Ha észrevétele, javaslata van az oldallal kapcsolatosan, az alábbi módokon jelezheti:

2Személyesen: Flórián tér 17.
3Telefonon: +36 45 405 106

MINDEN SEGÍTŐ ÉSZREVÉTELT ÉS ÖTLETET ÖRÖMMEL FOGADUNK!

A LELKÉSZI HIVATAL NYITVATARTÁSA 

Hétfőtől - Péntekig:  08.30 - 16:00
Szombaton:             Zárva

Vasárnap:               09.30 - 10.00 és 11.00 - 11.30

 

„URAM, SZERETETED AZ ÉGIG ÉR, IGAZSÁGOD OLYAN, MINT A HATALMAS HEGYEK...”

„URAM, SZERETETED AZ ÉGIG ÉR, IGAZSÁGOD OLYAN, MINT A HATALMAS HEGYEK...”

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK GYÜLEKEZETÜNKBEN!

„MOST TÜKÖR ÁLTAL HOMÁLYOSAN LÁTUNK, AKKOR PEDIG SZÍNRŐL-SZÍNRE...”

„MOST TÜKÖR ÁLTAL HOMÁLYOSAN LÁTUNK, AKKOR PEDIG SZÍNRŐL-SZÍNRE...”

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK GYÜLEKEZETÜNKBEN!

„Ahogyan a szarvas kívánkozik a folyóvízhez, úgy kívánkozik a lelkem Tehozzád Istenem!”

„Ahogyan a szarvas kívánkozik a folyóvízhez, úgy kívánkozik a lelkem Tehozzád Istenem!”

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK GYÜLEKEZETÜNKBEN!

EVANGÉLIZÁCIÓS HÉT A KISVÁRDAI REFORMÁTUS GYÜLEKEZETBEN

Isten iránti hálaadással és örömmel adom hírül, hogy november 6 - vasárnaptól – november 9. szerda estig a Kisvárdai Református Gyülekezetben EVANGÉLIZÁCIÓS HETET tartunk.

Isten szeretetének örömhírét Nt. Sebestyén Győző, a Fóti Gyülekezet lelkipásztora hirdeti közöttünk. Az 5 igehirdetésből álló sorozat összefoglaló címe: „Krisztus – Én -  Közösség.” 

Kiemelt figyelemmel hirdetem, hogy jövő vasárnap, az evangelizáció kezdetének vasárnapján, a megszokott rendtől részben eltérően tartjuk istentiszteleti alkalmainkat! A délelőtti istentisztelet a templomban a szokott rendben 10 órakor kezdődik, a vasárnap délutáni istentisztelet azonban kivételesen nem 3 órakor, hanem az evangelizációs hét többi esti alkalmával egy időben, azaz este 6 órakor fog kezdődni.

A Tátra utcán és az Evangélikus templomban aznap nem tartunk külön istentiszteleteket, hanem mind a Tátra utcán, mind pedig az Evangélikus templom előtt mikrobuszok és személyautók fogják várni a templomba jövő gyülekezetet. A járművek a Tátra utcai imaház elől délelőtt fél 10-kor és este fél 6-kor indulnak, az Evangélikus Templom elől pedig vasárnap este fél 6-kor.

Hiszem, hogy Isten szeretete sokak életében adhat akár ezen a héten megoldást, újjászületést. Hordozzuk imádságban ezt a hetet, hogy új életek szülessenek, régi életek megerősödjenek, és megújuljunk, megerősödjünk mi magunk is! Vegyük komolyan a hívogatás szolgálatát, hogy Isten szeretetének örömhíre minél több emberhez eljuthasson!

 

SZERETETTEL HÍVUNK ÉS VÁRUNK MINDENKIT!

Pályázatok

FEL