Ha észrevétele, javaslata van az oldallal kapcsolatosan, az alábbi módokon jelezheti:

2Személyesen: Flórián tér 5.
3Telefonon: +36 45 406 021

MINDEN SEGÍTŐ ÉSZREVÉTELT ÉS ÖTLETET ÖRÖMMEL FOGADUNK!

AZ ISKOLA NYITVATARTÁSA

Hétfőtől - Péntekig:  08.00 - 16:00

Szombat és Vasárnap:  Zárva

 

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

"Az Úrnak félelme a bölcsességnek tudománya, és a tisztességnek előtte jár az alázatosság." (Péld 15,32)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

Természettudományos sikerek a 3.a osztályban

A Bolyai Csapatversenyt természettudományból is megrendezték az egész ország területén, 5-8. osztályos diákok évfolyamonként szerveződő 4 fős csapatai számára, amelyhez a 3-4. osztályosok is csatlakoztak. A Bolyai Természettudományi Csapatverseny az évfolyamonként aktuális természetismeret, biológia, kémia, fizika, földrajz tantárgyak anyagára épül.  Először 2014-ben rendezték meg , majd 2015-ben már közel 12 000 résztvevője volt a rendezvénynek. A körzeti fordulót 2016. február 5-én tartották.

A verseny ismeretanyaga a természettudományokhoz elengedhetetlen általános műveltség, valamint az adott tanév és a megelőző tanév központi kerettanterv szerinti tananyagából a versenyző évfolyamánál alább felsorolt témakörök:

3. osztály: Idő, naptár, évszakok. Tájékozódás a térben. Ünnepek, hagyományok. Az élő természet alapismeretei. Környezetünk vadállatvilága. Egészséges táplálkozás

A verseny célja,hogy a diákokat azon képességek kifejlesztésében segítse, hogy közösen, összedolgozva oldjanak meg problémákat. Lehetőséget szeretnének teremteni arra, hogy átéljék az együttgondolkodás örömét, és a logikus gondolkodás mellett készségeiket közvetlenül is bemutathassák diáktársaik előtt, eközben pedig összemérhessék tudásukat.

A HUNNIA - ÉSZAK (Borsod-Abaúj-Zemplén, Hajdú-Bihar, Heves, Nógrád és Szabolcs-Szatmár-Bereg megye) régióból,41 csapat közül a rangos 6. helyezést értük el. A csapat névsora: ,,sasszemek”:Csernyu Ákos,  Fazekas Péter, Lévai Ádám, Lódi Levente, Nagy Eszter 

Pályázatok

FEL