EVANGÉLIZÁCIÓS HÉT A KISVÁRDAI REFORMÁTUS GYÜLEKEZETBEN

Isten iránti hálaadással és örömmel adom hírül, hogy november 6 - vasárnaptól – november 9. szerda estig a Kisvárdai Református Gyülekezetben EVANGÉLIZÁCIÓS HETET tartunk.

Isten szeretetének örömhírét Nt. Sebestyén Győző, a Fóti Gyülekezet lelkipásztora hirdeti közöttünk. Az 5 igehirdetésből álló sorozat összefoglaló címe: „Krisztus – Én -  Közösség.”

Kiemelt figyelemmel hirdetem, hogy jövő vasárnap, az evangelizáció kezdetének vasárnapján, a megszokott rendtől részben eltérően tartjuk istentiszteleti alkalmainkat! A délelőtti istentisztelet a templomban a szokott rendben 10 órakor kezdődik, a vasárnap délutáni istentisztelet azonban kivételesen nem 3 órakor, hanem az evangelizációs hét többi esti alkalmával egy időben, azaz este 6 órakor fog kezdődni.

A Tátra utcán és az Evangélikus templomban aznap nem tartunk külön istentiszteleteket, hanem mind a Tátra utcán, mind pedig az Evangélikus templom előtt mikrobuszok és személyautók fogják várni a templomba jövő gyülekezetet. A járművek a Tátra utcai imaház elől délelőtt fél 10-kor és este fél 6-kor indulnak, az Evangélikus Templom elől pedig vasárnap este fél 6-kor.

Hiszem, hogy Isten szeretete sokak életében adhat akár ezen a héten megoldást, újjászületést. Hordozzuk imádságban ezt a hetet, hogy új életek szülessenek, régi életek megerősödjenek, és megújuljunk, megerősödjünk mi magunk is! Vegyük komolyan a hívogatás szolgálatát, hogy Isten szeretetének örömhíre minél több emberhez eljuthasson!

SZERETETTEL HÍVUNK ÉS VÁRUNK MINDENKIT!

Összértékelés (0)

0 csillag az 5-ből.

Bejegyzés írása vendégként

A hozzászólás adminisztrátori jóváhagyás után fog megjelenni.
  • Még nincs hozzászólás.