Megújul és új lehetőségekkel bővül a "Kis Gyülekezeti Terem"

Isten kegyelme szerint elkezdődött az idei esztendő első felújítási munkálata.  A régi parókia épületében kialakított, a HS, a gyermek istentiszteletek és a Kékkeresztes Bibliaórák által közösen használt kis gyülekezeti terem, valamint a HS Szolgálat irodájának belső festése, a megrepedezett falak javítása, a belső oldalfalak falvédő burkolása, a parketta lakkozása, beépített szekrény, és álmennyezet késztése, valamint a teremben folyó alkalmakat segítő új technikai eszközök telepítése van folyamatban. A felújítás időtartama várhatóan 3 hetet vesz igénybe. – Gyermek IT- ezalatt is folyamatos. Az istentiszteletekre a gyermekeket itt a templom udvarában várjuk, innét mennek át a gyermekek a hitoktatókkal együtt az általános iskola egyik alsós tantermébe, majd az istentisztelet végére a gyermekek a hitoktató vezetésével újra a templom udvarába érkeznek meg. Szolgálja a megújuló gyülekezeti terem Isten dicsőségét, segítse gyülekezetünk szolgálatát, és további növekedését!

A felújítás előtt álló gyülekezeti terem állapota: