Ha észrevétele, javaslata van az oldallal kapcsolatosan, az alábbi módokon jelezheti:

2Személyesen: Flórián tér 5.
3Telefonon: +36 45 406 021

MINDEN SEGÍTŐ ÉSZREVÉTELT ÉS ÖTLETET ÖRÖMMEL FOGADUNK!

AZ ISKOLA NYITVATARTÁSA

Hétfőtől - Péntekig:  08.00 - 16:00

Szombat és Vasárnap:  Zárva

 

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

"Az Úrnak félelme a bölcsességnek tudománya, és a tisztességnek előtte jár az alázatosság." (Péld 15,32)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

A Szív Világnapján a Refi!

A Szív Világnapján a Refi!

„A vidám szív a legjobb orvosság…” (Péld. 17,22)

 

Városunkban első ízben került megrendezésre 2016. 09.24.-én, szombaton Kisvárda Város Önkormányzata és a kisvárdai Felső-Szabolcsi Kórház kezdeményezésére a Szív Világnapja elnevezésű ingyenes, városi rendezvény. Az egész napos program célja az életmódváltás népszerűsítése hitelesen, megalapozottan és közérthetően.

Iskolánk egy nagyon szép és nemes megkeresésnek tett eleget a Szív Világnapja alkalmából. Intézményünk Kavalkád nevű csapata 7 diák és 4 felnőtt segítő összeállításban vett részt a Sorverseny a szívedért! elnevezésű vetélkedőn, mely a Szív Világnapja alkalmából került megrendezésre. A verseny keretén belül különböző ügyességi feladatokat kellett teljesíteni a csapattagoknak egyénileg és párokban egyaránt. A feladatok során számított a gyorsaság, az ügyesség, a pontosság.

Csapatunk helyt állt ezen a nem mindennapi megmérettetésen és szoros küzdelemben az induló négy csapatból a 2. helyet szerezte meg! Az eredményünk azért is kiemelkedő, mivel az iskolánk csapata állt a legfiatalabb gyermekekből!

Az eredményhirdetésen diákjaink boldogan emelték a magasba a csapat sikerének elismerésért átadott emlékplakettet, oklevelet és apró ajándékokat tartalmazó kis csomagot.

 

Miről is szól a Szív Világnapja?

A Szív Világszövetsége (World Heart Federation - WHF) kezdeményezésére 2000 óta a világon mindenütt egyszerre, szeptember utolsó vasárnapján rendezik meg a szív világnapját. A Világszövetség magyar tagjai az első évtől kezdve csatlakoztak a kezdeményezéshez, melynek célja, hogy felhívják a figyelmet a szív és érrendszeri megbetegedések kiemelkedő gyakoriságára, a mindennapi életben is megvalósítható megelőzési módszerekre.

A refis Kavalkád csapat tagjai:

Borbély Anna - 1/A

Hajdu Alex – 8/B

Hajdu Lara – 3/C

Iván Dorottya – 5/B

Iván Hanna – 3/C

Papp Eszter – 1/A

Papp Gergő – 7/B

 

Ivánné Nagy Erzsébet Bernadett - igazgató

Borbélyné Péter Zsófia – gimnáziumi tanár

Papp Zoltán – szülő

Valla Gábor - adminisztrátor

 

Köszönjük a szervezőknek a vidám, alapos gondossággal és odafigyeléssel megszervezett alkalmat! Reméljük, hogy jövőre ismét találkozunk!

 

Képek: Felső-Szabolcsi Kórház, Kisvárda Város Önkormányzata, Dr. Tolcsvai Melinda

                                                                                                                                                                    Valla Gábor

Képek

 

Pályázatok

FEL