Konfirmandus hétvége Középhután

2016.02.26-27. (péntek-szombat) között a konfirmandus korúak számára felkészítő intenzív hétvégét szerveztünk Középhután. Ezen az alkalmon 57 fiatal, és 11 felnőtt vett részt. Mivel az idei esztendőben a konfirmáció március 20-án, virágvasárnap lesz, a vizsgára való felkészülést nagyban elősegítette ez a felkészítő alkalom. A hétvége alatt öt leckét még át tudtunk venni a konfirmandusokkal a hátralévő leckékből, mindemellett az eddig megtanult konfirmációi káté kérdéseket is felmondták a gyermekek.

A tanulás mellett pihenésre, kikapcsolódásra, rövid kirándulásra, valamint filmnézésre is sor került a hétvége folyamán.

Hisszük, hogy ez a hétvége mind a gyermekek, mind a felnőttek számára áldásokkal, örömökkel teli alkalom volt.

Isten áldja és őrizze a konfirmandusok további felkészülését, hitbéli gyarapodását.