Ha észrevétele, javaslata van az oldallal kapcsolatosan, az alábbi módokon jelezheti:

2Személyesen: Flórián tér 5.
3Telefonon: +36 45 406 021

MINDEN SEGÍTŐ ÉSZREVÉTELT ÉS ÖTLETET ÖRÖMMEL FOGADUNK!

AZ ISKOLA NYITVATARTÁSA

Hétfőtől - Péntekig:  08.00 - 16:00

Szombat és Vasárnap:  Zárva

 

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

"Az Úrnak félelme a bölcsességnek tudománya, és a tisztességnek előtte jár az alázatosság." (Péld 15,32)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

Másodikosok karácsonya az óvodásokkal

Már több éve hagyomány iskolánkban, hogy karácsony ünnepe előtt a második évfolyamos tanulókkal meglátogatjuk a város óvodáit, s hirdetjük az ünnep üzenetét. Azt az örömhírt, amely megfogalmazza az Isten irántunk való nagy szeretetének ünnepét, hiszen ő elküldte fiát a Földre, engesztelő áldozatul a mi bűneinkért.

Ebben az évben is nagy izgalommal készültünk a Lakótelepi-, Nyitnikék-, Császy László úti és a Móricz Zsigmond úti Tagóvodákba, ahol betlehemes pásztorjátékkal, evangéliumi témájú színdarabbal, énekekkel, versekkel köszöntöttük a csillogó szemű óvodásokat, óvónőket, dajka néniket.

A kicsiny kis gyermekek nagy érdeklődéssel, fegyelmezetten hallgatták az iskolások előadását, melyet nagy tapssal meg is köszöntek. A szeretet ünnepe alkalmából pedig apró ajándékokkal kedveskedtünk az óvodás gyermekeknek.

A műsort követően szeretet-vendéglátásban volt részünk, melynek során a másodikosok nagy örömmel vették újra birtokba a volt csoportszobájukat, régi, kedves játékaikat. Ez az alkalom maradandó élményt nyújtott tanulóinknak és az óvodásoknak egyaránt.

Köszönjük az óvodák vendéglátását, s a lehetőséget, melynek során méltóképpen készülhettünk a szeretet ünnepére!

 

A második osztályos tanító nénik

 

Képek

 

Pályázatok

FEL