Ha észrevétele, javaslata van az oldallal kapcsolatosan, az alábbi módokon jelezheti:

2Személyesen: Flórián tér 5.
3Telefonon: +36 45 406 021

MINDEN SEGÍTŐ ÉSZREVÉTELT ÉS ÖTLETET ÖRÖMMEL FOGADUNK!

AZ ISKOLA NYITVATARTÁSA

Hétfőtől - Péntekig:  08.00 - 16:00

Szombat és Vasárnap:  Zárva

 

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

"Az Úrnak félelme a bölcsességnek tudománya, és a tisztességnek előtte jár az alázatosság." (Péld 15,32)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

Refis diákok először a Sakk Diákolimpián

      Az idén először vettek részt a Refi általános iskolás tanulói a megyei Sakkszövetség által megrendezett sakkversenyen, bekapcsolódva ezzel a megye sakkéletébe.(Bereczki Panna Virág, Iván Hanna, Hajdu Lara, Rabb Dóra ,Takács Norbert, Molnár Márk, Potos Áron, Kőrizs Ákos, Gál Nimród, Csernyú Ákos ,Bodnár Kristóf és Mucsicska Bence.)

     A megyei bajnokság helyszíne a 2016/17-es tanévben a Kisvárdai SZC II. Rákóczi Ferenc Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája volt. Február 11-én sok kicsi gyerek indult útnak ki közelebbről, ki távolabbról (pl. Nyíregyháza, Mátészalka, Magy, Gulács, Nagyhalász, Csenger), hogy sakktudásával és logikájával legyőzhesse ellenfelét.

     5 forduló alapján dőlt el a rangsor, amihez kitartásra, türelemre, odafigyelésre volt szükség. A kis diákok izgalommal várták minden egyes fordulóban, hogy hová és kivel is kell majd szembeülniük és újra harcba indulniuk. Izgalmas játszmáknak lehettünk tanúi, sokat tanultunk, fejlődtünk, tapasztaltunk.

Iskolánk legeredményesebb játékosai Bereczki Panna Virág ( 2.a)  5.helyen végzett , Potos Áron ( 3.b) 9.helyezett ,Takács Norbert (2.c) 12. lett a nagy létszámú, erős mezőnyben.

 

Gálné Mátyás Veronika (felkészítő tanár)

 

Pályázatok

FEL