Ha észrevétele, javaslata van az oldallal kapcsolatosan, az alábbi módokon jelezheti:

2Személyesen: Flórián tér 17.
3Telefonon: +36 45 405 106

MINDEN SEGÍTŐ ÉSZREVÉTELT ÉS ÖTLETET ÖRÖMMEL FOGADUNK!

A LELKÉSZI HIVATAL NYITVATARTÁSA 

Hétfőtől - Péntekig:  08.30 - 16:00
Szombaton:             Zárva

Vasárnap:               09.30 - 10.00 és 11.00 - 11.30

 

„URAM, SZERETETED AZ ÉGIG ÉR, IGAZSÁGOD OLYAN, MINT A HATALMAS HEGYEK...”

„URAM, SZERETETED AZ ÉGIG ÉR, IGAZSÁGOD OLYAN, MINT A HATALMAS HEGYEK...”

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK GYÜLEKEZETÜNKBEN!

„MOST TÜKÖR ÁLTAL HOMÁLYOSAN LÁTUNK, AKKOR PEDIG SZÍNRŐL-SZÍNRE...”

„MOST TÜKÖR ÁLTAL HOMÁLYOSAN LÁTUNK, AKKOR PEDIG SZÍNRŐL-SZÍNRE...”

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK GYÜLEKEZETÜNKBEN!

„Ahogyan a szarvas kívánkozik a folyóvízhez, úgy kívánkozik a lelkem Tehozzád Istenem!”

„Ahogyan a szarvas kívánkozik a folyóvízhez, úgy kívánkozik a lelkem Tehozzád Istenem!”

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK GYÜLEKEZETÜNKBEN!

Megújul és új lehetőségekkel bővül a "Kis Gyülekezeti Terem"

Isten kegyelme szerint elkezdődött az idei esztendő első felújítási munkálata.  A régi parókia épületében kialakított, a HS, a gyermek istentiszteletek és a Kékkeresztes Bibliaórák által közösen használt kis gyülekezeti terem, valamint a HS Szolgálat irodájának belső festése, a megrepedezett falak javítása, a belső oldalfalak falvédő burkolása, a parketta lakkozása, beépített szekrény, és álmennyezet késztése, valamint a teremben folyó alkalmakat segítő új technikai eszközök telepítése van folyamatban. A felújítás időtartama várhatóan 3 hetet vesz igénybe. – Gyermek IT- ezalatt is folyamatos. Az istentiszteletekre a gyermekeket itt a templom udvarában várjuk, innét mennek át a gyermekek a hitoktatókkal együtt az általános iskola egyik alsós tantermébe, majd az istentisztelet végére a gyermekek a hitoktató vezetésével újra a templom udvarába érkeznek meg. Szolgálja a megújuló gyülekezeti terem Isten dicsőségét, segítse gyülekezetünk szolgálatát, és további növekedését!

 

A felújítás előtt álló gyülekezeti terem állapota:

      

  

  

 

 

 

 

 

 

 

Pályázatok

FEL