Ha észrevétele, javaslata van az oldallal kapcsolatosan, az alábbi módokon jelezheti:

2Személyesen: Flórián tér 17.
3Telefonon: +36 45 405 106

MINDEN SEGÍTŐ ÉSZREVÉTELT ÉS ÖTLETET ÖRÖMMEL FOGADUNK!

A LELKÉSZI HIVATAL NYITVATARTÁSA 

Hétfőtől - Péntekig:  08.30 - 16:00
Szombaton:             Zárva

Vasárnap:               09.30 - 10.00 és 11.00 - 11.30

 

„URAM, SZERETETED AZ ÉGIG ÉR, IGAZSÁGOD OLYAN, MINT A HATALMAS HEGYEK...”

„URAM, SZERETETED AZ ÉGIG ÉR, IGAZSÁGOD OLYAN, MINT A HATALMAS HEGYEK...”

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK GYÜLEKEZETÜNKBEN!

„MOST TÜKÖR ÁLTAL HOMÁLYOSAN LÁTUNK, AKKOR PEDIG SZÍNRŐL-SZÍNRE...”

„MOST TÜKÖR ÁLTAL HOMÁLYOSAN LÁTUNK, AKKOR PEDIG SZÍNRŐL-SZÍNRE...”

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK GYÜLEKEZETÜNKBEN!

„Ahogyan a szarvas kívánkozik a folyóvízhez, úgy kívánkozik a lelkem Tehozzád Istenem!”

„Ahogyan a szarvas kívánkozik a folyóvízhez, úgy kívánkozik a lelkem Tehozzád Istenem!”

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK GYÜLEKEZETÜNKBEN!

KÁRPÁT-MEDENCEI IFJÚSÁGI IMAÉJJEL KISVÁRDÁN

KÁRPÁT-MEDENCEI IFJÚSÁGI IMAÉJJEL KISVÁRDÁN

2015. Október 16-ra hirdette meg a Magyarországi Református Egyház Zsinatának Ifjúsági Irodája a Kárpát-Medencei Ifjúsági Imaéjjelt. Az alkalom melyhez itt Kisvárdán először csatlakoztunk, ötödik alkalommal került megrendezésre. Már hetekkel előtte lázas készülődés jellemezte ifjúságunkat. Különösen a legfiatalabbak várakoztak gyermeki lélekkel, ugyanis ők először élhettek át hosszabbnak mondható alkalmat a csapattal. 19-en vágtunk neki a tartalmas éjszakának. Mint a neve mutatja, ez a rendezvény nemcsak az anyaországban levő ificsapatoknak szólt, hanem a határontúli keresztyén fiataloknak is. Így Kárpátalja és Erdély számos gyülekezetei is bekapcsolódtak a közös imádságba. A mi esetünkben valóban imaéjjelről beszélhetünk, hiszen este 22:30-tól reggel 6:00-ig voltunk talpon, mely időintervallum Bibliaórát, közös imádságot, közös éneket, étkezést, játékot és filmvetítést foglalt magába. Az imatémákat magunk dolgoztuk ki, melyekben többek között hálát adtunk Istennek életünkért, a Krisztusban kapott megváltás ajándékáért, és könyörögtünk lelki megújulásokért, új életek születéséért, betegekért, gyászolókért, határon túli testvérekért, gyülekezetünkért. Hálás szívvel köszönjük azoknak a testvéreknek imádságát, akik otthonaikban csatlakoztak hozzánk. Áldott éjszakát tölthettünk el, sok vidámsággal, és megfelelő tartalommal. A visszajelzések alapján, nemcsak egyszer lenne igény erre az alkalomra, ezért már tervben van egy saját indíttatású is. Legyen áldott Isten minden elhangzó imáért, és hallgassa meg könyörgéseinket kegyelmesen!

                                                                                                            Bogáti Attila, ifjúsági lelkész

Pályázatok

FEL