Ha észrevétele, javaslata van az oldallal kapcsolatosan, az alábbi módokon jelezheti:

2Személyesen: Flórián tér 17.
3Telefonon: +36 45 405 106

MINDEN SEGÍTŐ ÉSZREVÉTELT ÉS ÖTLETET ÖRÖMMEL FOGADUNK!

A LELKÉSZI HIVATAL NYITVATARTÁSA 

Hétfőtől - Péntekig:  08.30 - 16:00
Szombaton:             Zárva

Vasárnap:               09.30 - 10.00 és 11.00 - 11.30

 

„URAM, SZERETETED AZ ÉGIG ÉR, IGAZSÁGOD OLYAN, MINT A HATALMAS HEGYEK...”

„URAM, SZERETETED AZ ÉGIG ÉR, IGAZSÁGOD OLYAN, MINT A HATALMAS HEGYEK...”

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK GYÜLEKEZETÜNKBEN!

„MOST TÜKÖR ÁLTAL HOMÁLYOSAN LÁTUNK, AKKOR PEDIG SZÍNRŐL-SZÍNRE...”

„MOST TÜKÖR ÁLTAL HOMÁLYOSAN LÁTUNK, AKKOR PEDIG SZÍNRŐL-SZÍNRE...”

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK GYÜLEKEZETÜNKBEN!

„Ahogyan a szarvas kívánkozik a folyóvízhez, úgy kívánkozik a lelkem Tehozzád Istenem!”

„Ahogyan a szarvas kívánkozik a folyóvízhez, úgy kívánkozik a lelkem Tehozzád Istenem!”

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK GYÜLEKEZETÜNKBEN!

A szelíd betonhátvéd

A szelíd betonhátvéd

Már a megjelenésével is belopta magát a Kisvárdai Református Ifjúság szívébe Yves Simplice Mboussi a Kisvárda Master Good Kft profi labdarúgója. Különös alázattal, máltósággal, és szeretettel lépett be az ifjúsági ház falai közé. Énekelt, imádkozott majd elkezdte bizonyságtételét. Nem azt mondta, amit szeretett volna, hanem azt, amit az Isten a szívébe írt. Szavai hitről, hűségről, könnyekről, és páratlan örömről árulkodtak. Mesélt az életéről, a családjáról, a labdarúgásról, de mindeközben mégis azt éreztük, hogy Arról beszél, Aki a legfontosabb az életében: a mindenható Isten. Néha megállt, emlékezett, nagy levegőt vett, majd folytatta. Folytatta azt, amit rábízott az Úr. Nevetett, viccelődött, elérzékenyült, ölelt, kezet fogott, áldást kívánt, és ami a legfontosabb: szeretetet sugárzott. Egy messzi országból érkező fiatalember, egészen közeli lelkülettel, a krisztusi ember, azaz a keresztény ember lelkületével. „Ha valaki térdre tud esni Isten előtt, bárki előtt képes megállni. Isten mindig ott lesz veled és jelzi az utat számodra.” hasítottak bele a szívekbe, megerősítő mondatai. Szívesség, kedvesség részéről, hála és köszönet részünkről, de ami a legfontosabb: dicsőség Istennek. Merci Bien Yves! God bless you! Soli Deo Gloria!

 

                                                                                                                             Bogáti Attila ifjúsági-lelkiásztor

Képek

Pályázatok

FEL