Versenyeredmények 2018/2019

VERSENYEREDMÉNYEK   2018/2019

Országos versenyek

 

Verseny neve

 

Tantárgy

 

Tanuló neve/ osztálya

 

Helyezés

 

Felkészítő pedagógus

Bolyai Anyanyelvi
 Csapatverseny

Országos Döntő

Magyar nyelv

8. A csapat
Hudák Gábor                                  Péter Marcell, Nagy Bence
Takács Zsombor

1.

Nagyné Fazekas Ágnes

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Országos Döntő

Magyar nyelv

11.A csapat
Nagy Zsófia,
Debrei Zsófia
Géczi Barbara,
Szikszai Károly 

3.

Virguláné H. Orsolya

 

OKTV DÖNTŐ

Informatika

Potyók  Csaba 11.A

19.

Rolyák Géza

OKTV  DÖNTŐ

Magyar nyelv

Nagy Zsófia 11. A

27.

Virguláné H. Orsolya

OKTV

Matematika

Potyók  Csaba 11.A

2.fordulóba jutott

Bencs Zoltán János

„ISTENES VERSEK A MAGYAR IRODALOMBAN”
Országos szavalóverseny

Magyar nyelv és irodalom

Szikszai Károly 11. A

 2.

Virguláné H. Orsolya

Arany János Országos Levelezős Magyar verseny Döntő

Magyar nyelv és Irodalom

Takács Zsombor 8. A

4.

Nagyné Fazekas Ágnes

Arany János Országos Levelezős Magyar verseny  Döntő

Magyar nyelv és Irodalom

Fazekas Péter  6. B

8.

Kovács Krisztina

Szép Magyar Beszéd verseny Országos döntő

Magyar nyelv és irodalom

Szabó Dániel 11. A

Kazinczy- Érem

Virguláné H. Orsolya

Református Iskolák XXII.
Országos Tanulmányi
Versenye

Informatika

Battyányi Zente  2. A
Lakatos Eszter 2.B

1.

Nagy Istvánné igh.

 

Református Iskolák XXII. Országos Tanulmányi Versenye

Matematika

Potyók Csaba 11. A

1

Bencs Zoltán János

Református Iskolák XXII. Országos Tanulmányi Versenye

Angol

Hudák Gábor 8. A
Szürös Boglárka  8.A

2.

Brindzáné Gergelyffy Éva

Református Iskolák XXII. Országos Tanulmányi Versenye

Matematika

Potos Áron 5.B

3.

Rostás Anita

Református Iskolák XXII. Országos Tanulmányi Versenye

Matematika

Borsi Dávid  6. B

3.

Bencs  Zoltán János

Református Iskolák XXII. Országos Tanulmányi Versenye

Komplex Műveltségi  Vetélkedő

Csernyu Ákos 6.C

Fodor Gréta 7.B

3.

 

Kocsi Annamária
Nagyné Fazekas Ágnes

Református Iskolák XXII. Országos Tanulmányi Versenye

Angol

Benő Bíborka 5. B
Veress Nóra 5. B

5.

Pethőné Nagy Zsuzsanna, Berencsiné Dévald Henrietta

Református Iskolák XXII. Országos Tanulmányi Versenye

Matematika

Kántor Dana 2. A, Molnár Zalán 2. A

 

6.

Tóthné Bakó Zsuzsa

Református Iskolák XXII. Országos Tanulmányi Versenye

Komplex műveltségi

Rabb Réka 3. A, Csernyu Kristóf 4. A, Fodor Ádám  4. B

6.

Benő Zoltánné,
Oroszné Török Zs. Hatházy Ákosné,
Révész Krisztina,
Bakosné Veréb J.

Református Iskolák XXII. Országos Tanulmányi Versenye

Biológia, Fizika, Kémia, Földrajz

Cservenyák Tamás 8. A Révész  Benjamin 8.A

8.

Rostásné  Kiss Mária, Szabó István, Szónok Ágnes

Református Iskolák XXII. Országos Tanulmányi Versenye

Matematika

Takács Zsombor 8.A

11.

Tóthné  Spekker Melinda

Református Iskolák XXII. Országos Matematika Versenye

Matematika

Potyók László 9. A

12.

Gálné Mátyás

Veronika

XXVIII. Nemzetközi Magyar Matematikaverseny

Matematika

Potyók Csaba 11. A

15.

Bencs Zoltán János

Zrínyi Ilona Matematikaverseny Országos Döntő

Matematika

Potyók Csaba 11. A

17.

Bencs Zoltán János

„Csodát virágzik a jelen” Kárpát-medencei Református Iskolák Versenye és Találkozója

Magyar- anyanyelv

Rabb Réka 3.A

1.

Koncz Katalin

„Csodát virágzik a jelen” Kárpát-medencei Református Iskolák Versenye és Találkozója

Magyar- anyanyelv

Kőrösi Kitti 4.B

1.

Hatházy Ákos Györgyné

 

London Bridge

 

Angol

Farkas Péter 5. B

4.

Brindzáné Gergelyffy Éva

London Bridge

 

Angol

Virgula Tekla 6. C

4.

Pethőné Nagy Zsuzsanna

London Bridge

 

Angol

Takács Zsombor 8. A

4.

Pethőné Nagy Zsuzsanna

London Bridge

 

Angol

Benő Bíborka 5. B

8.

Pethőné Nagy Zsuzsanna

Fox nemzetközi angol verseny

Angol

Virgula Tekla 6. C

10.

Pethőné Nagy Zsuzsanna

ELC

 

Angol

Révész Luca 4. C

11.

Lakatos Tamás

Ihrig  Károly Biológia Verseny

Biológia

Csizmadia Csaba, Dobos Viktória, Tótik Angéla 11.A

5.

Lukácsné Nagy Ágnes

Mazsi Matek országos Matematikaverseny tanulópároknak

Matematika

Kántor Dana Fédra 2.B

Molnár Zalán 2.A

4.

Tóthné Bakó Zsuzsa

Mazsi Matek országos feladatmegoldó verseny tanulópároknak

Matematika

Kőrösi Kíra 2.B

Horváth Ákos 2.B

5.

Kertész Edina

Mozaik Tanulmányi verseny

Matematika

Borsi Dávid 6. B

81.

Bencs Zoltán János

POK- Savaria Országos Levelezős Történelem verseny

Történelem

10. A

Dicső András

Gál Gunor

Daku Bálint

Takács Dorina

Folyamatos egész évben feladatlapok kitöltése és visszaküldése

Molnárné Balázs Csilla

 

 

 

Nemes Tihamér Informatikaverseny

Informatika

Hajnal Szabolcs 10.A

2.fordulóba jutott

Hajnal Béla

Nemes Tihamér Informatikaverseny

Informatika

Milinki Tamás 11.B

2.fordulóba
jutott

Hajnal Béla

„Olvasni nem ciki”

Országos szövegértési verseny

Magyar nyelv és irodalom

6.C csapat

Csernyu Ákos

Mészáros Anna

Nagy Eszter

Virgula Tekla

1.

Kovácsné Szabó Laura

Béres Ferenc Országos Református Éneklő Verseny  1-8.évf.

Egyházi

ének

Fodor Gréta 7.B

1.

Kovács Albert

Béres Ferenc Országos Református Éneklő Verseny 1-8.évf.

Egyházi

ének

Dienes Boglárka 6.C

2.

Kovács Albert

II. Csenki Imre Országos Zsoltár- és Népdalzsoltár-éneklő Verseny

Egyházi

ének

Dienes Boglárka 6.C

2.

Kovács Albert

Torna Diákolimpia országos döntő
1.kcs csapat

Testnevelés

Galambos Gergő, Bodnár Botond, Bakos Péter, Nguyen Márk, Nagy Áron

3.

Borbély Gábor

Torna Diákolimpia országos döntő
2.kcs csapat

Testnevelés

Nagy Levente  3. B
Balla Levente 4. C
Diák Péter 4. C
Fodor Balázs 3. A
Ihnat Róbert 3. A
Takács Norbert 4. C

5.

Borbély Gábor

Torna Diákolimpia Országos Döntő, egyéni

Testnevelés

Bakos Péter 2.A

10.

Borbély Gábor Nyisztor Belián fh.

Torna Diákolimpia Országos Döntő,  egyéni

Testnevelés

Takács Norbert 4.C

16.

Borbély Gábor Nyisztor Belián fh.

Torna Diákolimpia országos elődöntő
1. kcs. csapat

Testnevelés

Galambos Gergő 1. B Bakos Péter, 2. A
Bodnár Botond 2. A,
Nguyen Márk 2. B
Nagy Áron 1. B

2.

Borbély Gábor

Torna Diákolimpia országos elődöntő
2. kcs. csapat

Testnevelés

Balla Levente, Diák Péter, Nagy Levente , Fodor Balázs, Ihnat Róbert,
Takács Norbert

6.

Borbély Gábor

Torna Diákolimpia országos elődöntő
3-4.kcs csapat

Testnevelés

Nagy Bence, 8. A
Kovács Isstván 8. B
Bara János 8. B
Szántó József 8.B
 Tóth Patrik 8. B
Gál Nimród 6. B

8.

Borbély Gábor

Torna Diákolimpia országos elődöntő
2. kcs. egyéni

Testnevelés

Takács Norbert 4. C

6.

Borbély Gábor

Torna Diákolimpia Országos Elődöntő
2. kcs., csapat

Testnevelés

Borbély Anna 3.A
Juhász Veronika 4.A
Hubicsák Lilla 4.A
Rusznák Lea 3.B
Tóth Lili Mercédesz 4.A

  9.

Bakosné Veréb Judit
Orosz Csenge fh.

Torna Diákolimpia Országos Elődöntő
3. kcs.  csapat

Testnevelés

Dolhai Anna 7.C
Holové Hanna 5.B
Holové Janka 5.B
Iván Dorottya 7.B
Kovics Lili Kata 5.B

11.

Bakosné Veréb Judit

Orosz Csenge fh.

 

Regionális/ Megyei versenyek

Verseny neve

Tantárgy

Tanuló neve/ osztálya

Helyezés

Felkészítő pedagógus

Bolyai Regionális Anyanyelvi verseny

 

Magyar nyelv

11.A.
Nagy Zsófia
Szikszai Károly
Géczi Barbara
Debrei Zsófia

1.

Virguláné Hercku Orsolya

Bolyai Regionális Anyanyelvi verseny

 

Magyar nyelv

10.A
Szónok Anna
Csépke Lóránt
Szanyi Ádám
Kiss Ádám

2.

Borbélyné Péter Zsófia

Bolyai Anyanyelvi Megyei Csapatverseny

Magyar nyelv

8. A. csapat
Hudák Gábor                                                     Péter Marcell
Nagy Bence
Takács Zsombor

1.

Nagyné Fazekas Ágnes

 

Bolyai Anyanyelvi Megyei Csapatverseny

Magyar nyelv

6.C csapat
Nagy Eszter
Virgula Tekla
Mészáros Anna
Csernyu Ákos

3.

Kovácsné Szabó Laura

Bolyai Anyanyelvi Megyei verseny

 

Magyar nyelv

10. A csapat
Csépke Lóránt
Barati Elizabet
Szónok Anna, Kiss Andrea

5.

Borbélyné Péter Zsófia

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

 

Magyar nyelv

3.B csapat
Balogh Rebeka, Ősz Csenge, Rusznák Lea,
Takács Loretta

6.

Kiss Márta

Bolyai Anyanyelvi Megyei Csapatverseny

Magyar nyelv

7. B csapat
Fodor Gréta
Fejér Boglárka
Iván Dorottya
Dócs Benedek

8.

Kovács Krisztina

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Magyar nyelv

4. B csapat

Fodor Ádám

Kőrösi Kitti

Pályka Lotti

Popovics Petra

13.

Hatházy Ákos Györgyné

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

 

Magyar nyelv

4. C  csapat
Balla Levente

Miklovicz Lili

Molnár Márk Zoltán

Sándor Csenge

16.

Toldiné Maklári Anita

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

 

Magyar nyelv

4. A csapat
Csernyu Kristóf

Hegyes Réka

Molnár Dóra
Tóth Lili Mercédesz

19.

Benő Zoltánné

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

 

Magyar nyelv

3.A csapat
Novák Dorina
Papp Eszter

Potos Gréta

Rabb Réka

28.

Koncz Katalin

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

 

Magyar nyelv

3. C csapat
Deáki Csanád

Sajtos Zsombor

Szőke Balázs

Tóth Ádám

29.

Szabolcsiné Tóth Teodóra

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

 

Magyar nyelv

3. A csapat
Borbély Anna

Lizák Eszter

Rabb Gergő

Varga Béla

32.

Koncz Katalin

Édes Anyanyelvünk Nyelvhasználati verseny Megyei döntő

Magyar nyelv és Irodalom

Nagy Zsófia 11.A

1.

Virguláné H. Orsolya

Szép Magyar Beszéd verseny Megyei döntő

Magyar nyelv és Irodalom

Szabó Dániel 11.A

2.

Virguláné Hercku Orsolya

Váci Mihály Megyei Szavalóverseny

Magyar nyelv és Irodalom

Paál Boglárka 11.A

2.

Virguláné H. Orsolya

Regionális Tehetségkutató Nyelvi Verseny

Angol

Takács Zsombor 8.A

1.

Pethőné Nagy Zsuzsanna

 

 

 

 

 

Édes anyanyelvünk Megyei anyanyelvi verseny

Magyar nyelv és irodalom

Daku Bálint 10.A

 

4.

Borbélyné Péter Zsófia

„Kulcs a tudáshoz” megyei szövegértési verseny

 

Magyar nyelv és irodalom

Rabb Réka 3.A

6.

Koncz Katalin

„Kulcs a tudáshoz” megyei szövegértési verseny

 

Magyar nyelv és irodalom

Kőrösi Kira 2.B

7.

Gyüre Andrea

„Kulcs a tudáshoz” megyei szövegértési verseny

 

Magyar nyelv és irodalom

Fodor Ádám 4.B

8.

Hatházy Ákos Györgyné

„Kulcs a tudáshoz” megyei szövegértési verseny

 

Magyar nyelv és irodalom

Miklovicz Laura 3.A

10.

Koncz Katalin

„Kulcs a tudáshoz” megyei szövegértési verseny

 

Magyar nyelv és irodalom

Molnár Zalán 2.A

14.

Nagyné Ágoston Anita

„Kicsiny kis fényemmel világítani fogok…”

Prózamondó verseny

Magyar nyelv és irodalom

Nagy Lilla 4.C

különdíj

Toldiné Maklári Anita

„Kicsiny kis fényemmel világítani fogok…”

Szavalóverseny

Magyar nyelv és irodalom

Balogh Rebeka 3.B

különdíj

Kiss Márta

Magyar Kultúra Napja alkalmából rendezett megyei verseny

Magyar nyelv

Vörösházy Júlia 9.A

5.

Veres Miklós

Bem József Ált. Iskola megyei  Anyanyelvi Verseny

Magyar nyelv és irodalom

Csernyu Ákos 6. C

11.

Kovácsné Sz. Laura

TIT megyei Történelemverseny,Döntő

Történelem

Virgula Tekla 6.C

2.

Nagyné F. Ágnes

TIT megyei Történelemverseny,Döntő

Történelem

Ember Erik 8. B

3.

Molnárné B. Csilla

TIT megyei Történelemverseny,Döntő

Történelem

Károly Levente 5. B

6.

Nagyné F. Ágnes

TIT megyei Történelemverseny,Döntő

Történelem

Bereczki Bence 8. A

7.

Molnárné B. Csilla

TIT megyei Történelemverseny,Döntő

Történelem

Csernyu Ákos 6. C

9.

Nagyné F. Ágnes

Makay László megyei Történelemverseny

 

Történelem

Padenics Dominika 11.B

Cserepák Lajos 11.B

Géczi Barbara 11.A

Barnai Zsófia 11.A

3.

Szeles Lajos

Bolyai Megyei Matematikaverseny

Matematika

6. B csapat
Borsi Dávid, Bengi Lili Csernyu Ákos , Lódi Levente

2.

Bencs  Zoltán J.
Szabóné Lakatos Erzsébet

Bolyai Megyei Matematikaverseny

Matematika

5. B csapat
Farkas  Péter,Potos  Áron, Kristóf Márk, Rinkács Ádám 

2.

Rostás Anita

Bolyai Megyei Matematikaverseny

Matematika

8. A  csapat
Kemenyiczki  Zsolt, Nagy Bence, Péter Marcell, 8.A

5.

Tóthné Spekker Melinda

Bolyai Megyei Matematikaverseny

 

Matematika

7.B  csapat
Ihnat Vivien, Szónok Sára, Kovács  Márton, Szabó  László 7.B

8.

Gálné  Mátyás Veronika

Bolyai Megyei Matematikaverseny

 

 

Matematika

 

 

 

3. évf. csapat
Lizák Eszter 3.A, Rabb Réka 3.A, Sipos Panna 3. B
Teski Ádám 3. A

14.

Révész Krisztina
 Szürösné Vágó Enikő

Bolyai Megyei Matematikaverseny

Matematika

3. évf. csapat
Fodor Balázs,
Kovács Mátyás, Potos Gréta, Varga Béla

16.

Révész Krisztina
Szürösné Vágó Enikő

Bolyai Megyei Matematikaverseny

Matematika

4. évf. csapata
Balla Levente, Molnár Márk Zoltán, Sándor Csenge,
Szabó Csenge

20.

Nagy Istvánné Szászi Csilla

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Matematika

Potyók Csaba 11. A

1.

Bencs Zoltán János

Zrínyi Ilona Megyei Matematikaverseny

Matematika

Rabb Réka 3. A

9.

Révész Krisztina

Zrínyi Ilona Megyei Matematikaverseny

Matematika

Potyók László 9. A

12.

Gálné Mátyás Veronika

Zrínyi Ilona matematikaverseny

Matematika

Péter Marcell 8. A

15.

Tóthné Spekker Melinda

Zrínyi Ilona Megyei Matematikaverseny

Matematika

Teski Ádám Attila 3.A

16.

Révész Krisztina

Zrínyi Ilona Megyei Matematikaverseny

Matematika

Lizák Eszter 3.A

20.

Révész Krisztina

Zrínyi - Iskolák közötti csapatverseny

Matematika

3. A csapat
Rabb Réka, Teski Ádám Attila, Lizák Eszter

3.

Révész Krisztina

Zrínyi Ilona Megyei Matematikaverseny

Matematika

Kántor Dana Fédra 2.A

17.

Tóthné Bakó Zsuzsa

Zrínyi Ilona Megyei Matematikaverseny

Matematika

Kőrösi Kíra 2.B

26.

Kertész Edina

Zrínyi  - Iskolák közötti csapatverseny

Matematika

Kántor Dana Fédra 2.A
 Molnár Zalán 2.A
 Kőrösi Kíra 2.B

9.

Tóthné Bakó Zsuzsa

Kertész Edina

Zrínyi Ilona matematikaverseny

Matematika

Takács Zsombor 8. A

26.

Tóthné Spekker Melinda

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny

Matematika

Potyók Csaba 11. A

2.

Bencs Zoltán János

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny

Matematika

Takács Zsombor 8. A

4.

Tóthné Spekker Melinda

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny

Matematika

Bengi Lili 6. B

6.

Bencs Zoltán János

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny

Matematika

Potyók László 9.A

11.

Gálné
Mátyás Veronika

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny

Matematika

Borsi Dávid 6. B

14.

Bencs Zoltán János

Éles Béla matematikaverseny

Matematika

Kemenyiczki Zsolt
8. A

3.

Tóthné Spekker Melinda

Éles Béla Megyei Matematikaverseny

Matematika

Bengi Lili 6. B

3.

Bencs Zoltán János

Éles Béla Megyei Matematikaverseny

Matematika

Lizák Eszter 3.A

4.

Révész Krisztina

Éles Béla Megyei Matematikaverseny

Matematika

Sipos Panna 3.B

4.

Szürösné Vágó Enikő

Éles Béla Matematikaverseny

Matematika

Nagy Bence 8. A

4.

Tóthné Spekker Melinda

Éles Béla Megyei Matematikaverseny

Matematika

Sándor Kinga 1. A

6.

Kőrizsné Koi Beáta

Éles Béla Megyei Matematikaverseny

Matematika

Kőrösi Kira 2. B

6.

Kertész Edina

Éles Béla Matematikaverseny

Matematika

Péter Marcell 8. A

6.

Tóthné Spekker Melinda

Éles Béla Megyei Matematikaverseny

Matematika

Borsi Dávid 6. B

7.

Bencs Zoltán János

Éles Béla Megyei Matematikaverseny

Matematika

Teski Ádám Attila 3.A

8.

Révész Krisztina

Éles Béla Megyei Matematikaverseny

Matematika

Szabó László Márk 7.B

8.

Gálné Mátyás Veronika

Éles Béla matematikaverseny

Matematika

Takács Zsombor 8. A

8.

Tóthné Spekker Melinda

Éles Béla Matematikaverseny

Matematika

Révész Benjámin 8. A

9.

Tóthné Spekker Melinda

Éles Béla Megyei Matematikaverseny

Matematika

Lódi Levente 6. B

10.

Bencs Zoltán János

Éles Béla Megyei Matematikaverseny

Matematika

Ihnat Vivien 7.B

10.

Gálné Mátyás Veronika

Éles Béla Megyei Matematikaverseny

Matematika

Fodor Ádám 4. B

11.

Bakosné Veréb Judit

Éles Béla Megyei Matematikaverseny

Matematika

Barta Lilla 1.A

12.

Kőrizsné Koi Beáta

Éles Béla Megyei Matematikaverseny

Matematika

Veres Botond 1.B

12.

Makláriné E. Ágnes

Éles Béla Megyei Matematikaverseny

Matematika

Séra Nikolett 4.A

12.

Oroszné Török Zsuzsa

Éles Béla Megyei Matematikaverseny

Matematika

Revák Levente 6. B

12.

Bencs Zoltán János

Éles Béla Megyei Matematikaverseny

Matematika

Battyányi Zente 2.A

13.

Tóthné Bakó Zsuzsa

Éles Béla Megyei Matematikaverseny

Matematika

Rabb Réka 3.A

14.

Révész Krisztina

Éles Béla Megyei Matematikaverseny

Matematika

Csernyu Kristóf 4.A

14.

Oroszné Török Zsuzsa

Éles Béla Megyei Matematikaverseny

Matematika

Ihnat Róbert 3.A

15.

Révész Krisztina

Éles Béla Megyei Matematikaverseny

Matematika

Hegyes Réka 4.A

15.

Oroszné Török Zsuzsa

Éles Béla Megyei Matematikaverseny

Matematika

Rabb Gergő3.A

16.

Révész Krisztina

Éles Béla Megyei Matematikaverseny

Matematika

Molnár Dóra 4.A

16.

Oroszné Török Zsuzsa

Éles Béla Megyei Matematikaverseny

Matematika

Márta Lívia 1.A

17.

Kőrizsné Koi Beáta

Éles Béla Megyei Matematikaverseny

Matematika

Szesztai Blanka 1.A

17.

Kőrizsné Koi Beáta

Éles Béla Megyei Matematikaverseny

Matematika

Andrejcsik Kincső 1.A

18.

Kőrizsné Koi Beáta

Éles Béla Megyei Matematikaverseny

Matematika

Kántor Dana Fédra 2. A

18.

Tóthné Bakó Zsuzsa

Éles Béla Megyei Matematikaverseny

Matematika

Gerő László 4. A

18.

Oroszné Török Zsuzsa

Éles Béla Megyei Matematikaverseny

Matematika

Balla Levente 4. C

18.

Nagy Istvánné Szászi Csilla

Éles Béla Megyei Matematikaverseny

Matematika

Horváth Ákos 2.B

19.

Kertész Edina

Éles Béla Megyei Matematikaverseny

Matematika

Sándor Csenge 4.C

19.

Nagy Istvánné Szászi Csilla

Éles Béla Megyei Matematikaverseny

Matematika

Szabó Csenge 4.C

19.

Nagy Istvánné Szászi Csilla

MÓRA MATEK Döntő

Matematika

Sándor Kinga 1. A

1.

Kőrizsné Koi Beáta

MÓRA MATEK Döntő

Matematika

Molnár Márk Zoltán 4.C

11.

Nagy Istvánné Szászi Csilla

Dürer Matematika Csapatverseny

Matematika

 

Borsi Dávid 6. B

Bengi Lili 6. B

Farkas Péter 5. C

3.

Bencs Zoltán János

 

Bereznai Gyula Matematikaverseny

Matematika

Potyók Csaba 11. A

1.

Bencs Zoltán János

Bereznai Gyula Matematikaverseny

Matematika

Borsi Dávid 6. B

4.

Bencs Zoltán János

Bereznai Gyula Matematikaverseny

Matematika

Bengi Lili 6. B

10.

Bencs Zoltán János

Zelk Zoltán Tehetségkutató Megyei Nyelvi Verseny

Angol

Hudák Gábor 8.A

1.

Brindzáné Gergelyffy Éva

Zelk Zoltán Tehetségkutató Megyei Nyelvi Verseny

Angol

Szürös Boglárka 8.A

2.

Brindzáné Gergelyffy Éva

Zelk Zoltán Tehetségkutató Megyei Nyelvi Verseny

Angol

Farkas Péter 5.B

2.

Brindzáné Gergelyffy Éva

Zelk Zoltán Tehetségkutató Megyei Nyelvi Verseny

Angol

Benő Bíborka 5. B

3.

Pethőné Nagy Zsuzsanna

Zelk Zoltán Tehetségkutató Megyei Nyelvi Verseny

Angol

Virgula Tekla 6. C

4.

Pethőné Nagy Zsuzsanna

Zelk Zoltán Tehetségkutató Megyei Nyelvi Verseny

Angol

Miklovicz Lili 4. C

5.

Lakatos Tamás

Zelk Zoltán Tehetségkutató Megyei Nyelvi verseny

Angol

Kőrösi Kitti

6.

Lakatos Tamás

TIT megyei angol verseny

 

Angol

Benő Bíborka 5. B

4.

Pethőné Nagy Zsuzsanna

TIT megyei angol verseny

 

Angol

Takács Zsombor 8. A

4.

Pethőné Nagy Zsuzsanna

TIT megyei angol verseny

 

Angol

Virgula Tekla 6.C

5.

Pethőné Nagy Zsuzsanna

TIT megyei angol verseny

 

Angol

Nagy Margaréta 7.C

5.

Diákné Váradi Enikő

Dienes Pál megyei matematika verseny

Matematika

Borsi Dávid 6. B

5

Bencs Zoltán János

Dienes Pál Megyei Matematika verseny

Matematika

Barta Lilla 1.A

6.

Kőrizsné Koi Beáta

Dienes Pál Megyei Matematika verseny

Matematika

Kántor Dana Fédra 2. A

8.

Tóthné Bakó Zsuzsa

Dienes Pál Megyei Matematika verseny

Matematika

Lizák Eszter 3.A

10.

Révész Krisztina

Dienes Pál megyei matematika verseny

Matematika

Bengi Lili 6. B

16.

Bencs Zoltán János

Dienes Pál Megyei Matematika verseny

Matematika

Sipos Panna 3.B

19.

Szürösné Vágó Enikő

Dienes Pál Megyei Matematika verseny

Matematika

Battyányi Zente 2.A

20.

Tóthné Bakó Zsuzsa

Sakk Diákolimpia

Sakk

Bereczki Panna Virág 4.A

11.

Gálné Mátyás Veronika

Sakk Diákolimpia

Sakk

Sajtos Zsombor 3.C

13.

Gálné Mátyás Veronika

Torna Diákolimpia Megyei  Döntő, egyéni

Testnevelés

Dolhai Anna 7.C

 

1.

Bakosné Veréb Judit,
Orosz Csenge fh.

Torna Diákolimpia Megyei  Döntő, egyéni

Testnevelés

Juhász Veronika 4.A

2.

Bakosné Veréb Judit

Torna Diákolimpia Megyei  Döntő, egyéni

Testnevelés

Tóth Lili Mercédesz 4.A

 

3.

Bakosné Veréb Judit

Torna Diákolimpia Megyei  Döntő, egyéni

Testnevelés

Borbély Anna 3.A

4.

Bakosné Veréb Judit

Torna Diákolimpia Megyei  Döntő 2. kcs., csapat

Testnevelés

Albi Viktória 3.A
Borbély Anna 3.A
 Hubicsák Lilla 4.A
Juhász Veronika 4.A
Rusznák Lea 3.A
Tóth Lili Mercédesz 4.A

1.

Bakosné Veréb Judit

Torna Diákolimpia Megyei  Döntő, csapat

Testnevelés

Dolhai Anna 7.C
Iván Dorottya 7.B
Kovics Lili Kata 5.B
Szónok Sára 7.B

2.

Bakosné Veréb Judit,
Orosz Csenge fh.

Torna Diákolimpia Megyei  Döntő, egyéni

Testnevelés

Galambos Gergő 1.B

1.

Borbély Gábor Nyisztor Belián fh.

Torna Diákolimpia Megyei  Döntő,  egyéni

Testnevelés

Bakos Péter 2.A

 

 2.

Borbély Gábor Nyisztor Belián fh.

Torna Diákolimpia Megyei  Döntő, egyéni

Testnevelés

Takács Norbert 4.C

2.

Borbély Gábor Nyisztor Belián fh.

Torna Diákolimpia Megyei  Döntő,  egyéni

Testnevelés

Nguyen Ronaldó Márk 2.B

 3.

Borbély Gábor Nyisztor Belián fh.

Torna Diákolimpia Megyei  Döntő, egyéni

Testnevelés

Nagy Bence 8.A

6.

Borbély Gábor Nyisztor Belián fh.

Torna Diákolimpia Megyei  Döntő, csapat

Testnevelés

Bakos Péter 2.A
Bodnár Bende 2.A
Galambos Gergő 1.B
Nagy Áron Zsolt 1.B
Nguyen Ronaldó Márk 2.B

1.

Borbély Gábor Nyisztor Belián

Torna Diákolimpia Megyei  Döntő, csapat

Testnevelés

Nagy Bence 8.A
Szántó József 8.B
Bara János 8.B
Tóth Patrik 8.B
Balázs László 8.B
Gál Nimród 6.B
Kovács István Péter 8.B

2.

Borbély Gábor Nyisztor Belián fh.

Labdarúgó diákolimpia fiú 3. kcs.

 

Testnevelés

Pfaifer István, Kovács Kornél, Kozma Zsombor, Kereszti Mátyás, Kertész Péter, Dócs Benedek, Révész Barnabás

1.

 Borbély Gábor

Labdarúgó diákolimpia fiú 4. kcs

 

Testnevelés

Orosz Mátyás, Tóth Patrik , Sipos Dominik, Nagy Bence, Pál Levente, Bacskai Balázs , Révész Benjamin

1.

Borbély Gábor

Lány labdarúgó diákolimpia körzeti döntő 3-4. kcs.

Testnevelés

Egyed Bettina, Kis Virág, Simkó Emese, Iván Dorottya, Fodor Gréta, Nagy Vivien

2.

Borbély Gábor

Kézilabda diákolimpia megyei elődöntő 3. kcs. fiú

 

Testnevelés

Hegyes Benedek, Kovács Kornél, Deáki Ábel Zsolt, Kertész Péter Maik, Diák Ferenc, Károly Levente,
Révész Levente,
Révész Barnabás, Csépke Szabolcs, Dócs Benedek

2.

Lakatos Tamás

Kandó kupa nagypályás labdarúgás

 

Testnevelés

Bíró Roland, Kerekes Dávid, Révész Bálint, Orosz Attila, Miczák Márk, Illés Dániel, Botos Márk, Vovcsok Gergely, Szaharda Hlib, György Gergő, Földházi Bence,

3.

Vám Ádám

Lány labdarúgó diákolimpia körzeti döntő

 

Testnevelés

Herczeg Ivett, Orgován Gréta, Kelemen Vivien, Galambos Alexandra, Mező Emese, Padenics Dominika, Fodor Gréta,

3.

Borbély Gábor

Fair play kupa labdarúgás

 

Testnevelés

Illés Dániel, Botos Márk, Vovcsok Gergely, Puskás Róbert, Szenes Kristóf, Ferencz Kristóf, Bencze Krisztián, Toldi Márk, Rusznák Attila, Dicső András

7.

Vám Ádám

 

Városi/ városkörzeti versenyek

Verseny neve

Tantárgy

Tanuló neve/ osztálya

Helyezés

Felkészítő pedagógus

Alapműveleti Matematikaverseny

Matematika

Borsi Dávid 6. B

5.

Bencs Zoltán János

Alapműveleti matematikaverseny

Matematika

Takács Zsombor 8.A

5.

Tóthné Spekker Melinda

Sztár  Lehet Ki  Kreatív

Matematika

Péter Marcell 8. A

2.

Tóthné Spekker Melinda

Sztár  Lehet Ki  Kreatív

Matematika

Potos Áron5.B
Farkas Péter 5.B

1.
6.

Rostás Anita

Sztár  Lehet Ki  Kreatív

Informatika

Nagy Bence 8.A

Szürös  Boglárka  8.A

Bakos  Eszter 8.A

Szürös Bálint 7.A

Molnár Vivien 7.A

1.       

2.

2

3.

2.

Hajnal Béla

„All about Canada”

Angol

9. A csapat
Bartha Tamás, Gyüre Bálint, Kostej Dániel

1.

Pethőné Nagy Zsuzsanna, Brindzáné Gergelyffy Éva

„All about Canada”

Angol

11.A csapat
Bodnár Viktória, Szántó István, Tótik Angéla

2.

Diákné Váradi Enikő

Tedd próbára tudásodat angol nyelvből

Angol

Hudák Gábor 8.A

2.

Brindzáné Gergelyffy Éva

Kis Neumann

Informatika

Nagy Bence  8.A

3.

Hajnal Béla

Kis Neumann

Informatika

Hajnal  Szabolcs 10.A

1.       

Hajnal Béla

Kis Neumann

Informatika

Padenics Dominika 11.B

2.       

Hajnal Béla

Kis Neumann

Informatika

Milinki Tamás  11.B

3.       

Hajnal Béla

Komplex természettudományi verseny

Kémia
Fizika
Földrajz
Biológia

Ember Erik 8.B

Nagy Dóra 8.B

Baksa Réka 8.B

3.

Szabó István

Rostásné Kiss Mária

Szónok Ágnes

 Mátyás kora-

Városkörzeti verseny

Történelem

10. A  Humán csapat

Daku Bálint

Dicső András

Takács Dorina

Szenes Kristóf

4.

 

Molnárné B. Csilla

Várday István Városi Könyvtár és a Béres TIT Egyesület által szervezett „A XIX. század költői Petőfi Szavalóverseny Helyi verseny

Magyar nyelv és irodalom

11.A
Nagy Zsófia

Szikszai Károly

 

Különdíj

Virguláné H. Orsolya

József Attila Szavalóverseny

Várday Kata Ref. G.

Magyar nyelv és irodalom

11. A
Szikszai Károly

 Kertész Kata 

1.

Virguláné H. Orsolya

József Attila Szavalóverseny Várday Kata Ref. Gimnázium

 

Magyar nyelv és irodalom

Bence Krisztián

3.

Veres Miklós

10. A Humán

Dicső András

Daku Bálint

Gál Hunor

Szónok Anna

Vass Lóránt

Részvétel

 

Veres Miklós

Szeretet hatalma alapítvány „Nem bántja a szemét a szemét?” című rajzpályázat

Rajz és vizuális kultúra

Sipos Panna 3.B

Különdíj

Toldiné Maklári Anita

Szeretet hatalma alapítvány „Nem bántja a szemét a szemét?” című rajzpályázat

Rajz és vizuális kultúra

Rabb Réka 3.A

Szeretet hatalma alapítvány naptárába került

Révész Krisztina

„LÉGY A SASSZEM BT. MUNKATÁRSA”

Szent György irodalmi csapatverseny

Magyar nyelv és irodalom

 

6. C csapat
Veres Johanna
Virgula Tekla
Dienes Boglárka

3.

 

Kovácsné Szabó Laura

 

Sztár lehet, ki Kreatív Közgazdaságtanból

 

8. B. Humán
Ember Erik
Nagy Dóra
Baksa Réka

3.

 

 

Molnárné B. Csilla

 

Sztár lehet,  ki Kreatív Közgazdaságtanból

 

8. A csapat
Bereczki Bence
Bacskai Balázs Berta Attila

4.

Molnárné Balázs Csilla

Somogyi Rezső Általános Iskola „Do you know London” angol csapatversenye

Angol

7. C csapat
Bakai Dóra, Berencsi Boglárka,

Dolhai Anna

 

3.

Diákné Váradi Enikő

Szent György Görögkatolikus Általános Iskola „English is fun” angol csapatversenye

Angol

5. B csapat
Cselle Zsófia, Károly Levente, Révész Levente

2.

Pethőné Nagy Zsuzsanna

Diákolimpia 5-6. kcs vársokörzeti döntő, labdarúgás

 

Testnevelés

Illés Dániel, Botos Márk, Vovcsok Gergely, Puskás Róbert, Szenes Kristóf, Ferenc Kristóf, Bencze Krisztián, Toldi Márk, Rusznák Attila,

2.

Vám Ádám

Rákóczi kupa labdarúgás

 

Testnevelés

Illés Dániel, Botos Márk, Vovcsok Gergely, Földházi Bence, Szenes Kristóf, György Gergő, Kocsi Márk, Miczák Márk, Orosz Attila , Szaharda Hlib,

3.

Vám Ádám

 

Gratulálunk a szép eredményekhez a diákoknak és a felkészítő pedagógusoknak!   

Nagy Istvánné

    igh.

Pályázatok

FEL