Megyei angol nyelvi sikerek

2017. február 22-én került megrendezésre Nyíregyházán a Tehetséggondozó Megyei Angol nyelvi verseny szóbeli fordulója. Az írásbeli fordulón megyénk iskoláiból évfolyamonként 40-60 tanuló mérte össze tudását nagyrészt nyíregyházi, valamint kéttannyelvű iskola képviseletében.

A kétfordulós versenyen tanítványaink közül a dobogós helyezés mellett többen is bekerültek a legjobb tíz díjazott közé.

Szürös Boglárka 6. a            3. h.     Felkészítő tanár: Brindzáné Gergelyffy Éva

Hudák Gábor  6. a                 4. h.     Felkészítő tanár: Brindzáné Gergelyffy Éva

Virgula Tekla  4. b                5. h.     Felkészítő tanár: Tóth Teodóra

Balázs László 6. a                 8. h.     Felkészítő tanár: Brindzáné Gergelyffy Éva

Szabó László Márk  5. b      8. h.     Felkészítő tanár: Brindzáné Gergelyffy Éva

Takács Zsombor 6. a            9. h.     Felkészítő tanár: Pethőné Nagy Zsuzsanna

Gratulálunk a szép eredményekhez a diákoknak és a felkészítő pedagógusoknak!

Nagy Istvánné

igh.