Ha észrevétele, javaslata van az oldallal kapcsolatosan, az alábbi módokon jelezheti:

2Személyesen: Flórián tér 5.
3Telefonon: +36 45 406 021

MINDEN SEGÍTŐ ÉSZREVÉTELT ÉS ÖTLETET ÖRÖMMEL FOGADUNK!

AZ ISKOLA NYITVATARTÁSA

Hétfőtől - Péntekig:  08.00 - 16:00

Szombat és Vasárnap:  Zárva

 

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

"Az Úrnak félelme a bölcsességnek tudománya, és a tisztességnek előtte jár az alázatosság." (Péld 15,32)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

Nyílt nap a Refiben a leendő első osztályosoknak és szüleiknek

2017. január 25-én délelőtt 7.45 - 12 óráig Nyílt napot tartottunk a nagycsoportos óvodások és szüleik számára, betekintési lehetőséget adva a gyerekek és a pedagógusok tanórai munkájába.

 A bemutató órák előtt Ivánné Nagy Erzsébet Bernadett igazgatónő tájékoztatta a szülőket az intézménybővítési pályázat eredményéről, a tanév végén induló, csaknem 1 milliárd forint értékű építkezés folyamatáról a látványterv bemutatásával. A 2018/2019-es tanévet reménység szerint már egy tornatermet is magában foglaló, gyönyörű oktatási komplexumban kezdjük.

            Nagy Istvánné igazgatóhelyettes a leendő első osztályos tanítók bemutatását követően a beiskolázást érintő kérdésekről, az iskola sajátosságairól, az alsó tagozat nevelési-oktatási programjáról, az 5. évfolyamtól bevezetett emelt szintű humán, reál, angol és az általános tantervű képzésre való felkészítés módjáról és eredményeiről, az Alapfokú Művészeti Iskolánk által nyújtott néptánc- és folklóroktatás kedvező voltáról tartott tájékoztatót. A szülőkkel érkező gyermekek ez idő alatt játékos foglalkozáson vettek részt.

A bemutató órákat – magyar, matematika, ének-zene – a negyedik évfolyam három osztályában tartották a leendő első osztályos tanítók, angol órán pedig a 2. c osztályosok munkájába vonta be az ovisokat a tanító-angol műveltségterület végzettségű, alsó tagozaton tanító kolléganő. Mindegyik tanórán lelkesen kapcsolódtak be a számukra is megoldható feladatvégzésbe a gyerekek, bizonyítva, hogy érettek az iskolakezdésre, a szülők és a pedagógusok megelégedésére. Az óvodások színházlátogatási programja és egyéb, nem várt események ellenére is megteltek az osztálytermek az érdeklődő szülőkkel és csemetéikkel.

Legközelebb 2017. február 3-án, a már több éves közös hagyományként ápolt farsangi mulatságunkra, és február 18-án a 15. Jubileumi Ovi-Suli játékos foglalkozásokra várjuk a leendő első osztályos gyerekeket és szüleiket.

 A 2017/2018-as tanévben is – az elmúlt évekhez hasonlóan – 3 kis létszámú osztály indításával tervezünk az első évfolyamon: Gyüre Andrea - Kertész Edina, Szabóné Lakatos Erzsébet - Hornyák-Sipos Melinda, Tóthné Bakó Zsuzsa - Nagyné Ágoston Anita tanítónők vezetésével.

 

                                                            Nagy Istvánné

                     igazgatóhelyettes

 

Képek

 

Pályázatok

FEL