Ha észrevétele, javaslata van az oldallal kapcsolatosan, az alábbi módokon jelezheti:

2Személyesen: Flórián tér 5.
3Telefonon: +36 45 406 021

MINDEN SEGÍTŐ ÉSZREVÉTELT ÉS ÖTLETET ÖRÖMMEL FOGADUNK!

AZ ISKOLA NYITVATARTÁSA

Hétfőtől - Péntekig:  08.00 - 16:00

Szombat és Vasárnap:  Zárva

 

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

"Az Úrnak félelme a bölcsességnek tudománya, és a tisztességnek előtte jár az alázatosság." (Péld 15,32)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

Országos tanulmányi versenyek legjobbjai között vannak a Református Iskola diákjai

Az elmúlt héten két országos tanulmányi versenyen is részt vettek a Kisvárdai Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium tanulói az alsó- és felső tagozat képviseletében.

2017. március 7-én került sor Tiszafüreden a Bán Zsigmond Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola által kiírt Benedek Elek Alkotói Pályázat díjkiosztó ünnepségére, és a beérkezett pályaművek kiállításának megnyitójára. A csaknem kétszáz alkotásból rajz-, kerámia- és tűzzománc kategóriában egy-egy különdíjat is kiadtak, melyek közül Kósa Jonatán 4. b osztályos tanulónknak rajzból ítélte oda a zsűri, kiemelve alkotása különlegességét. Felkészítő tanítója Szabóné Lakatos Erzsébet.

2017. március 10-én a nyíregyházi Jókai Mór Református Általános Iskola „Csodát virágzik a jelen” címmel tartotta meg a Református Iskolák Kárpát-medencei találkozóját és országos tanulmányi versenyét, melyen 39 iskola csaknem 400 tanulója több kategóriában mérhette össze tudását.

Kósa Jonatán rajzból itt is a legjobbak közé került, korcsoportjában 3. helyezést ért el  Szabóné Lakatos Erzsébet felkészítésében. Takács Zsombor 6. a osztályos tanulónk anyanyelv kategóriában az évfolyam 1. helyezettjeként végzett. Felkészítő tanára Nagyné Fazekas Ágnes.

A jó hangulatú találkozó a Reformáció 500. évfordulója jegyében telt el. Eredményhirdetés előtt a verseny résztvevői színes léggömbökkel a kezükben a Kossuth térre vonultak, s rövid megemlékezés és közös éneklés után 500 léggömb emelkedett a magasba az évforduló tiszteletére. A jelenlévők egy különleges, örömteli esemény részesei lehettek!

 

 

Gratulálunk a kimagasló helyezésekhez, melyek iskolánk eredményeit gazdagították! További sikereket kívánunk számukra Isten áldásával!

 

 

Nagy Istvánné

igh.       

 

 

További képek

 

Pályázatok

FEL