Támogasson minket Jövedelem adója 1-1 %-ával

ADÓBEVALLÁS 2015

Szeretettel hívjuk fel a figyelmet a jövedelemadóból felajánlható 2 x 1 % felajánlási lehetőségére.
1 %-ot lehet a Református Egyház számára ajánlani, egy másik 1 %-ot pedig alapítványi célra ajánlani.

A Magyarországi Református Egyház technikai száma: 0066

Gyülekezetünknek két alapítványa is van, amelyek számára 1%-ot lehet felajánlani:

- "Alapítvány a Kisvárdai Református Általános Iskoláért"
    adószám: 18797837-1-15

- "Alapítvány a templom Orgonájáért."
    adószám: 18799073-1 -15

Az alapítványi adatok és a rendelkező nyilatkozat kitöltéséhez szükséges bővebb információk a gyülekezeti hirdetőtáblán vannak elhelyezve, illetve a rendelkező nyilatkozat kitöltéséhez bővebb információ a Lelkészi Hivatalban is kérhető.