Evangélizációs hét - lehetőség az új életre

A mögöttünk lévő héten (november 17-20 között) evangélizációs hét volt gyülekezetünkben. Isten szeretetének örömhírét Nt. Bódis Miklós hátszegi (Erdély) református lelkipásztor hirdette.

Az alkalmak minden este 18:00 órakor kezdődtek.

Az evangélizációs hét témája: „Találkozni Vele…” Áldott legyen érte Isten, hogy estéről-estére 450-600-an hallgattuk együtt az Igét a templomban.

Jó volt látni, ahogy gyülekezetünk tagjai mellett sok más gyülekezetből is útra keltek, jöttek egy-egy autóval, mikrobusszal. Adja Isten, hogy Kisvárda ilyen értelemben is visszanyerje régi rangját, és ahogyan a háború utáni időkben az ébredés és térség lelki központja volt, egyre inkább újból az lehessen!

Hiszem, hogy Isten szeretete sokak életében adott akár ezen a héten megoldást, újjászületést. Tudom, hogy sok testvérünk hordozta imádságban ezt a hetet. Istené legyen a dicsőség, hogy új életek születtek, régi életek erősödtek meg és növekedhettünk mindnyájan a hitben!