Ha észrevétele, javaslata van az oldallal kapcsolatosan, az alábbi módokon jelezheti:

2Személyesen: Flórián tér 5.
3Telefonon: +36 45 406 021

MINDEN SEGÍTŐ ÉSZREVÉTELT ÉS ÖTLETET ÖRÖMMEL FOGADUNK!

AZ ISKOLA NYITVATARTÁSA

Hétfőtől - Péntekig:  08.00 - 16:00

Szombat és Vasárnap:  Zárva

 

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

"Az Úrnak félelme a bölcsességnek tudománya, és a tisztességnek előtte jár az alázatosság." (Péld 15,32)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

Hass, Alkoss, Gyarapíts Helytörténeti Vetélkedő

Megrendezésre került helyi rendezésű versenyünk a Hass, Alkoss, Gyarapíts helytörténeti vetélkedő, amelyet általános iskolás korú gyermekeknek kínálunk lehetőségként. A verseny fő szervezője Pappné Molnár Erika igazgatóhelyettes, lebonyolítói pedig iskolánk történelem szakos tanárai. Ebben a tanévben nem egyházi jellegű kérdésekkel találkoztak a gyerekek, hanem az I. világháború kisvárdai vonatkozásaival ismerkedhettek meg. A kérdéseket Bujdosó Tamás a Bessenyei György Gimnázium történelem szakos tanára állította össze, aki biztosítja a verseny tisztaságát. A diákok lelkes felkészülése és színvonalas szereplése bizonyítja, hogy rengeteget profitálnak a diákok az ilyen jellegű megmérettetésből, és nemcsak tárgyi tudásuk, hanem szókincsük, nyelvi kifejezőkészségük, együttműködő képességük és teljes személyiségük is fejlődik a verseny által.

A részt vevő csapatok közül a Kisvárdai Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium 8. osztályos csapata végzett az első helyen, a második a Vári Emil Általános Iskola csapata, a harmadik helyezést pedig a Református iskola Nagyvarsányi csapata lett.

Képek

Pályázatok

FEL