács Zsombor  7.A

1.

 

 

Nagyné Fazekas Ágnes

Bolyai Anyanyelvi          Csapatverseny

regionális  forduló

Magyar Nyelv és Irodalom

 

Nagy Zsófia  10.A             Tótik Angéla 10.A         Szikszai Károly 10.A      Bodnár Viktória 10.A

2.

 

Virguláné Hercku Orsolya

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

megyei forduló

 

Magyar nyelv és irodalom

 

 

Nyelvész-fürkész” csapat  Fodor Ádám  3.B
Kőrösi Kitti  3.B
Pályka Lotti Szabina  3.B
Popovics Petra 3.B

 

 

4.

Hatházy Ákos Györgyné

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

 

 

Magyar nyelv és irodalom

 

Okos négyes” csapat

Benő Bíborka 4.C
Deáki Ábel Zsolt  4.C
Farkas Péter  4.C
Révész Levente  4.C

 

 

6.

 

 

Kiss Tünde

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

 

Magyar Nyelv és Irodalom

Kertész Kata 10.A Debrei Zsófia 10.A Vécsi Veronika 10.A Géczi Barbara 10.A

 

15.

 

 

Virguláné Herczku Orsolya

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

 

Magyar nyelv és irodalom

„Okoskák” csapat
Molnár Diána  4.B
Potos Áron  4.B
Puskás Sára 4.B
Varga Flóra  4.B

 

19.

Hubicsák Ferencné

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

megyei forduló

Magyar nyelv és irodalom

„Fürk(ész)ek” csapat Csernyu Ákos  5.C
Iváncsik Szonja  5.C
Mészáros Anna  5.C
Nagy Eszter  5.C

 

 

23.

Kovácsné Szabó Laura

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

megyei forduló

 

Magyar nyelv és irodalom

Fickók” csapat    Benkő Dávid 4.A
Nagy Dénes  4.A
Nagy Viktória  4.A
Veres Attila  4.A

 

26.

Koncz Katalin

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

megyei forduló

 

Magyar nyelv és irodalom

Szófejtők” csapat  Iván Dorottya 6. b
Lakatos Sára  6. b
Szónok Boglárka  6. b
Tóth Csenge Sára  6. c

 

26.

Hornyák-Sipos Melinda

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

megyei forduló

Magyar nyelv és irodalom

 

„Sasszemek” csapat Diák Péter 3.C
Gecsey Ádám 3.C
Miklovicz Lili Nóra  3.C
Molnár Márk Zoltán  3.C

 

33.

Toldiné Maklári Anita

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

 

Magyar Nyelv és Irodalom

Barati Elizabet  9.A

Csépke Lóránt  9.A

Kiss Andrea  9.A

Szanyi Ádám  9.A

44.

Borbélyné Péter Zsófia

Zrínyi Ilona megyei matematika verseny

 

Matematika

 

Potos Áron 4.b

3.

Kőrizsné Koi Beáta

Farkas Péter 4.c

10.

Makláriné Eszterhai Ágnes

Potyók Csaba  10 a

10.

Bencs Zoltán

Károly Levente 4.c

11.

Makláriné Eszterhai Ágnes

Borsi Dávid  5. b

15.

Bencs Zoltán

Móra-Matek

 

Matematika

 

Károly Levente 4.c

1.

Makláriné Eszterhai Ágnes

 

Farkas Péter 4.c

4.

Móra-Matek

 

Matematika

 

Sipos Panna 2.b

6.

Szürösné Vágó Enikő

Molnár Márk Zoltán 3.c

11.

Nagy Istvánné Szászi Csilla

Bereznai Gyula megyei matematika verseny

 

Matematika

 

Potyók Csaba  10.a

1.

Bencs Zoltán

Farkas Péter 4.c

      7.

Makláriné Eszterhai Ágnes

Borsi Dávid  5.b

8.

Bencs Zoltán

Károly Levente 4.c

      12.

Makláriné Eszterhai Ágnes

Dienes Pál megyei matematikaverseny

Matematika

 

Farkas Péter 4.c

1.

Makláriné Eszterhai Ágnes

Molnár Zalán 1.a

2.

Tóthné Bakó Zsuzsa

Rinkács Ádám 4.b

5.

Kőrizsné Koi Beáta

Borsi Dávid  5. b

5.

Bencs Zoltán

Potos Áron 4.b

7.

Kőrizsné Koi Beáta

Kőrösi Kitti 3.b

12.

Bakosné Veréb Judit

Károly Levente 4.c

 

12.

Makláriné Eszterhai Ágnes

V. Bachát László megyei anyanyelvi írásbeli forduló Három próba

Magyar nyelv és irodalom


Virgula Tekla 5. C
Cserny Ákos 5.C

 

16.

25.

 

 

Kovácsné Szabó Laura

V. Bachát László megyei anyanyelvi írásbeli forduló Három próba

Magyar nyelv és irodalom

Lakatos Sára 6. B
Iván Dorottya 6. B

 

8.

13.

Kovács Krisztina

V. Bachát László megyei anyanyelvi írásbeli forduló Három próba

Magyar nyelv és irodalom

Takács Zsombor 7.A
Cselle István  7.A
Vraja Hanna  7.A
Bacskai Balázs  7.A
Révész Benjámin 7.A

7.

10.

13.

15.

22.

Nagyné Fazekas Ágnes

Éles Béla Megyei matematikaverseny

Matematika

Farkas Péter 4.C

2.

Makláriné Eszterhai Ágnes

Csernyu Ákos  5.C

2.

Szabóné Lakatos Erzsébet

Ihnat Vivien 6. B

2.

Gálné Mátyás Veronika

Éles Béla Megyei matematikaverseny

 

Matematika

 

Potos Áron 4.B

3.

Kőrizsné Koi Beáta

Kemenyiczki Zsolt 7. A

3.

Tóthné Spekker Melinda

Rinkács Ádám 4.B

 

4.

Kőrizsné Koi Beáta

Éles Béla Megyei matematikaverseny

 

Takács Zsombor 7. A

4.

Tóthné Spekker Melinda

Matematika

 

Rabb Réka 2.A

5.

Révész Krisztina

Séra Nikolett3.A

5.

Oroszné Török Zsuzsa

Éles Béla Megyei matematikaverseny

 

Matematika

 

Csernyu Kristóf 3.A

6.

Oroszné Török Zsuzsa

Balla Levente 3.C

6.

Nagy Istvánné Szászi Csilla

Nagy Bence 7.A

6.

Tóthné Spekker Melinda

Matematika

 

Molnár Dóra 3.A

8.

Oroszné Török Zsuzsa

Nagy Viktória 4.A

8.

Dankóné Nagy Andrea

Éles Béla Megyei matematikaverseny

 

Matematika

 

Károly Levente 4.A

8.

Makláriné Eszterhai Ágnes

Horváth Ákos 1.B

9.

Kertész Edina

Matematika

 

Gecsey Ádám 3.C

9.

Nagy Istvánné Szászi Csilla

Révész Levente 4.C

11.

Makláriné Eszterhai Ágnes

Éles Béla Megyei matematikaverseny

 

Matematika

 

Kovics Lili Kata 4.B

12.

Kőrizsné Koi Beáta

Borsi Dávid  5. B

13.

Bencs Zoltán

Matematika

 

Molnár Zalán 1.A

14.

Tóthné Bakó Zsuzsa

Kőrösi Kitti 3.B

14.

Bakosné Veréb Judit

Éles Béla Megyei matematikaverseny

 

Matematika

 

Nagy Dénes 4.A

14.

Dankóné Nagy Andrea

Rabb Gergő 2.B

15.

Révész Krisztina

Matematika

 

Fodor Ádám 3.b

16.

Bakosné Veréb Judit

Korbács Zoltán Dávid 3.B

17.

Bakosné Veréb Judit

Bendegúz Megyei Történelem levelezős verseny

Történelem

Borsi Dávid

5.B

2.

Kocsi Annamária

Teichmann Vilmos Megyei Természetismereti csapatverseny

 

Környezetism.

Szabó Izabella 4.A

Balázs Hanga 4.C

Dobos Mariann 4.C

Balogh Máté 4.B

 

  2.

Dankóné Nagy Andrea

Makláriné Eszterhai Ágnes

Kőrizsné Koi Beáta

TIT Megyei Történelem verseny Írásbeli Forduló

Történelem

 

Gyüre Bálint 8. C

 

6.

 

Molnárné Balázs Csilla

TIT Megyei TörténelemversenySzóbeli Döntőbe jutott

Történelem

 

Ember Erik 7. B

 

9.

 

Molnárné Balázs Csilla

TIT Megyei Történelemverseny Szóbeli Döntőbe jutott

Történelem

 

Fodor Gréta 6. B

 

8.

 

Kocsi Annamária

Makay László Megyei Történelem verseny

Történelem

11. B Csapat

Malomka Dániel Milinki Dóra              Kiss Viktória          Pongó Ibolya

 

5.

 

Molnárné Balázs Csilla

United Consult

Megyei Alkalmazói Verseny

informatika

Borkó Károly 12.A 

Szanyi Ádám 10.A

2.

10.

Rolyák Géza

Hajnal Béla

Bendegúz Tudásbajnokság

Matematika

Borsi Dávid 5.B

4.

Bencs Zoltán

Sz-Sz-B megyei középiskolai labdarúgó torna

Testnevelés és sport

Kocsis Viktória, Kovács Barbara,Gere Erika, Hegyes Csenge, Mező Emese, Orgován Gréta, Oláh Ágnes, Csépke Erika

3.

Borbély Gábor

Torna Diákolimpia Megyei Döntő

 

Testnevelés és sport

I. korcsoport            Nagy Levente Gábor 2.B, Bakos Péter 1. A, Tölgyesi Marcell 2.A

 

3.

Borbély Gábor

Torna Diákolimpia Megyei Döntő

 

Testnevelés és sport

II. korcsoport:,    Takács Norbert 3.C, Diák Péter 3. C, Balla Levente 3.C, Nagy Levente Gábor 2.,    hnat Róbert 2.A

2.

Borbély Gábor

Torna Diákolimpia Megyei Döntő

 

Testnevelés és sport

III-IV. korcsoport:, Nagy Bence 7.A, Balázs László 7.A, Szántó József 7.A, Bara János 7.B,    Tóth Patrik 7. B,    Gál Nimród 5. B

2.

Borbély Gábor

Torna Diákolimpia Megyei Döntő

Testnevelés és sport

Egyéni Bajnok:       Takács Norbert 3. C

1.

Borbély Gábor

Kosárlabda Diákolimpia megyei döntő

Testnevelés és sport

Halász István8. C
Nagy Noel 8. B  Rakoncza Zsolt 8. A  Révész Benjámin 7. A  Rusznák Patrik 8. A  Széles Áron 8. A     Tisza Levente 8. B  Vass Gábor 8. A

3.

Vám Ádám

Megyei Diákolimpia Döntő
Terep mountainbike verseny

Testnevelés és sport

Kőrizs Ákos 5. /C Hegyes Benedek 5./C

1.
3.

Vám Ádám

Kézilabda Megyei Diákolimpia

 

 

Testnevelés és sport

Mucsicska Bence, Nagy Noel, Rusznák Patrik, Csabina Dávid, Demeter Máté Csaba, Széles Áron, Vass Gábor, Révész Benjámin, Tisza Levente, Bacskai Máté

megyei elődöntő
2.

megyei döntő 4.

Lakatos Tamás

 

Városi/városkörzeti versenyeredmények

Vértesi Géza Városkörzeti Matematikaverseny

 

 

 

Matematika

Borsi Dávid 5. b

1.

Bencs Zoltán

Károly Levente 4.c

2.

Makláriné Eszterhai Ágnes

Csernyu Ákos  5. c

2.

Szabóné Lakatos Erzsébet

Farkas Péter 4.c

5.

Makláriné Eszterhai Ágnes

Rabb Gergő 2.a

6.

Révész Krisztina

„Hass, alkoss, gyarapíts”  városi helytörténeti vetélkedő

 

Történelem

8. évfolyam

Molnár Levente János

Dolhai Dávid

Bartha Tamás

Czomba Bence

1.

 

 

Nagyné Fazekas Ágnes

 

 

Történelem

Kemenyiczki Zsolt 7.A

Péter Marcell 7.A

Ember Erik 7. B

Nagy Dóra 7. B

3.

Molnárné Balázs Csilla

Szeretet Hatalma

Alapítvány Rajzpályázata

Vizuális kultúra

Nagy Marcell  4.C

Veres Izabella 1.A

Nagy Bence 7.A

Gyüre Evelin 7.A

Százvai Bálint  4.A

3.
Különdíj
Különdíj
Különdíj
Különdíj

Makláriné Eszterhai Ágnes

Nagyné Ágoston Anita

Jánvári Nikoletta

Jánvári Nikoletta

Dankóné Nagy Andrea

Szent György Lovagjai Helytörténeti Vetélkedő

Történelem

Lakatos Sára 6. B

Szónok Boglárka 6. B.

5.

 

 

Kocsi Annamária

„Sztár Lehet Ki Kreatív”

Műveltségi verseny

Történelem

Nagy Dóra 7/B

Ember Erik 7/B

Dolhai Dávid 8/B

Molnár Levente 8/B

 

1.

Molnárné B. Csilla

Nagyné Fazekas  Ágnes

„Sztár Lehet Ki Kreatív”        Műveltségi verseny

 

Informatika

Potyók László  8. C

Molnár Levente 8. B

1.

2.

Hajnal Béla

Kölcsey Ferenc Általános Iskola, Pap Szövegértési verseny

Magyar

Farkas Péter 4.c

1.

Kiss Tünde

Kölcsey Ferenc Általános Iskola, Pap Szövegértési verseny

Magyar

Molnár Dóra 3.a

2.

Benő Zoltánné

Kölcsey Ferenc Általános Iskola, Pap Szövegértési verseny

Magyar

Révész Levente 4.c

5.

Kiss Tünde

Kölcsey Ferenc Általános Iskola, Pap Szövegértési verseny

Magyar

Popovics Petra 3.b

6.

Hatházy Ákos Györgyné

Ölbey Irén Általános Iskola nyelvtan-és helyesíró versenye

Magyar

Kőrösi Kitti 3.b

1.

Hatházy Ákos Györgyné

Ölbey Irén Általános Iskola nyelvtan-és helyesíró versenye

Magyar

Hudák Hanna 1.a

1.

Nagyné Ágoston Anita

Ölbey Irén Általános Iskola Döge    Nyelvtan-és helyesíró verseny

Magyar

Lizák Eszter 2.a

2.

Csiréné Józsa Viktória

Ölbey Irén Általános Iskola, Döge  Nyelvtan-és helyesíró verseny

Magyar

Varga Flóra 4.b

3.

Hubicsák Ferencné

Kékcsei Arany János Általános Iskola rajzversenye

Rajz és vizuális kultúra

Hajdu Zsófia Alíz 4.b

1.

Kőrizsné Koi Beáta

Kékcsei Arany János Általános Iskola szavalóversenye

Magyar

Tóth Csenge Sára 6. B

1.

Kovács Krisztina

Kékcsei Arany János Általános Iskola szavalóversenye

Magyar

Kovics Lili Kata 4.b

2.

Hubicsák Ferencné

Kékcsei Arany János Általános Iskola csapatversenye

Komplex tanulmányi csapatv.

Hudák Hanna 1.a

Deáki Csanád 2.c

Gecsey Ádám 3.c

Iván Hanna 4.c

3.

Nagyné Ágoston A., Tóthné Bakó Zs., Szabolcsiné Tóth T.
Takács-Vámos E., Nagy Istvánné Szászi Cs. Kiss Tünde, Toldiné Maklári A. Makláriné Eszterhai Á.

XI. Sakk Refi-Kupa

Középiskolások Városkörzeti Sakk csapatversenye

Sakk

Csapat:
Szenes Martin  11.A          Szőke Szabolcs 12.A      Tischner Donát  11.A   Malomka Dániel  11.A

2.

Gálné Mátyás Veronika

„Semper reformanda” – Örök reformáció
Középiskolások városi csapatversenye

 

Történelem

Berecz Kamilla  11.A

Varró Fanni    11.A

Kertész Sándor  11.A

Dicső Gábor  11.A

2.

Pappné Molnár Erika

500 éves Reformáció

Történelmi csapatverseny

Történelem

Csapat : 6. B
Szónok Boglárka     Fejér Boglárka         Iván Dorottya        Fodor Gréta             Tóth Csenge Sára

2.

Kocsi Annamária

„Kis Neumann”  Városkörzeti Informatika verseny

Informatika

Potyók László 8. C

2.

Hajnal Béla

Borkó Károly 12. A

3.

Rolyák Géza

„A szeretet jó cselekvésre ösztönzi az embert”
Kisvárdai Görögkatolikus Karitász által szervezett városi rajzverseny

 

Rajz és vizuális kultúra

Kovics Lili  Kata  4.B

1.

Kőrzsné Koi Beáta

Nagy Viktória  4.A

2.

Dankóné Nagy Andrea

Márta Réka 3.C

Sándor Csenge 3.C

3.

Különdíj

Nagy Istvánné Szászi Csilla

Fair play középiskolások városkörzeti labdarúgó tornája

 

Testnevelés és sport

5-6. kcs.

Orgován Gréta, Mező Emese, Balogh Dorina, Padenics Dominika, Hegyes Csenge, Csépke Erika,Herczeg Ivett Kitti

 

1.

 Borbély Gábor

Fair play városkörzeti labdarúgó torna

 

Testnevelés és sport

Brencsák Bendegúz Karskó Máté, Oncsó Bence, Hosszú Gyula, Molnár Valentin, Illés Dániel, Bacskai Bence, György Dávid, Saharda Gleb, Vovcsok Gergő, Szanyi Ádám, Dicső András, Bákai Patrik, Kovács Péter, Vass Péter,

 

6.

 

Vám Ádám

Futsal városkörzeti

döntő

 

Testnevelés és sport

Rakoncza Zsolt, Bacskai Máté, Cselle István, Gyüre Bálint, Nagy Bence, Nagy Noel Ádám, Rabóczki Ede Gábor, Rusznák Patrik, Tisza Levente

 

3.

Vám Ádám

Besi Kupa leány foci

 

Testnevelés és sport

Kovács Barbara,      Oláh Ágnes, Mező Emese, Kovács Viktória, Herczeg Ivett, Padenits Dominika, Orgován Gréta,     Barati Elizabeth

2.

Borbély Gábor

Kandó Kupa

Kispályás labdarugó torna, Záhony

 

Testnevelés és sport

Bíró Roland 9/A

Vovcsok Gergő 9/B

Révész Bálint 9/B

Orosz Attila 9/B

Malomka Dániel 11/B

Illés Dániel 10/B

Sipos Patrik 12/A

Katkó Mátyás 12/B

Karksó Máté 11/B

Vass Péter 11/B

4.

Vám Ádám

Városkörzeti Magasugró verseny Ölbey Irén Ált. Iskola Döge

 

Testnevelés és sport

Iván Dorottya 6. B

3.

Lakatos Tamás

Tótfalusi Ferenc 6. B

3.

Bacskai Máté 8.C

1.

Borbély Gábor

Galambos
Alexandra 8. C

3.

Kosárlabda 

Vári Kupa

Testnevelés és sport

Halász István 8/C

Nagy Noel 8/B

Rakoncza Zsolt 8/A

Révész Benjámin 7/A

Rusznák Patrik 8/A

Széles Áron 8/A

Tisza Levente 8/B

Vass Gábor 8/A

 

1.

Vám Ádám

 Szent László teremlabdarúgó torna

 

Testnevelés és sport

Bíró Roland 9/A

Vovcsok Gergő 9/B

Révész Bálint 9/B

Orosz Attila 9/B

Malomka Dániel 11/B

Illés Dániel 10/B

Sipos Patrik 12/A

 

3.

Vám Ádám

 

Gratulálunk a szép eredményekhez a diákoknak és a felkészítő pedagógusoknak!

       

Nagy Istvánné

    igh.

 

 

 

 

 

 

Pályázatok

FEL