Római Kalandtábor - Táborzáró Gyülekezeti Este

A tavalyi évhez hasonlóan napközis gyermektáborunkat idén is TÁBORZÁRÓ GYÜLEKEZETI ESTÉVEL ZÁRJUK! Az este során evangélizációs istentisztelet, zsíroskenyér és szörpi-party, kiállítás a gyermekek alkotásaiból, a gyermekek meglepetés bemutatója,
Győri Márti családi koncertje, Gáspár Álmos keramikus művész különleges bizonyságtétele és gyülekezeti tábortűz várja a tábor résztvevőit, a gyermekek egész családját, gyülekezetünket és minden kedves érdeklődőt!

A Táborzáró gyülekezeti este időpontja: 2015. július 4. (szombat) 17.00 óra, helyszíne a Városi Sportcsarnok, majd a zsíroskenyér és szörpi-party, valamint a tábortűz helyszíne a Református Gimnázium udvara.

A felemelő élményt és mély lelki tartalmat kínáló különleges estére szeretettel hívunk és várunk a táborozó gyermekek családjain túl minden kedves érdeklődőt!