Szép eredmények a Református Iskolák XX. Országos Tanulmányi versenyén

 

 A Debreceni Hittudományi Egyetem Kölcsey Ferenc Gyakorló Általános Iskolája a Reformáció napjához kapcsolódóan, 2016. október 28-án huszadik alkalommal rendezte meg a Református Általános Iskolák Országos Tanulmányi Versenyét.
Az ünnepélyes megnyitó a Református Nagytemplomban volt. Az igehirdetés után Ember Sándor, az intézmény igazgatója köszöntötte az ország 41 református általános  iskolájából érkező csaknem ötszáz versenyzőt és a kísérő pedagógusokat, majd átvonultak az iskolába. E rangos versengésen szinte a kezdetektől, immár 18. alkalommal vettünk részt. 

Az előző évekhez hasonlóan most is sikeresen helytálltak tanulóink, gazdagítva ezzel iskolánk eredményeit.

Komplex tanulmányi verseny 2. évfolyam    2 fő (csapat): 6. helyezés  
Balla Levente 2. c,  Kőrösi Kitti 2. b
Felkészítő tanítók: Toldiné Maklári Anita, Hatházy Ákos Györgyné

Anyanyelvi verseny 3-4.évfolyam  3 fő (csapat): 5. helyezés
Csernyu Ákos 4.a, Nagy Viktória 3. a, Virgula Tekla 4. b
Felkészítő tanítók: Gyüre Andrea, Koncz Katalin, Nagyné Ágoston Anita

Rajz 3-4. évfolyam(egyéni): 2. helyezés
Kovács Olivér Gazsó 4. c
Felkészítő tanító: Csiréné Józsa Viktória

 

Bibliaismeret 3-4. évfolyam 2 fő  (csapat):  8. helyezés
Kepics Lili 4. b, Nagy Eszter 4. a
Felkészítő tanítók: Hatházy Ákos Györgyné, Gyüre Andrea

Angol 5-6. évfolyam 2 fő  (csapat): 2. helyezés
Bacskai Balázs 6. a, Balázs László 6. a
Felkészítő tanár: Diákné Váradi Enikő, Pethőné Nagy Zsuzsanna, Brindzáné Gergelyffy Éva

Műveltségi vetélkedő irodalom és könyvtárhasználat 6-7. évf. 2 fő (csapat): 6. helyezés
Ember Erik Krisztián 6. b, Vass Gábor 7.a
Felkészítő tanárok: Magyarné Kovács Krisztina, Ésik Gyuláné

Angol 7-8. évfolyam(csapat):  7. helyezés
Dicső András 8. a, Halász István 7. c
Felkészítő tanár: Berencsiné Dévald Henrietta, Brindzáné Gergelyffy Éva

Matematika(egyéni):
Ihnat Vivien  5. a  7. helyezés
Felkészítő tanár: Gálné Mátyás Veronika

Péter Marcell  6. a  10. helyezés
Felkészítő tanár: Szabóné Lakatos Erzsébet

Potyók László  7. a     10. helyezés
Felkészítő tanár: Gálné Mátyás Veronika

Szanyi Ádám  8. a      11. helyezés
Felkészítő tanár: Bencs Zoltán

Komplex természettudományi 7-8. évfolyam 2 fő  (csapat): 8. helyezés
Daku Bálint 8. a, Tamás Vanessza 8. a
Felkészítő tanár: Szónok Ágnes , Sipos Csaba, Szabó István

Műveltségi vetélkedő történelemből 6-7. évfolyam 2 fő  (csapat):  10. helyezés
Bacskai Máté 7. a, Takács Zsombor 8. a
Felkészítő tanár: Molnárné Balázs Csilla

Bibliaismeret 5-6. évfolyam 2 fő  (csapat):  15. helyezés
Szónok Sára 5. c, Molnár Vivien 5. c
Felkészítő tanár: Kovács Albert, Szántóné Szilvási Viktória

 

Gratulálunk a szép eredményekhez valamennyi tanulónak

és a felkészítő pedagógusoknak!

 

 

                                                                                              Nagy Istvánné

                                                                                               igh.