Ha észrevétele, javaslata van az oldallal kapcsolatosan, az alábbi módokon jelezheti:

2Személyesen: Flórián tér 5.
3Telefonon: +36 45 406 021

MINDEN SEGÍTŐ ÉSZREVÉTELT ÉS ÖTLETET ÖRÖMMEL FOGADUNK!

AZ ISKOLA NYITVATARTÁSA

Hétfőtől - Péntekig:  08.00 - 16:00

Szombat és Vasárnap:  Zárva

 

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

"Az Úrnak félelme a bölcsességnek tudománya, és a tisztességnek előtte jár az alázatosság." (Péld 15,32)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

Kirándulás az AMEKO Lovas klub és Szabadidő centrumba

Kirándulás az AMEKO Lovas klub és Szabadidő centrumba

A 2. B tanév végi kikapcsolódására ideális helyszínt biztosított az Ameko lovas tanya.              A komplexum csendes helyen, a várostól mégsem nagy távolságra található, ezért a nemrég átadott kerékpárúton gyalog sétáltunk el Dögébe. Bertók Viktor (edző, lovas tanár) szeretettel és gazdag programsorozattal fogadta osztályunkat.

Először a szabadidő centrumot térképeztük fel, s közben a tanyán élő állatokat is megnéztük, ezt követte az istálló megtekintése, majd a lovaglással és a lóval kapcsolatos legfontosabb ismeretek, alapelvek meghallgatása.                                                                                              Nagy sikere volt és minden gyerek kivette részét a lóápolásból (pata- és szőrtisztítás). Hamarosan a várva- várt lovaglásra is sorkerült. A lovaglásra várakozó gyerekek sem unatkoztak, hanem addig a létesítmény játékait élvezték (hinták, mászóka, ugráló, foci- és röplabda pálya, tollas labda, drótkötélpálya, kosárpalánk).                                                                                                     A jó hangulatban (zenegép) elfogyasztott ebéd után a csapatversenyek következtek. Állomások: zsákban futás, labdadobás a vödörbe a drótkötélpályáról, patkódobálás, kosárra dobás, kapura rúgás, tű a szénakazalban, elméleti teszt, kötélhúzás.

Mozgalmas, programokban gazdag, felejthetetlen napot töltöttünk együtt!

 

 

                                                                                                   Hubicsák Ferencné, Kőrizsné K.Beáta

                                                                                              ( tanítók )

Képek

 

Pályázatok

FEL