Olimpiák földjén - Újra itt a várva-várt napközis gyermektábor!

TÁJÉKOZTATÓ ÉS JELENTKEZÉSI LAP

A KISVÁRDAI REFORMÁTUS GYÜLEKEZET NYÁRI NAPKÖZIS GYERMEKHETE

Időpont: 2016. június 27. (hétfő) – 2016. július 2. (szombat) A napközis tábor napirendje igazodik a szülők munkaidejéhez, azaz gyülekező, gyermekfelügyelet és játék minden nap 7.30-tól 8.30-ig.

A nap tematikus programja 8.30-kor kezdődik és 15.30-ig tart, majd ismét biztosított a gyermekfelügyelet és játék, azaz a gyermekeket legkésőbb 16.30-ig kell hazavinni.

A tábort lelkipásztorok, szakképzett pedagógusok és hitoktatók vezetik, munkájukat a gyülekezet misszió munkacsoportjának tagjai és felnőtt gyülekezeti tagok segítik.

A gyerekeknek legkésőbb 8.00-ig meg kell érkezni, és lehetőleg 16.00 előtt lehetőleg ne vigyék el őket!

Helyszín: A Városi Tornacsarnokban valamint a Kisvárdai Református Gimnázium udvarán és épületében kialakított rendezvényterületen.

Korcsoport: 1 – 5. osztályos gyermekek

Téma„Olimpiák földjén” összefoglaló címmel Pál apostol élete és kalandos görögországi missziói útjainak története lesz a hét központi témája. A gyermekek nem csupán az Újszövetség több fontos történetét ismerik meg részletesen, hanem a történeteken keresztül közelebb kerülhetnek Istenhez, jobban megismerhetik önmagukat, megtanulhatják a hűség, a becsület fontosságát, Isten örökkévaló terveinek kibontakozását. Megismerhetik az ókori görög kultúrát, rengeteg sport, zene, játék élmény várja őket.

Programok:

Előadás: Minden nap része egy érdekes, a gyermekek nyelvén elmondott, vetített képes, gazdagon személtetett izgalmas előadás, amelyben bővíthetik történelmi ismereteiket. (Pl. az ókori görög kultúra, az olimpiák világa, a haditechnika, az építészet és tudomány)

Feladatmegoldás: Minden gyermek kap egy korának megfelelő heti foglalkoztató füzetet, amelyben a hitoktatókkal érdekes, színes feladatok megoldásával feldolgozzuk és elmélyítjük az előadásokban közölt ismereteket.

Bibliai történet és üzenet: Napról-napra haladunk előre az Újszövetség lapjain és Isten igéjének üzeneteit a gyermekek nyelvén igyekszünk a szívükbe plántálni.

Kézműves foglalkozás: Minden nap része a kézműves fogalkozás, ahol a gyermekek szakképzett vezetők segítségével élhetik ki kreatívitásukat a napi programhoz kapcsolódó alkotások elkészítésével.

Játék és vetélkedő: Egy „igazi” olimpia kellős közepébe csöppennek a gyermekek, ahol csapataik izgalmas vetélkedők, sorversenyek, ügyességi játékok során mérik össze képességüket. Ezen túl a szabadidőben foci, trambulinok, cserkészjátékok várják a gyermekeket.

Étkezés: Napi háromszori étkezést (tízórai, ebéd és uzsonna) biztosítunk a református iskola ebédlőjében.

Részvételi díj: 5.000 Ft, amely magában foglalja a napi háromszori étkezést, a foglalkoztató füzeteket, játékokat, a kézműves foglalkozások alapanyagait, azaz mindent!

Jelentkezési határidő: Jelentkezni a 2016. június 13. (hétfőig) a hitoktatóknál, illetve a Református Lelkészi Hivatalban lehet. A jelentkezés a tájékoztató lap aljáról levágott jelentkezési lap leadásával és az 5.000 Ft részvételi díj befizetésével válik érvényessé.

FIGYELEM! - CSAK AZ ELSŐ 200 GYERMEK JELENTKEZÉSÉT TUDJUK ELFOGADNI!
A JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐN TÚL ÚJABB JELENTKEZÉSEKET NEM TUDUNK ELFOGADNI!

Összértékelés (0)

0 csillag az 5-ből.

Bejegyzés írása vendégként

A hozzászólás adminisztrátori jóváhagyás után fog megjelenni.
  • Még nincs hozzászólás.