Ha észrevétele, javaslata van az oldallal kapcsolatosan, az alábbi módokon jelezheti:

2Személyesen: Flórián tér 5.
3Telefonon: +36 45 406 021

MINDEN SEGÍTŐ ÉSZREVÉTELT ÉS ÖTLETET ÖRÖMMEL FOGADUNK!

AZ ISKOLA NYITVATARTÁSA

Hétfőtől - Péntekig:  08.00 - 16:00

Szombat és Vasárnap:  Zárva

 

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

"Az Úrnak félelme a bölcsességnek tudománya, és a tisztességnek előtte jár az alázatosság." (Péld 15,32)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

Föld Napja a Refiben

„A zene egy csodálatos eszköz, melynek segítségével az emberi társadalom, a természet és a bolygó számára is fenntartható és tisztességes világkép követésére irányítja a figyelmet és arra, hogy megtaláljuk azt az utat, amely egy szebb jövőbe vezet bennünket.”

Április 20-án a Várday Kata Református Iskola kisdiákjai is csatlakoztak az „Énekelj a Földért” alapítvány felhívására. Délelőtt 900-kor tanulók és tanítók  a Föld színeibe öltözve elénekelték a „Gyújts egy gyertyát a Földért” című dalt. A nap további részében osztálykeretek között beszélgettünk a környezetvédelem fontosságáról, a veszélyeztetett állatokról és arról,hogy mit tehetünk mi élőhelyünk épségéért. Örömmel szavalták a szebbnél szebb verseket, énekeltek dalokat a témához kapcsolódóan. Délután színes krétával kiszínezték a Jánvári Nikoletta tanárnő által rajzolt óriás Földet az iskola udvarán.

Bízunk benne, hogy sikerült a gyerekek figyelmét felhívnunk arra, milyen fontos ,hogy közösen óvjuk, védjük a bennünket körülvevő szűkebb-tágabb környezetünket.

Képek

 

Pályázatok

FEL