Ha észrevétele, javaslata van az oldallal kapcsolatosan, az alábbi módokon jelezheti:

2Személyesen: Flórián tér 5.
3Telefonon: +36 45 406 021

MINDEN SEGÍTŐ ÉSZREVÉTELT ÉS ÖTLETET ÖRÖMMEL FOGADUNK!

AZ ISKOLA NYITVATARTÁSA

Hétfőtől - Péntekig:  08.00 - 16:00

Szombat és Vasárnap:  Zárva

 

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

"Az Úrnak félelme a bölcsességnek tudománya, és a tisztességnek előtte jár az alázatosság." (Péld 15,32)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

Kitüntették a Kisvárdai Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium igazgatóhelyettesét

 2016. október 8-án, a Tiszántúli Református Egyházkerületi Közgyűlés Nagy Istvánné igazgatóhelyettes asszony számára ítélte oda a Pedagógiai díjat, melynek átadására 2016. december 14-én került sor a Debreceni Református Kollégium Oratóriumában, azon a helyen, mely otthont adott az 1849-es és az 1944-es országgyűlésnek. A díjat Dr. Fekete Károly, a Tiszántúli Református Egyházkerület püspöke adta át, elismerve ezzel kolléganőnk református oktatásban eltöltött kiemelkedő pedagógiai munkásságát. Püspök úr laudációjában kihangsúlyozta, hogy Nagy Istvánné 18 éves igazgatóhelyettesi tevékenysége alatt egyéni céljai és törekvései összefonódtak az intézmény céljaival, elősegítve ezzel az iskola szakmai elismertségének megalapozását. A tehetséggondozással összefüggő programok megvalósításában, annak eszközrendszerének kidolgozásában kiemelt sikereket ért el az elmúlt évek alatt, mely a református oktatás és nevelés egyik legfontosabb alappillére. Az iskola fejlődését és fokozatos kiteljesedését is szolgáló rendezvények és programok „ötletgazdája és megalkotójaként”, a tehetséggondozás iránt elkötelezett szakemberként mindig újabb és újabb vágyakat valósított meg, értéket teremtve ezzel másoknak és az iskolának. Újító törekvéseinek köszönhető az Éles Béla megyei matematika verseny elindítása is, melyre méltán lehet büszke a Kisvárdai Református Iskola.

Az ünnepi közgyűlés keretein belül átadott kitüntetés méltó elismerése annak a keresztyén, tudatos pedagógiai munkának, mellyel őszinte és elkötelezett módon vesz részt iskolánk életében és annak szakmai fejlődésében.

A Kisvárdai Református Iskola vezetősége és tantestülete ezúton is gratulál Nagy Istvánné igazgatóhelyettes asszony díjazásához, életére, családjára és további munkásságára pedig Isten áldását kívánjuk!

 

                                                                                  Ivánné Nagy Bernadett

                                                                                              igazgató

Pályázatok

FEL