Ha észrevétele, javaslata van az oldallal kapcsolatosan, az alábbi módokon jelezheti:

2Személyesen: Flórián tér 5.
3Telefonon: +36 45 406 021

MINDEN SEGÍTŐ ÉSZREVÉTELT ÉS ÖTLETET ÖRÖMMEL FOGADUNK!

AZ ISKOLA NYITVATARTÁSA

Hétfőtől - Péntekig:  08.00 - 16:00

Szombat és Vasárnap:  Zárva

 

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

"Az Úrnak félelme a bölcsességnek tudománya, és a tisztességnek előtte jár az alázatosság." (Péld 15,32)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

Vári-hetek keretében széleskörű versenyek zajlottak

A Vári Emil Általános Iskola által rendezett Vári-hetek keretében széleskörű versenyek zajlottak, amelyen iskolánk diákjai elismerő eredményeket értek el.

 

Vári-Történelem verseny (Helytörténeti verseny) 1. helyezés

Versenyzők: Guszti Petra, Kozák Nóra, Daku Bálint, Szanyi Ádám (8. A.- osztályosok)

Felkészítő pedagógus: Molnárné B. Csilla

 

 Komplex természettudományi verseny 3. helyezés

Versenyzők: Dolhai Dávid, Szántó Viktor, Molnár Levente (7. B.-osztályosok)

                Felkészítő pedagógus: Szónok Ágnes

 

 Komplex természettudományi verseny 1. helyezés

Takács Zsombor (6.A.-osztályos)

Felkészítő pedagógus: Rostásné Kiss Mária

 

Városközi Angol nyelvű Énekverseny 3.helyezés

Fodor Gréta (5. B.- osztályos)

Felkészítő pedagógus: Pethőné Nagy Zsuzsanna

 

 Vértesi Géza Megyei Matematika Emlékverseny

Farkas Péter (3.C. -oszt.)  4. helyezés

Felkészítő pedagógus: Makláriné Eszterhai Ágnes

 

Csernyu Ákos (4.A. -oszt.) 4. helyezés

Borsi Dávid (4.A.-oszt.) 5. helyezés

Felkészítő pedagógus: Kertész Edina

 

 

 Vári Kupa – Kézilabda IV. korcsoport – Csapatverseny 3. helyezés

A csapat tagjai:

Széles Áron

Orosz Attila

Klemovszky Marcell

Revák László

Rusznák Patrik

Nagy Noel

Tisza Levente

Kállay Kristóf

Dicső András

Justyán Flórián

Vass Gábor

Felkészítő pedagógus: Lakatos Tamás

 

Informatika verseny - Molnár Levente 4. helyezés

Felkészítő pedagógus: Hajnal Béla

 

Gratulálunk minden Résztvevőnek és felkészítő Pedagógusnak

Pályázatok

FEL