Ha észrevétele, javaslata van az oldallal kapcsolatosan, az alábbi módokon jelezheti:

2Személyesen: Flórián tér 17.
3Telefonon: +36 45 405 106

MINDEN SEGÍTŐ ÉSZREVÉTELT ÉS ÖTLETET ÖRÖMMEL FOGADUNK!

A LELKÉSZI HIVATAL NYITVATARTÁSA 

Hétfőtől - Péntekig:  08.30 - 16:00
Szombaton:             Zárva

Vasárnap:               09.30 - 10.00 és 11.00 - 11.30

 

„URAM, SZERETETED AZ ÉGIG ÉR, IGAZSÁGOD OLYAN, MINT A HATALMAS HEGYEK...”

„URAM, SZERETETED AZ ÉGIG ÉR, IGAZSÁGOD OLYAN, MINT A HATALMAS HEGYEK...”

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK GYÜLEKEZETÜNKBEN!

„MOST TÜKÖR ÁLTAL HOMÁLYOSAN LÁTUNK, AKKOR PEDIG SZÍNRŐL-SZÍNRE...”

„MOST TÜKÖR ÁLTAL HOMÁLYOSAN LÁTUNK, AKKOR PEDIG SZÍNRŐL-SZÍNRE...”

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK GYÜLEKEZETÜNKBEN!

„Ahogyan a szarvas kívánkozik a folyóvízhez, úgy kívánkozik a lelkem Tehozzád Istenem!”

„Ahogyan a szarvas kívánkozik a folyóvízhez, úgy kívánkozik a lelkem Tehozzád Istenem!”

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK GYÜLEKEZETÜNKBEN!

"Ép testben ép lélek", avagy nyári ifis biciklitúra

  4 nap, 230 km, 29 lelkes keresztyén, az élmény felbecsülhetetlen. 2014. július 28-án hétfő reggel indultunk útnak egy Szatmár-Beregi biciklitúrára, 2014. július 31. csütörtökig. Volt/ak ott bibliaóra, vendégszerető szatmári emberek, régi és új templom, vízi és szárazmalom, útszéli gyorsszerviz, saját szakácsok, rég látott lelkész barát, kedves látogatók, repülőgép, luxusautó, (élmény) fürdő, kánikula, égszakadás, és csak néhány dolgot említettem, amivel 96 óra alatt találkozhattunk. Mégis azt gondolom a legnagyobb élményt a Krisztusban való közösség adta. Az, amely újra és újra felmutatja, hogy mi emberek mégiscsak képesek vagyunk támogatni egymást, ha a másik elfárad, és a könnyeivel küszködik, képesek vagyunk megalázó mondatokat mellőzve, önfeledten együtt viccelődni, képesek vagyunk ázottan, és fázottan is elcsendesedni az ige fényében és örülni másoknak. Valamint megmutatja, hogyan lesz egy felnőtt újra őszinte gyermekké, és egészen fiatal emberek, komoly felnőtté. Hála legyen Istennek, hogy mindezeket átélhettük, hogy általuk testben és lélekben egyaránt gazdagodhattunk, hála legyen minden elhangzó igéért, imádságért, segítő kézért, támogatásért, szíves vendéglátásért, és nem mindennapi emberségért. Egy régi dolog most újra életre kelt, reméljük, tovább pedálozhatunk Isten dicsőségére.

Bogáti Attila

ifjúsági-lelkipásztor

Pályázatok

FEL