Ha észrevétele, javaslata van az oldallal kapcsolatosan, az alábbi módokon jelezheti:

2Személyesen: Flórián tér 5.
3Telefonon: +36 45 406 021

MINDEN SEGÍTŐ ÉSZREVÉTELT ÉS ÖTLETET ÖRÖMMEL FOGADUNK!

AZ ISKOLA NYITVATARTÁSA

Hétfőtől - Péntekig:  08.00 - 16:00

Szombat és Vasárnap:  Zárva

 

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

"Az Úrnak félelme a bölcsességnek tudománya, és a tisztességnek előtte jár az alázatosság." (Péld 15,32)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

A 3. évfolyam kirándult a hétköznapokból

 2016. október 7-én a Kisvárdai Református Általános Iskola 3. évfolyama elindult, hogy felfedezést tegyenek Borsod-Abaúj-Zemplén megye néhány szépséges és érdekes látnivalójánál.

Utazásunkat nagy izgalommal vártuk mindannyian. A gyermekek azért, mert vágytak már az egymással kötetlenül töltött időre és az új helyek megismerésére. Mi felnőttek pedig azért, hogy az egész heti esőzés után pénteken milyen mértékben fogunk megázni. Isten azonban meghallgatta imáinkat, mert csodálatos őszi,  kirándulásra a legalkalmasabb időjárást kaptunk.

Ezen a napon a nagy távolság miatt korán indultunk, de ez senkinek nem esett nehezére, mert a várva várt emeletes busz iránti kíváncsiság kidobott az ágyból minket. A közel 270 km-es távot egy szempillantásnak éltük meg, hiszen a gyermekek önfeledten játszottak, beszélgettek egymással, miközben pukkantak a chips-es és cukros zacskók.

Látogatásunkat az Aggteleki Nemzeti Park cseppkőbarlangjában kezdtük, ahol felnőtt és gyermek egyaránt szájtátva figyelte a több száz éves természeti képződményeket egy nagyon élvezetes idegenvezetés keretében.

Utunkat tovább folytatva jutottunk el Szinpetribe, ahol a világ legnagyobb könyvére csodálkozhattunk rá, miközben bepillantást nyerhettünk a papír gyártásának  folyamatába is.

Végül az edelényi kastélyt csodálhattuk meg, ahol régi idők falai és szokásai között kalandozhattunk interaktív módon.

Lábaink ugyan elfáradtak a nap végére, de a szánk nem. Ugyanis a rengeteg élményt, amiben ezen a napon részünk volt, meg akartuk beszélni egymással. Reméljük, hogy hamarosan ismét lehetőség nyílik arra, hogy egy önfeledt és élményekkel teli együtt töltött napon részt vehessünk.

Képek

Pályázatok

FEL