Ha észrevétele, javaslata van az oldallal kapcsolatosan, az alábbi módokon jelezheti:

2Személyesen: Flórián tér 5.
3Telefonon: +36 45 406 021

MINDEN SEGÍTŐ ÉSZREVÉTELT ÉS ÖTLETET ÖRÖMMEL FOGADUNK!

AZ ISKOLA NYITVATARTÁSA

Hétfőtől - Péntekig:  08.00 - 16:00

Szombat és Vasárnap:  Zárva

 

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

"Az Úrnak félelme a bölcsességnek tudománya, és a tisztességnek előtte jár az alázatosság." (Péld 15,32)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

Somogyi Tavaszi Fesztivál

A kisvárdai Somogyi Rezső Általános Iskola felső Tagozatos természettudományi munkaközössége a Tavaszi Fesztivál keretén belül versenyt hirdetett 5-8. évfolyam tanulóinak. Az 5. és 6. osztályos diákok a matematika és a  természetismeret tantárgy tantárgyi követelményeinek megfelelő 13+1 kérdésből álló feleletválasztós tesztet töltöttek ki. Iskolánk tanulói eredményes szerepeltek ezen a megmérettetésen. Sok helyezéssel és kiemelkedő teljesítményekkel emelkedtek ki a mezőnyből.

A teljes mezőny egyetlen hibátlan feladatlapját Takács Zsombor 5. a osztályos tanuló oldotta meg, és ezzel 1. helyezést ért el. A 6. osztályosok között is iskolánk tanulója végzett a dobogó legmagasabb fokán Molnár Levente János 6. b osztályos tanuló személyében. Mindketten Rostásné Kiss Mária tanárnő tanítványai.
A 7. és a 8. évfolyam tanulói komplex természettudományos feladatlap megoldásával mérték össze tudásukat. Ebben a korcsoportban sem maradtunk helyezés nélkül. A 7. évfolyamosok közül Dicső András 7. a osztályos tanuló 2. helyezést, osztálytársa Szanyi Ádám pedig 3. helyezést ért el. A 8. évfolyam tanulói között Pethő Levente 8.a osztályos tanuló 2.  helyezést, míg osztálytársa Rácz Ivett 3. helyezést szerzett. A korcsoport felkészítő pedagógusa Szónok Ágnes tanárnő.

A Tavaszi Fesztivál keretén belül a humán munkaközösség két fordulós versenyt hirdetett. Egy ifjú "tollforgató irodalmár" Lázár Lívia Panna 5. a osztályos tanuló 3. helyezést ért el. Az első fordulóban képverset kellett elemezni szakirodalom nélkül, a 2. fordulóban pedig szövegértési feladatsor megoldása várt a tanulóra. Az összesített eredmény alapján a dobogó 3. fokára állhatott. Felkészítő pedagógus Nagyné Fazekas Ágnes tanárnő.
Minden tanulónak további sikeres versenyzést kívánunk!
 

Pályázatok

FEL