Ha észrevétele, javaslata van az oldallal kapcsolatosan, az alábbi módokon jelezheti:

2Személyesen: Flórián tér 5.
3Telefonon: +36 45 406 021

MINDEN SEGÍTŐ ÉSZREVÉTELT ÉS ÖTLETET ÖRÖMMEL FOGADUNK!

AZ ISKOLA NYITVATARTÁSA

Hétfőtől - Péntekig:  08.00 - 16:00

Szombat és Vasárnap:  Zárva

 

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

"Az Úrnak félelme a bölcsességnek tudománya, és a tisztességnek előtte jár az alázatosság." (Péld 15,32)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

Sikeres Ovi-Suli a leendő kisiskolásoknak

„…neveljétek Őket az Úr tanítása szerint…”

Ef 6:4

 

             Első osztályos beiskolázási programunk egyik fontos eseménye a már közismert Ovi-Suli rendezvényünk, melyet 15 éve vezettünk be iskolánkban. 2017. február 18-án a szombat délelőtti órákban fogadtuk a leendő első osztályos gyerekeket és szüleiket játékos foglalkozásainkra.

A rendezvény kezdetén Ivánné Nagy Bernadett igazgató asszony és nt. Százvai László, intézményünk fenntartójának vezető lelkipásztora köszöntötte a szülőket és a gyerekeket. Mindketten hangsúlyozták és kiemelték a gyermekek hitben való nevelésének fontosságát, melyet iskolánkban jól képzett, gyermekcentrikus, szakmailag hozzáértő, nagy tapasztalattal rendelkező pedagógusok valósítanak meg szeretetteljes, családias, barátságos iskolai környezetben.

Ezt követően kisiskolásaink rövid kulturális műsorral köszöntötték vendégeinket. Nagy Istvánné igazgatóhelyettes bemutatta a leendő első osztályos tanító néniket, majd ppt prezentációval részletes tájékoztatást adott a szülőknek az iskola sajátosságairól és a 2017/2018-as  tanév lehetőségeiről.

            Tízóraizás után került sor a különböző játékos foglalkozások megtartására, melyek részben a tanórán kívüli szabadidős tevékenységekből is „ízelítőt” adtak: művészeti képzésünkből adódóan néptáncbemutató, improvizáció és közös tánc az ovisokkal Gyüre Tamás néptáncpedagógus irányításával,  énekes-játékos angol nyelvi foglalkozás Tóth Teodóra tanító néni vezetésével,  valamint „Egy kis szív történetének” megismerése énekes-rajzos tevékenység keretében a leendő első osztályos tanító nénik segítségével.

Valamennyi foglalkozáson örömmel és aktívan vettek részt a gyerekek, megmutatva így is, hogy érettek az iskolakezdésre.

Szeretettel várjuk a leendő első osztályos gyermekeket és kedves szüleiket a további beiskolázási programjainkra is: 2017. március 4-én (szombaton) 8.30-tól „Tavaszköszöntő” szavalóversenyünkre, valamint március 25-én (szombaton) 9 órától az „Ovi-Suli 2. foglalkozásaira!

Leendő első osztályos tanítóink:  Szabóné Lakatos Erzsébet - Hornyák-Sipos Melinda, Tóthné Bakó Zsuzsa - Nagyné Ágoston Anita, Gyüre Andrea - Kertész Edina.                                                                                     

 

Nagy Istvánné             

igazgatóhelyettes           

 

 

      

 

További képek

 

Pályázatok

FEL