Ha észrevétele, javaslata van az oldallal kapcsolatosan, az alábbi módokon jelezheti:

2Személyesen: Flórián tér 5.
3Telefonon: +36 45 406 021

MINDEN SEGÍTŐ ÉSZREVÉTELT ÉS ÖTLETET ÖRÖMMEL FOGADUNK!

AZ ISKOLA NYITVATARTÁSA

Hétfőtől - Péntekig:  08.00 - 16:00

Szombat és Vasárnap:  Zárva

 

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

"Az Úrnak félelme a bölcsességnek tudománya, és a tisztességnek előtte jár az alázatosság." (Péld 15,32)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

Az angol „tanszék” hírei

Mostanában nem nevezhető a csend és nyugalom szigetének munkaközösségünk, hiszen egymást érik a versenyek, szintfelmérők, kompetencia tesztek, érettségik. A teljesség igénye nélkül említsünk néhány eredményt a közelmúltból.

A dögei „leg-ek” versenyén 27 tanulónk mérette meg gyorsaságát, ahol Szabó László,  4. a osztályos tanuló bizonyult a legeredményesebbnek. (tanára: Lakatos Tamás)

A Váris hetek keretében három leányzónk csillogtatta meg szép hangját és jó kiejtését: Balázsi Dominika 8.b; Guszti Petra 7.a; Cseresznye Erzsébet 7.b osztályos tanulók. Erzsébetet a zsűri 3. hellyel jutalmazta. (felkészítő: Pethőné Nagy Zsuzsanna)

A Titok nyelvi verseny 2 fordulója után három tanulónk került be az országos döntőbe, ahol Bacskai Balázs (5.a) 6. helyen, Kemenyiczki Zsolt (5.a) és Bodnár Viktória (8.a) az első tíz között szerepelt. (tanáraik: Pethőné; Diákné Váradi Enikő)

A Szent György iskola által szervezett „English is fun” versenyen öt csapattal képviseltük magunkat, ahol 3. helyen végzett a 4.b osztály csoportja: Szónok Boglárka, Ihnat Vivien és Lakatos Sára (tanár: Lakatos Tamás)

Köszönjük diákjaink lelkesedését, tanáraik munkáját! Reméljük, hogy a jövőben még sok szép eredményt közölhetünk.

 

Pályázatok

FEL