Jubileumi rendezvény 1

Jubileumi rendezvények a Kisvárdai Református Alapfokú Művészeti Iskolában

REB-PROG-15-0004 pályázat

Iskolánk a projekt keretén belül a reformáció közelgő 500. évfordulója tiszteletére 2015. október 31-re megemlékezéssel és gálaműsorral készült. Az őszi szünet előtti utolsó tanítási napon, október 22-én tartottuk rendezvényünket. A nyitó istentisztelet után iskolánk színjátszós növendékei emlékeztek meg a reformáció napjáról, a közelgő 500 éves évfordulóról. A templomban – intézményeink hagyományát követve – fogadalmat tettek azok a tanárok és diákok, akik első tanévüket kezdték nálunk 2015-ben. Az ünnepséget a hangszeres növendékek előadása színesítette. A templomból az iskolába vonultunk, majd bemutatkoztak néptáncos csoportjaink az iskola aulájában.