Ha észrevétele, javaslata van az oldallal kapcsolatosan, az alábbi módokon jelezheti:

2Személyesen: Flórián tér 5.
3Telefonon: +36 45 406 021

MINDEN SEGÍTŐ ÉSZREVÉTELT ÉS ÖTLETET ÖRÖMMEL FOGADUNK!

AZ ISKOLA NYITVATARTÁSA

Hétfőtől - Péntekig:  08.00 - 16:00

Szombat és Vasárnap:  Zárva

 

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

"Az Úrnak félelme a bölcsességnek tudománya, és a tisztességnek előtte jár az alázatosság." (Péld 15,32)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

Víz Világnapja az alsóban

A Víz Világnapjának megünnepléséről az ENSZ 1992-es rioi konferenciáján döntöttek, 1994-től tartották meg világszerte. Az ENSZ március 22-ét nyilvánította e nappá, felhíva a kormányok, szervezetek és magánszemélyek figyelmét a víz fontos szerepére életünkben. Cél, hogy óvjuk, védjük környezetünket , s ezen belül a Föld vízkészletét.

  Iskolánkban március 22-én délután emlékeztünk meg e jeles napról. Előzetesen meghirdettük a ,,Rajzolj és utazz a vizek világában!” című rajz- és tablókészítő pályázatot , melyre közel 60 pályamű érkezett. A gyerekek lelkesen rajzoltak, hiszen a helyezettek mindegyike uszodabérletet nyert az ISZC , Kovács Lajos ügyvezető igazgató felajánlása jóvoltából. A megnyitó és a díjkiosztó után az udvaron  játékos, zenés tornával kezdtük vidám délutánunkat. A táncteremben vizes ügyességi játékok és  találós kérdések várták a gyerekeket. Két tanteremben ezalatt  kézműveskedhettek ,majd az emeleten érdekes kísérleteket próbálhattak ki maguk is. Az udvaron az 1.évfolyam kezdte meg egy óriás vízcsepp kirakását melyet a többi osztály folytatott. A célbadobó  verseny nagy sikert aratott diákjaink körében .A nap zárásaként  többféle alakú óriásbuborék fújással próbálkoztunk,mely nagyon jó mókának bizonyult.

Tartalmas,szórakoztató délutánt töltöttünk együtt az alsó tagozatban, sok új élménnyel gazdagodva .

                                                                                                                        Szürösné Vágó Enikő

 

Képek

 

Pályázatok

FEL