Konfirmáció

A ránk következő héten, azaz április 26-án vasárnap du. 2 órától lesz gyülekezetünk életének kiemelkedő fontosságú eseménye, a KONFIRMÁCIÓ.

Szeretettel hirdetem a konfirmandus gyermekeknek és családjaiknak, hogy a ránk következő héten a konfirmandus gyermekekkel hétfőtől-péntekig minden du. 14 órai kezdettel konfirmációi próbát, pénteken du. 14 órától pedig konfirmációi főpróbát tartunk.

Ahhoz, hogy az egész éves munkánkat összefoglaló leckefelmondások megtörténhessnek, és a gyermekek méltó képen felkészülhessenek a nagy ünnepi alkalomra, minden konfirmandus részvételére minden napon számítok! Egész évben mi alkalmazkodtunk a gyermekek más elfoglaltságaihoz, kérem, hogy jövő héten minden más program alkalmazkodjon hozzánk.

A konfirmandusok vizsgájára a ránk következő héten április 25-én szombaton du. 16 órától, az ünnepélyes konfirmációra pedig április 26-án 14 órai kezdettel kerül sor. Az evangélikus Templomban így a megszokott rendnek megfelelően külön istentiszteletet nem tartunk.