Ha észrevétele, javaslata van az oldallal kapcsolatosan, az alábbi módokon jelezheti:

2Személyesen: Flórián tér 5.
3Telefonon: +36 45 406 021

MINDEN SEGÍTŐ ÉSZREVÉTELT ÉS ÖTLETET ÖRÖMMEL FOGADUNK!

AZ ISKOLA NYITVATARTÁSA

Hétfőtől - Péntekig:  08.00 - 16:00

Szombat és Vasárnap:  Zárva

 

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

"Az Úrnak félelme a bölcsességnek tudománya, és a tisztességnek előtte jár az alázatosság." (Péld 15,32)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

Sikeres Ovi-Suli foglalkozások

Sikeres Ovi-Suli foglalkozások

 

 „…neveljétek az Úr tanítása szerint…”

                                                                  Ef 6,4

Első osztályos beiskolázási programunk egyik fontos eseménye a már közismert Ovi-Suli rendezvényünk. 2016. február 27-én és március 19-én, a szombat délelőtti órákban vártuk játékos foglalkozásainkra a leendő első osztályos gyerekeket és szüleiket. Mindkét alkalommal nagy érdeklődés kísérte az eseményeket.

A program kezdetén Ivánné Nagy Erzsébet Bernadett igazgató asszony köszöntötte a szülőket és a gyerekeket, majd nt. Százvai László vezető lelkipásztor, intézményünk fenntartója tájékoztatta a szülőket a nyáron megvalósuló fejlesztésekről, az intézmény bővítésének pályázati eredményeiről. Kisiskolásaink rövid, színes kulturális műsorát követően Nagy Istvánné igazgatóhelyettes bemutatta a leendő első osztályos pedagógusokat, és részletes tájékoztatást adott a szülőknek az iskola sajátosságairól, a 2016/2017. tanév lehetőségeiről.

            Ezek után került sor a különböző játékos foglalkozásokra, melyek a tanórán kívüli szabadidős tevékenységekből is „ízelítőt” adtak: angol nyelvi énekek- kifejezések tanulása, néptáncbemutató és játékfűzés, kézműves tevékenység kreatív alkotásokkal, árnyjátékos bábozás, informatika-számítógépes oktatójátékokkal sport- és ügyességi játékok. Örömmel és aktívan vettek részt a kis ovisok, megmutatva így is, hogy érettek az iskolakezdésre. A foglalkozásokon a leendő első osztályos tanító nénik irányították és segítették tevékenységüket.

Szeretettel várjuk a Kisvárdai Református Általános Iskolát  választó Kedves Szülőket gyermekük beíratására 2016. április 14-én(csütörtökön) és 15-én (pénteken) 8.00-19.00 óra közötti időben.

Szükséges dokumentumok: óvodai szakvélemény, a gyermek születési anyakönyvi kivonata, lakcímkártya, Taj-szám, lelkészi ajánlás.

Leendő első osztályos pedagógusok: Szürösné-Vágó Enikő, Kiss Márta, Révész Krisztina, Takács-Vámos Emese, Tóth, Teodóra.

 

Kisvárdai Református Óvoda, Általános Iskola,

Gimnázium és Kollégium

        

 

Képek

Pályázatok

FEL