Ha észrevétele, javaslata van az oldallal kapcsolatosan, az alábbi módokon jelezheti:

2Személyesen: Flórián tér 5.
3Telefonon: +36 45 406 021

MINDEN SEGÍTŐ ÉSZREVÉTELT ÉS ÖTLETET ÖRÖMMEL FOGADUNK!

AZ ISKOLA NYITVATARTÁSA

Hétfőtől - Péntekig:  08.00 - 16:00

Szombat és Vasárnap:  Zárva

 

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

"Az Úrnak félelme a bölcsességnek tudománya, és a tisztességnek előtte jár az alázatosság." (Péld 15,32)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

Az Etna lábánál a refis diákok

Az Etna lábánál a refis diákok 

A Várda Labdarúgó Akadémia jóvoltából 2020. január 11-14 között az olaszországi Szicílián, Cataniában vett részt nemzetközi labdarúgó tornán a Várday Kata Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium hat tanulója: Kőrizs Ákos 7.c, Kovács Kornél 7.c, Révész Barnabás 7.c, Rózsa Sándor 7,c, Kereszti Mátyás 8.b és Dócs Benedek 8.b.

A VLA U14-es csapatának tagjaiként a fiúk Olaszország nagyobb klubjainak fiókcsapataival (Juventus, AC Milan, Empoli) mérkőzhettek meg. Diákjaink a tornán nagyon jó teljesítményt nyújtottak. A kiemelkedő játéknak köszönhetően csapatunk megszerezte a nemzetközi labdarúgó torna III. helyét. A sporttevékenységek mellett, lehetőségünk volt megismerni Catania nevezetességeit, kulturális értékeit. Meglátogattuk Catania történelmi központját az Aci Castellót, az Aci Treza halmokat, betekinthettünk az Etna lávakő-kerámia gyár működésébe, megnéztük a narancsfa ültetvényeket illetve a narancsfeldolgozó üzemet. Tengerparti séta alkalmával közelről  láthattuk a Földközi-tengert, szálláshelyünk ablakaiból kitekintve pedig Európa legnagyobb mai napig működő vulkánját az Etnát, csodálhattuk meg. Rengeteg élménnyel és tapasztalattal gazdagodva, sikeresen, bronzéremmel a nyakunkban térhettünk haza. 

                                                                                                                                                                           Dócs Benedek 8.B

 

Pályázatok

FEL