Ha észrevétele, javaslata van az oldallal kapcsolatosan, az alábbi módokon jelezheti:

2Személyesen: Flórián tér 5.
3Telefonon: +36 45 406 021

MINDEN SEGÍTŐ ÉSZREVÉTELT ÉS ÖTLETET ÖRÖMMEL FOGADUNK!

AZ ISKOLA NYITVATARTÁSA

Hétfőtől - Péntekig:  08.00 - 16:00

Szombat és Vasárnap:  Zárva

 

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

"Az Úrnak félelme a bölcsességnek tudománya, és a tisztességnek előtte jár az alázatosság." (Péld 15,32)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

Sikeres Ovi-Suli foglalkozások a Refiben

Sikeres Ovi-Suli foglalkozások a Refiben

 

„…neveljétek Őket az Úr tanítása szerint…”

                                                                                                                                             Ef 6,4

Első osztályos beiskolázási programunk egyik fontos eseménye volt a már közismert Ovi-Suli rendezvényünk.

  1. február 28-án és március 7-én, a szombat délelőtti órákban vártuk játékos foglalkozásainkra a leendő első osztályos gyerekeket és szüleiket. Mindkét alkalommal nagy volt az érdeklődés, szép számmal vettek részt az iskolába készülődő ovisok.

A program rövid igehirdetéssel kezdődött, melyet Nt. Százvai László, intézményünk fenntartójának vezető lelkipásztora tartott, majd Ivánné Nagy Erzsébet Bernadett Igazgató Asszony köszöntötte a gyerekeket és a szülőket, megköszönve az iskolánk iránti bizalmukat is. Mindketten hangsúlyozták és kiemelték a gyermekek hitben való nevelésének fontosságát, melyet iskolánkban jól képzett, gyermekeket szerető, szakmailag tapasztalt pedagógusok valósítanak meg. Ezt követően kisiskolásaink rövid kulturális műsorral köszöntötték vendégeinket.

Nagy Istvánné igazgatóhelyettes - mint a rendezvény vezetője - bemutatta a leendő első osztályos tanító néniket, majd powerpoint prezentációval szemléltetve részletes tájékoztatást adott a szülőknek az iskola sajátosságairól és a 2015/2016-os  tanév lehetőségeiről.

            Tízóraizás után került sor a különböző játékos foglalkozások megtartására, melyek részben a tanórán kívüli szabadidős lehetőségekből is „ízelítőt” adtak: manuális foglalkozás, angol nyelvi énekes játékok, néptánc, bábozás, fiú torna, számítógépes informatika.

Valamennyi foglalkozáson örömmel és aktívan vettek részt a kis ovisok, megmutatva így is, hogy érettek az iskolakezdésre. Alkotás közben a leendő tanító nénik irányították és segítették  munkájukat. Mindkét alkalmat megelégedéssel nyugtázták a gyerekek és a szülők, melyet mi, pedagógusok köszönettel fogadtunk.

Szeretettel várjuk a Kisvárdai Református Általános Iskolát  választó Kedves Szülőket gyermekeik beíratására, melyre 2015. április 16-án(csütörtökön) 8.00-19.00 óra és április 17-én(pénteken) 8.00-18.00 óra között kerül sor.

Szükséges dokumentumok: a gyermek Születési anyakönyvi kivonata, Lakcímkártya, Óvodai szakvélemény, Lelkészi ajánlás.

Leendő első osztályos tanító nénik: Oroszné Török Zsuzsa-Benő Zoltánné Szilvia néni, Hatházy Ákosné Julika néni-Bakosné Veréb Judit,  Nagy Istvánné Szászi Csilla-Toldiné Maklári Anita.

                                                                                                          Tanítói  Munkaközösség

 

Képek

Pályázatok

FEL