Advent második vasárnapja a Református templomban

„Advent, te szépen csengő, kedves szó,

Advent, te halkan szívet bíztató.

Advent, te  mindent előkészítő,

Istennel embert összebékítő.”

Szép, lelki ajándék részesei lehettünk mindannyian, akik december 10-én, a délelőtti istentiszteleten részt vettünk: kisvárdai gyülekezeti tagok, valamint a környező településekről bejáró tanítványaink szülei, hozzátartozói.

Nagytiszteletű Százvai László lelkipásztor igehirdetésével, majd a 4. b osztályos tanulóink által előadott léleksimogató versekkel, gyönyörű énekekkel töltekezhetett lelkünk az adventi várakozásban, a szeretet ünnepére készülvén.

Köszönjük a gyerekek emelkedett hangulatú, színvonalas műsorát, valamint Hubicsák Ferencné és Kőrizsné Koi Beáta tanító nénik lelkiismeretes felkészítő munkáját!

Nagy Istvánné

igh.