Felejthetetlen élményt nyújtó ÉLŐ GOSPEL NAGYKONCERT Kisvárdán!

A Kisvárdai Református Gyülekezet meghívására városunk vendégeiként ismét Kisvárdára érkezik a világhírű holland Shirchadasj ének- és zenekar.

Először 5 éve, 2010-ben, majd másodszor 2013-ban jártak városunkban, és bizonyára azóta is sokan emlékeznek a felejthetetlen élményt és lelki feltöltődést jelentő koncertre.

Az idei évben május 05-én (kedden) este 7 órától kezdődik koncertjük a KISVÁRDAI VÁR NAGYSZÍNPADÁN.A holland Shirchadasj zenekar az idei európai turné során mindössze 8 városban lesz látható és hallható.

A zenekar 50 fős nagykórussal és 20 fős zenekarral, különleges fény- és hangtechnikai háttér mellett szólaltatja meg mély tartalmú, evangéliumi üzenetet közvetítő dalait.

A koncertre a belépés ingyenes!

A helyszínen azonban örömmel fogadnak önkéntes adományokat a Református Szeretetszolgálat munkatársai, amely adományokkal idén a Kárpátaljai magyar családokat támogatja a Református szeretetszolgálat.