Csendesnapok a Református Általános Iskolában

A ránk következő héten február 15-17. között csendesnapok lesznek a Kisvárdai Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégiumban, azaz református iskolánkban. Az idei esztendőben is 3 napon keresztül tartjuk a csendesnapokat, és teljes értékű külön programmal és tartalommal készülünk az 1-5. osztályok számára is. Adjon Isten áldást, hitbeli növekedést és megerősítést kicsik és nagyok, gyermekek és felnőttek számára egyaránt!

Az 1-5. osztályosok számára a csendesnapok témája: Jónás – Úszólecke Isten iskolájában. A három nap során a kicsik csendes napjának előadója Százvai László lelkipásztor.

A csendesnapok idei címe a gimnazisták és 6-8. osztályosok számára: MEGABÖJT - az előadásokat Bogáti Attila ifjúsági lelkipásztor tartja.