Adventi kreatív gyermekdélelőtt

Kedves Szülők, kedves Hittanos Gyermekek!

A Kisvárdai Református Gyülekezet karácsony ünnepére felkészítő kreatív délelőttöt szervez óvodás és alsó tagozatos korú gyermekek számára. Szeretnénk örömtelivé tenni a karácsony előtti felkészülést és bízunk benne, hogy a délelőtt a szülők számára is segítséget jelent az ünnep előtti készülődésben, miközben ti jó helyen lehettek, jókat ehettek, szuper programokkal tölthetitek az időt.

A délelőtt során bibliai időutazás, érdekes kézműves foglalkozások, közös zene, ének, tízórai, finom sütemények és a nyári napközis táborból, illetve az adventi kreatív délelőttről már ismert kedves tanító nénik és csoportvezetők várnak!

Időpont: 2015. december 10. (szombat) – 8.00 – 12.00-ig. A kézműves délelőttöt lelkipásztorok, szakképzett pedagógusok és hitoktatók vezetik, munkájukat felnőtt gyülekezeti tagok segítik.

Helyszín: Érkezés reggel 8.00 órakor a Református Templomhoz. A kreatív délelőtt végén a Református Általános Iskola épületéhez 12.00 órára jöhetnek a szülők a gyermekekért.

Korcsoport:                           óvodástól – 5. osztályos gyermekek, iskolás testvérével jöhet óvodás gyermek is!

Téma:                                     „Megváltó született” összefoglaló címmel a karácsonyi evangélium üzenete.

Étkezés:                                 Tízórait, meleg teát / kakót és pogácsát biztosítunk a gyermekek számára.

Mit hozz magaddal?             A kézműves foglalkozás alapanyagait mi biztosítjuk, kérjük azonban, hogy a gyermekek hozzanak magukkal saját ollót, és tolltartót színes ceruzákkal.

Részvételi díj:                        300 Ft, amely magában foglalja az étkezést és a kézműves foglalkozások közösen beszerzett alapanyagait is!

Jelentkezési határidő:          Jelentkezni a hitoktatóknál lehet 2016. december 05. (hétfőig). A jelentkezés a lap aljáról levágott jelentkezési lap hitoktatóknál történő leadásával és a 300 Ft részvételi díj befizetésével válik érvényessé.

Összértékelés (0)

0 csillag az 5-ből.

Bejegyzés írása vendégként

A hozzászólás adminisztrátori jóváhagyás után fog megjelenni.
  • Még nincs hozzászólás.