Ha észrevétele, javaslata van az oldallal kapcsolatosan, az alábbi módokon jelezheti:

2Személyesen: Flórián tér 5.
3Telefonon: +36 45 406 021

MINDEN SEGÍTŐ ÉSZREVÉTELT ÉS ÖTLETET ÖRÖMMEL FOGADUNK!

AZ ISKOLA NYITVATARTÁSA

Hétfőtől - Péntekig:  08.00 - 16:00

Szombat és Vasárnap:  Zárva

 

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

"Az Úrnak félelme a bölcsességnek tudománya, és a tisztességnek előtte jár az alázatosság." (Péld 15,32)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

Versenyeredmények 2014/2015

VERSENYEREDMÉNYEK

 2014/2015

 

 

Bolyai Matematika Csapatverseny,(megyei szintű)

Vásárosnamény

2014. október 17.

 

3. évfolyam

8. helyezett: Bató Anna Laura, Szabó László Márk 3.a  - Gáncsos Dávid, Kovács Imre 3. c

Felkészítő tanító: Lakatos Tamás, Szürösné Vágó Enikő

9. helyezett: Fodor Gréta, Ihnat Vivien, Lakatos Sára, Tölgyesi Máté 3. b

Felkészítő tanító: Révész Krisztina

 

4. évfolyam

5. helyezett: Takács Zsombor 4.a, Nagy Bence 3.b,  Cselle István, Péter Marcell 3.c

Felkészítő tanító: Kertész Edina, Nagy Istvánné Szászi Csilla, Szabóné Lakatos Erzsébet

 

 

7. évfolyam gimnáziumi kategória

4. helyezett: Botos Márk, Csizmadia Csaba, Pethő Levente, Potyók Csaba 7.a

Felkészítő tanár: Tóthné Spekker Melinda

 

 

8. évfolyam gimnáziumi kategória

5. helyezett: Bezzegh Zsófia, Dicső Gábor László, Nagy Bianka, Takács Bence 8. a

Felkészítő tanár: Tóthné Spekker Melinda

 

Soma Alapítvány IV. Rajzversenye(városi szintű)

Kisvárda

2014. október 17.

 

 1. helyezett:

 Ihnat Vivien  3. b

 Felkészítő tanító: Révész Krisztina

 

Szilágyi Míra   6. b  

Szónok Anna  6. b  

Felkészítő tanár:  Jánvári  Nikoletta

 

2. helyezett:

Fazekas Péter 2. a

Felkészítő tanító: Benő Zoltánné

Orosz  Lilla 5. b

Bacskai Bence  7. a

Felkészítő tanár:  Jánvári  Nikoletta

 

Különdíjban részesültek:

Százvai Dóra  3. a

Felkészítő tanár: Lakatos Tamás

 

Lakatos Sára  3. b

Felkészítő tanító: Révész Krisztina

 

Oláh Ágnes 6. b

Felkészítő tanár:  Jánvári  Nikoletta

 

 

Református Általános Iskolák XVIII. Országos Tanulmányi Versenye

Debrecen, Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

2014. október 22.

Környezetismereti komplex csapatverseny

2. évfolyam

3. helyezett: Csernyu Ákos 2. a,   Virgula Tekla 2. b

Felkészítő tanító: Cseh Ádámné, Bakosné Veréb Judit

 

Bibliaismereti vetélkedő(csapatverseny)

3-4. évfolyam

4. helyezett: Révész Benjámin 4.a ,  Vraja Hanna 4. b

Felkészítő tanító: Gyüre Andrea, Nagy Istvánné Szászi Csilla

 

5-6. évfolyam

7. helyezett: Czap Liliána,  Jene Zsófia  (nagyvarsányi tagintézményünk)

Felkészítő tanár: Szegediné dr. Költő Eszter, Végh Valéria

 

Anyanyelvi vetélkedő(csapatverseny)

3-4. évfolyam

1. helyezett: Takács Zsombor  4. a,  Lakatos Sára 3. b,  Hudák Gábor 4. b, 

Felkészítő tanító: Gyüre Andrea, Révész Krisztina, Toldiné Maklári Anita,

 

 

Matematika

Egyéni

2. helyezett: Potyók Csaba  7. a

Felkészítő tanár: Tóthné Spekker Melinda

7. helyezett: Potyók László 5. a

Felkészítő tanár: Csegei Istvánné

13. helyezett: Takács Bence  8. a

Felkészítő tanár: Tóthné Spekker Melinda

 

Komplex műveltségi vetélkedő(csapatverseny)

6-8. évfolyam

10. helyezett: Bezzegh Zsófia 8. a  Kertész Kata 7.a,  Szanyi Ádám 6. a

Felkészítő tanár: Virguláné Hercku Orsolya, Molnárné Balázs Csilla

 

Informatika

12. helyezett: Péter Abigél  8. a

Felkészítő tanár: Révész Balázs

 

Angol nyelv(csapatverseny)

5-6. évfolyam

12. helyezett: Klenovszki Marcell 6. a,   Vincze Vivien 6. a

Felkészítő tanár: Brindzáné Gergelyffy Éva

7-8. évfolyam

12. helyezett: Márta Anna 7. a,  Nagy Kamilla  8. a

Felkészítő tanár:Berencsiné Dévald Henrietta

 

 

 

Bolyai Anyanyelvi  Csapatverseny (megyei szintű)

Kisvárda

2014. november 7.

 

3. évfolyam

2. helyezett: Bató Anna Laura 3. a, Berencsi Boglárka 3. c, Jánvári Ádám 3. c,  Százvai Dóra 3.a

Felkészítő tanítójuk: Szabóné Kiss Márta, Tóth Teodóra

 

4. évfolyam

1. helyezett: Cselle István 4.c, Hudák Gábor 4.b, Nagy Bence 4.b, Péter Marcell 4.c

Felkészítő tanítójuk: Nagyné Ágoston Anita, Toldiné Maklári Anita

 

3. helyezett: Bacskai Balázs, Orosz Csenge, Szürös Boglárka, Takács Zsombor 4. a

Felkészítő tanítójuk: Gyüre Andrea

 

7. évfolyam, gimnáziumi kategória:

2. helyezett: Bakó Dóra, Bodnár Viktória, Kertész Kata, Rácz Ivett  7. a

3. helyezett: Debrei Zsófia, Kovics Adél, Nagy Zsófia, Vécsi Veronika 7.a

Felkészítő tanáruk: Virguláné  Hercku Orsolya

 

8. évfolyam, gimnáziumi kategória:

2. helyezett: Bezzegh Zsófia,  Borkó Anna, Kocsi Barbara,   8.a

Felkészítő tanáruk: Virguláné  Hercku Orsolya

Bolyai Anyanyelvi  Csapatverseny, (országos  döntő)

Budapest

2014. december  6.

 

4. évfolyam

1. helyezett: Cselle István 4.c, Hudák Gábor 4.b, Nagy Bence 4.b, Péter Marcell 4.c

Felkészítő tanítójuk: Nagyné Ágoston Anita, Toldiné Maklári Anita

 

Apáczai Megyei Helyesírási Verseny,   Nyíregyháza,  2015. február 5.

1. helyezett:  Hudák Gábor   4. b   

Felkészítő tanító:  Toldiné Maklári Anita

2. helyezett:  Virgula Tekla   2. b

Felkészítő tanító:  Hatházy Ákosné

 

Zrínyi Ilona Megyei Matematikaverseny,  Vásárosnamény, 2015. február 20.

1. helyezett: Takács Bálint    10.a     továbbjutott az országos döntőbe

Felkészítő tanár:  Lakatos Krisztián

9. helyezett: Tischner Zalán   2.a

Felkészítő tanító:  Cseh Ádámné

 

Kossuth Lajos Evangélikus Gimnázium Megyei Tanulmányi Versenye

Nyíregyháza, 2015. március

Matematika

1. helyezett:  Potyók Csaba   7.a      

Felkészítő tanár: Tóthné Spekker Melinda

 

 „Csodát virágzik a jelen…” Református Általános Iskolák Országos Tanulmányi versenye,  Nyíregyháza, Jókai Mór Református Általános Iskola

2015. március  6 - 7.

Magyar nyelv és helyesírás

1. helyezett: Takács Zsombor  4. a

Felkészítő tanító: Gyüre Andrea

Versmondás

2. helyezett: Szabó Fanni  4. c

Felkészítő tanító: Nagyné Ágoston Anita

 

Torna Diákolimpia  Megyei - Regionális szint,     Országos  döntő

Nyíregyháza – Debrecen – Budapest,  2015.  január – március

Az alsó tagozatos fiú csapat eredményei:

megyei 2.,  regionális 4.,  országos 14. helyezés.

Csapattagok: Balázs László, Cservenyák Tamás, Nagy Bence, Péter Gusztáv, Szántó József, Szabó László Márk(3-4. évfolyam).

Felkészítő tanár:  Borbély Gábor

 

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny (megyei összesítés)

2. helyezett:  Potyók Csaba   7.a      

Felkészítő tanár: Tóthné Spekker Melinda

 

Varga Tamás Megyei Matematikaverseny

10. helyezett:  Potyók Csaba   7.a    

Felkészítő tanár: Tóthné Spekker Melinda

 

Nyírkarászi Körzeti Matematikaverseny

1. helyezett:  Szanyi Ádám  6.a        

Felkészítő tanár: Szabóné Lakatos Erzsébet

1. helyezett:  Potyók Csaba   7.a    

1. helyezett:  Takács Bence   8.a       

3. helyezett:  Takács Kristóf  8.a       

 Felkészítő tanár: Tóthné Spekker Melinda

 

Református Középiskolák Dr. Hajdú –Moharos József   Országos  Földrajzversenye,  

Szeged,  2015. március 7.

 

1. helyezett:  Takács Bálint   10.a

2. helyezett:  Széles András  11.a

7. helyezett:  Nagy Tibor   12.a

8. helyezett:  Koi Eszter     12.a

Felkészítő tanár: Sipos Csaba

 

 

 

Bolyai Természettudományi Csapatverseny,  megyei forduló 

 „Hunnia-Észak régió (Borsod-Abaúj-Zemplén-Hajdú-Bihar-Nógrád és Szabolcs- Szatmár-Bereg megye),     2015. március 6.

1.helyezést ért el  gimnáziumi kategóriában  a 7. és 8. évfolyam csapata, így ők képviselték a régiót az országos döntőben, melyen a

8. évfolyam  8. helyezést,  a 7. évfolyam 10. helyezést ért el.

Csapattagok: 8. a.:  Benkő György, Kemenyiczki Fanni, Takács Bence, Varró Fanni

Felkészítő tanáraik:  Rostásné Kiss Mária, Szabó István, Szónok Ágnes

Csapattagok: 7. a.: Csizmadia Csaba, Márta Anna, Pethő Levente Ferenc, Potyók Csaba

Felkészítő tanáraik:  Balázsné szabó Lívia, Sipos Csaba, Szabó István

A 4. évfolyam csapata 5. helyezést ért el a régióban.

Csapattagok: Cselle István, Péter Marcell, Révész Benjámin, Szürös Boglárka

Felkészítő tanítóik:  Kertész Edina, Szabóné Lakatos Erzsébet

 

Vértesi Géza Megyei Matematikaverseny,  Kisvárda,  Vári Emil Általános Iskola, 2015. március 7.

1. helyezett:  Csernyu Ákos   2. a

Felkészítő tanító: Cseh Ádámné

2. helyezett: Bartha Tamás  5.a    

Felkészítő tanár: Csegei Istvánné

3. helyezett: Kozma Zsombor 2. b

Felkészítő tanító: Bakosné veréb Judit

6. helyezett: Potyók László  5. a

Felkészítő tanár: Csegei Istvánné

9. helyezett: Tischner Zalán  2.a          

Felkészítő tanító: Cseh Ádámné

9. helyezett: Péter Marcell  4.c      

Felkészítő tanító: Szabóné Lakatos Erzsébet

9. helyezett: Molnár Levente  5. b

Felkészítő tanár: Csegei Istvánné

10. helyezett:  Szabó László Márk 3. a

Felkészítő tanító: Lakatos Tamás

10. helyezett: Takács Zsombor  4.a

Felkészítő tanító: Kertész Edina

 

„Ésszel járom be a Földet”

Középiskolások Nemzetközi Földrajzversenye,   Szeged,  2015. március 21.

Középdöntőbe jutott és eredményesen szerepelt

Takács Bálint   10.a  és Széles András  11.a

Felkészítő tanár: Sipos Csaba

 

Angol nyelvi  Énekverseny (városkörzeti)

Kisvárda,  Vári Emil Általános Iskola,  2015. március

3. helyezett: Guszti Petra    6. b

Felkészítő tanító: Pethőné Nagy Zsuzsanna

 

Komplex Természettudományi Csapatverseny 7-8. évfolyam (városkörzeti)

Kisvárda,  Vári Emil Általános Iskola,            2015. március

1.helyezett:  „Szupermolekulák” csapat
Csapattagok: Kemenyiczki Fanni, Varró Fanni, Takács Bence.

Felkészítő tanár:  Rostásné Kiss Mária

 

„Tavaszi Fesztivál”  -  városkörzeti  verseny

Kisvárda, Somogyi Rezső Általános Iskola,  2015. március

Vers kategória

1.helyezett:  Szabó Fanni 4. c
Felkészítő tanító:  Nagyné Ágoston Anita

3.helyezett:  Dienes Boglárka 2. c
Felkészítő tanító:  Csiréné Józsa Viktória

Különdíj:  Tóth Csenge Sára  3. a
Felkészítő tanító: Szabóné Kiss Márta

 

 XX. „ Móra Matek”  Megyei Matematikaverseny, Nyíregyháza, 2015. március

1. helyezett:  Csernyu Ákos   2. a

3. helyezett: Borsi Dávid   2.a    

Felkészítő tanítójuk: Cseh Ádámné

8. helyezett: Joó Linett   1. a    

Felkészítő tanító: Dankóné Nagy Andrea

8. helyezett: Péter Marcell  4. c

Felkészítő tanár: Szabóné Lakatos Erzsébet

9. helyezett: Kovics Lili  1. b

Felkészítő tanító: Kőrizsné Koi Beáta

 

Megyei Diákolimpia, Leány Teremlabdarúgás, Nyíregyháza, 2015. március

A Leány csapat 1. helyezést ért el.

Csapattagok: Barati Elizabet, Gere Erika, Hódos Eszter, Kocsis Viktória, Kovács Barbara, Lakatos Erika, Miklovicz Bernadett, Potyók Gabriella, Spanyol Regina, Szabó Fruzsina, Szabó Zsanett, Szabó Zsófia, Zelei Dóra

Felkészítő tanár: Borbély Gábor

„WESTSIK „ Megyei Leány Labdarúgó Torna,  Nyíregyháza, 2015. március

 Leány csapat:  1. helyezett

A Coca-Cola Cap Középiskolai Labdarúgó Program tavaszi fordulója

 2. helyezést ért el a csapat, így bejutott a megyei döntőbe.

Felkészítő tanár: Borbély Gábor

 

„Ne szóljon igéd hiába…”  Országos Bibliai Történetmondó Verseny

Gyula, Magvető Református Óvoda és Általános Iskola

2015. április 9.

2. helyezett:  Százvai Dóra  3.a         

Felkészítő tanító: Szabóné Kiss Márta

3. helyezett:  Hajdu Lara  1.c

Felkészítő tanító: Nagy Istvánné Szászi Csilla

4. helyezett:  Nagy Zsófia  7.a          

Felkészítő tanár: Százvai László lelkipásztor

5. helyezett: Kepics  Lili  2.b

Felkészítő tanító: Hatházy Ákosné

 

Béres Ferenc Országos Zsoltár- és Népdaléneklő Verseny

Budapest,  Fasori Julianna Református Általános Iskola

2015. április

arany minősítés: Dienes Boglárka  2. c      

arany minősítés: Borkó Anna  8. a 

ezüst minősítés: Fodor Gréta  3. b

ezüst minősítés: Papp Gergő 5. b

bronz minősítés: Balázsi Dominika 7. b

Felkészítő tanáruk: Mártháné Iklódi Boglárka

„Kockakobak” Matematikaverseny              területi – országos  szintű

Potyók Csaba:  területi 2.,   országos 9. helyezett           

Felkészítő tanára:  Tóthné Spekker Melinda

 

Alapműveleti Matematikaverseny               megyei – országos szintű

Potyók Csaba 7. a:  megyei 2.,        országos 12. helyezett         

Felkészítő tanára:  Tóthné Spekker Melinda

Péter Marcell  4. c:  megyei 4. helyezett

Felkészítő tanára:  Szabóné Lakatos Erzsébet

 

„Óvd és tedd jobbá a környezeted!”             Országos Rajzpályázat

Dicséretben részesült: Berencsi Boglárka, Szónok Sára

Felkészítő tanító: Szürösné Vágó Enikő

 

 

Bereznai Gyula Megyei Matematikaverseny,  Nyíregyháza, 2015. április

2. helyezett:  Potyók Csaba  7.a       

Felkészítő tanár: Tóthné Spekker Melinda

2. helyezett:  Tischner Donát    9. a             

Felkészítő tanár: Lakatos Krisztián

2. helyezett:  Takács Bálint 10.a     

Felkészítő tanár: Lakatos Krisztián

5. helyezett:  Takács  Bence   8.a                           

Felkészítő tanár: Tóthné Spekker Melinda

 

Dienes Pál Megyei Matematikaverseny, Nyíregyháza, 2015. május 8.

1. helyezett:  Potos Áron  1. b        

Felkészítő tanító: Kőrizsné Koi Beáta

2. helyezett:  Potyók Csaba  7.a       

Felkészítő tanár: Tóthné Spekker Melinda

5. helyezett:  Potyók  László 5.a       

Felkészítő tanár: Csegei Istvánné

6. helyezett:  Csernyu Ákos  2.a       

Felkészítő tanító: Cseh Ádámné

 

8. helyezett:  Kemenyiczki Zsolt 4.c    

Felkészítő tanító: Szabóné Lakatos Erzsébet

9. helyezett:  Kovics Lili Kata  1. b

Felkészítő tanító: Kőrizsné Koi Beáta

9. helyezett:  Borsi Dávid  2. a

Felkészítő tanító: Cseh Ádámné

11. helyezett:  Nagy Viktória  1. a

Felkészítő tanító: Dankóné Nagy Andrea

13. helyezett:  Tischner Zalán  2. a

Felkészítő tanító: Cseh Ádámné

13. helyezett:  Szanyi Ádám  6. a

Felkészítő tanító: Szabóné Lakatos Erzsébet

 

Szívből gratulálunk a szép eredményekhez valamennyi tanulónak és felkészítő pedagógusának!

                                                                                                         

                                                                                                                                                              Nagy Istvánné

                                                                                                                                                                            igh.

Összértékelés (0)

0 csillag az 5-ből.

Hozzászólások

Bejegyzés írása vendégként

0
A hozzászólás adminisztrátori jóváhagyás után fog megjelenni.
  • Még nincs hozzászólás.

EFOP -4.1.1-15-2016-00017

FEL