Advent második vasárnapja

Adventi vasárnapok  a templomban - gyermekekkel

“Adventet ünneplünk.  Valakit várunk.
Hogy szent kegyelmével a bűntől szabaduljunk.
Örömmel és hittel várjuk segítséged
Urunk, Jézusunk, így köszöntünk Téged!”

Idén a november 29-re eső vasárnappal kezdődött az Advent, az Úr kegyelemhozó eljövetelére való felkészülés időszaka, mely a Karácsonyt megelőző négy héten át tart.

Szép hagyomány, hogy az adventi vasárnapokon a délelőtti istentisztelethez kapcsolódóan, általános iskolánk harmadik és negyedik  osztályos tanulói  szívet-lelket melengető  műsorral  “ajándékozzák meg”  a gyülekezetet.

Köszönjük a gyerekek és a tanító nénik szeretetteljes szolgálatát