Ha észrevétele, javaslata van az oldallal kapcsolatosan, az alábbi módokon jelezheti:

2Személyesen: Flórián tér 5.
3Telefonon: +36 45 406 021

MINDEN SEGÍTŐ ÉSZREVÉTELT ÉS ÖTLETET ÖRÖMMEL FOGADUNK!

AZ ISKOLA NYITVATARTÁSA

Hétfőtől - Péntekig:  08.00 - 16:00

Szombat és Vasárnap:  Zárva

 

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

„Boldog az ember, aki megtalálta a bölcsességet, és az az ember, aki értelmet kap. Mert több haszna van ennek, mint az ezüstnek, és nagyobb jövedelme, mint a színaranynak.” (Péld. 3:13-14)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

"Az Úrnak félelme a bölcsességnek tudománya, és a tisztességnek előtte jár az alázatosság." (Péld 15,32)

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!

ISTEN HOZOTT HONLAPUNKON!

SZERETETTEL VÁRUNK INTÉZMÉNYÜNKBEN!


Deprecated: parse_str(): Calling parse_str() without the result argument is deprecated in /var/www/vhosts/kisvarda.reformatus.hu/httpdocs/kisvarda.reformatus.hu/plugins/content/allvideoshareplayer/allvideoshareplayer.php on line 70

Deprecated: parse_str(): Calling parse_str() without the result argument is deprecated in /var/www/vhosts/kisvarda.reformatus.hu/httpdocs/kisvarda.reformatus.hu/plugins/content/allvideoshareplayer/allvideoshareplayer.php on line 70

Deprecated: parse_str(): Calling parse_str() without the result argument is deprecated in /var/www/vhosts/kisvarda.reformatus.hu/httpdocs/kisvarda.reformatus.hu/plugins/content/allvideoshareplayer/allvideoshareplayer.php on line 70

Deprecated: parse_str(): Calling parse_str() without the result argument is deprecated in /var/www/vhosts/kisvarda.reformatus.hu/httpdocs/kisvarda.reformatus.hu/plugins/content/allvideoshareplayer/allvideoshareplayer.php on line 70

Deprecated: parse_str(): Calling parse_str() without the result argument is deprecated in /var/www/vhosts/kisvarda.reformatus.hu/httpdocs/kisvarda.reformatus.hu/plugins/content/allvideoshareplayer/allvideoshareplayer.php on line 70

Deprecated: parse_str(): Calling parse_str() without the result argument is deprecated in /var/www/vhosts/kisvarda.reformatus.hu/httpdocs/kisvarda.reformatus.hu/plugins/content/allvideoshareplayer/allvideoshareplayer.php on line 70

SZMK Bál 2015

Vannak ügyek, melyeket érdemes támogatni. Márpedig a jótékonyság egy ilyen eseménynek minősül. Iskolánkban a jótékonykodás egy bál keretében történik.

A Jótékonysági Bál is ünnep. Egymásé, a közösségé, az életé, önmagunké. A forma pedig jelzi az ünnepet. Az, hogy hogyan adjuk meg a módját, ízlés kérdése, de az ünnepet valahogyan a külsőségekben is jó lenne elválasztani a hétköznapjainktól.

Mikor 16 évvel ezelőtt a Református Iskola is elindította útjára a rendezvény szervezését, talán még mi, szervezők sem gondoltuk, hogy lassan egy emberöltőn át sikerül „életben tartani”, népszerűvé tenni.

Ilyen összefogásnak voltunk részesei az iskolai jótékonysági bál szervezésekor. 2015. január 10. dátum közeledtével egyre izgatottabbá váltunk, vajon sikerül-e itt, az újév kezdetén az embereket megszólítani a jótékonykodásra.

Január elején beindult a vásárlási láz, és 316 jegy talált gazdára. Annyira örültünk annak, hogy az eddigiektől több „első-bálozó” szülőt, évről-évre visszatérő fiatalt láthattunk a vendéglistán.

Tanulóink és tanáraink közreműködésével, színvonalas műsorral leptük meg a közönséget. A műsort a 12. a osztályosok nyitótánca, keringője vezette fel. Gyönyörködhettünk a kis csapat eleganciájában, lelkesedésében.

Dalos pacsirtáink, tanáraink, retro mixet adtak elő ismert számokból, majd ezt követően néptánc - koreográfiát mutattak be.

Az ízletes vacsora után kezdődött, és tartott reggelig az igazi mulatozás, a talpalávalóról a zenész, Szilvási László gondoskodott.

Reméljük, a jövőben is érdemes lesz hasonló bálokat szervezni!

Mindenesetre bevételünk is az eredményességről tanúskodik, hiszen a belépők, a 3200 db tombola összegét a gyerekek szabadidős tevékenységének elfoglalására, és sportrendezvények, események megvalósításának segítésére fordítjuk.

Remélhetőleg sokunk unokája is itt koptatja majd a padokat!

Ugye Önök is így gondolják?!

 

 

A szervezők nevében Pappné Molnár Erika

                                                                           igazgatóhelyettes

 

Képek

Videók

 

 

 

 

Versenyeredmények 2014/2015

VERSENYEREDMÉNYEK

 2014/2015

 

 

Bolyai Matematika Csapatverseny,(megyei szintű)

Vásárosnamény

2014. október 17.

 

3. évfolyam

8. helyezett: Bató Anna Laura, Szabó László Márk 3.a  - Gáncsos Dávid, Kovács Imre 3. c

Felkészítő tanító: Lakatos Tamás, Szürösné Vágó Enikő

9. helyezett: Fodor Gréta, Ihnat Vivien, Lakatos Sára, Tölgyesi Máté 3. b

Felkészítő tanító: Révész Krisztina

 

4. évfolyam

5. helyezett: Takács Zsombor 4.a, Nagy Bence 3.b,  Cselle István, Péter Marcell 3.c

Felkészítő tanító: Kertész Edina, Nagy Istvánné Szászi Csilla, Szabóné Lakatos Erzsébet

 

 

7. évfolyam gimnáziumi kategória

4. helyezett: Botos Márk, Csizmadia Csaba, Pethő Levente, Potyók Csaba 7.a

Felkészítő tanár: Tóthné Spekker Melinda

 

 

8. évfolyam gimnáziumi kategória

5. helyezett: Bezzegh Zsófia, Dicső Gábor László, Nagy Bianka, Takács Bence 8. a

Felkészítő tanár: Tóthné Spekker Melinda

 

Soma Alapítvány IV. Rajzversenye(városi szintű)

Kisvárda

2014. október 17.

 

 1. helyezett:

 Ihnat Vivien  3. b

 Felkészítő tanító: Révész Krisztina

 

Szilágyi Míra   6. b  

Szónok Anna  6. b  

Felkészítő tanár:  Jánvári  Nikoletta

 

2. helyezett:

Fazekas Péter 2. a

Felkészítő tanító: Benő Zoltánné

Orosz  Lilla 5. b

Bacskai Bence  7. a

Felkészítő tanár:  Jánvári  Nikoletta

 

Különdíjban részesültek:

Százvai Dóra  3. a

Felkészítő tanár: Lakatos Tamás

 

Lakatos Sára  3. b

Felkészítő tanító: Révész Krisztina

 

Oláh Ágnes 6. b

Felkészítő tanár:  Jánvári  Nikoletta

 

 

Református Általános Iskolák XVIII. Országos Tanulmányi Versenye

Debrecen, Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

2014. október 22.

Környezetismereti komplex csapatverseny

2. évfolyam

3. helyezett: Csernyu Ákos 2. a,   Virgula Tekla 2. b

Felkészítő tanító: Cseh Ádámné, Bakosné Veréb Judit

 

Bibliaismereti vetélkedő(csapatverseny)

3-4. évfolyam

4. helyezett: Révész Benjámin 4.a ,  Vraja Hanna 4. b

Felkészítő tanító: Gyüre Andrea, Nagy Istvánné Szászi Csilla

 

5-6. évfolyam

7. helyezett: Czap Liliána,  Jene Zsófia  (nagyvarsányi tagintézményünk)

Felkészítő tanár: Szegediné dr. Költő Eszter, Végh Valéria

 

Anyanyelvi vetélkedő(csapatverseny)

3-4. évfolyam

1. helyezett: Takács Zsombor  4. a,  Lakatos Sára 3. b,  Hudák Gábor 4. b, 

Felkészítő tanító: Gyüre Andrea, Révész Krisztina, Toldiné Maklári Anita,

 

 

Matematika

Egyéni

2. helyezett: Potyók Csaba  7. a

Felkészítő tanár: Tóthné Spekker Melinda

7. helyezett: Potyók László 5. a

Felkészítő tanár: Csegei Istvánné

13. helyezett: Takács Bence  8. a

Felkészítő tanár: Tóthné Spekker Melinda

 

Komplex műveltségi vetélkedő(csapatverseny)

6-8. évfolyam

10. helyezett: Bezzegh Zsófia 8. a  Kertész Kata 7.a,  Szanyi Ádám 6. a

Felkészítő tanár: Virguláné Hercku Orsolya, Molnárné Balázs Csilla

 

Informatika

12. helyezett: Péter Abigél  8. a

Felkészítő tanár: Révész Balázs

 

Angol nyelv(csapatverseny)

5-6. évfolyam

12. helyezett: Klenovszki Marcell 6. a,   Vincze Vivien 6. a

Felkészítő tanár: Brindzáné Gergelyffy Éva

7-8. évfolyam

12. helyezett: Márta Anna 7. a,  Nagy Kamilla  8. a

Felkészítő tanár:Berencsiné Dévald Henrietta

 

 

 

Bolyai Anyanyelvi  Csapatverseny (megyei szintű)

Kisvárda

2014. november 7.

 

3. évfolyam

2. helyezett: Bató Anna Laura 3. a, Berencsi Boglárka 3. c, Jánvári Ádám 3. c,  Százvai Dóra 3.a

Felkészítő tanítójuk: Szabóné Kiss Márta, Tóth Teodóra

 

4. évfolyam

1. helyezett: Cselle István 4.c, Hudák Gábor 4.b, Nagy Bence 4.b, Péter Marcell 4.c

Felkészítő tanítójuk: Nagyné Ágoston Anita, Toldiné Maklári Anita

 

3. helyezett: Bacskai Balázs, Orosz Csenge, Szürös Boglárka, Takács Zsombor 4. a

Felkészítő tanítójuk: Gyüre Andrea

 

7. évfolyam, gimnáziumi kategória:

2. helyezett: Bakó Dóra, Bodnár Viktória, Kertész Kata, Rácz Ivett  7. a

3. helyezett: Debrei Zsófia, Kovics Adél, Nagy Zsófia, Vécsi Veronika 7.a

Felkészítő tanáruk: Virguláné  Hercku Orsolya

 

8. évfolyam, gimnáziumi kategória:

2. helyezett: Bezzegh Zsófia,  Borkó Anna, Kocsi Barbara,   8.a

Felkészítő tanáruk: Virguláné  Hercku Orsolya

Bolyai Anyanyelvi  Csapatverseny, (országos  döntő)

Budapest

2014. december  6.

 

4. évfolyam

1. helyezett: Cselle István 4.c, Hudák Gábor 4.b, Nagy Bence 4.b, Péter Marcell 4.c

Felkészítő tanítójuk: Nagyné Ágoston Anita, Toldiné Maklári Anita

 

Apáczai Megyei Helyesírási Verseny,   Nyíregyháza,  2015. február 5.

1. helyezett:  Hudák Gábor   4. b   

Felkészítő tanító:  Toldiné Maklári Anita

2. helyezett:  Virgula Tekla   2. b

Felkészítő tanító:  Hatházy Ákosné

 

Zrínyi Ilona Megyei Matematikaverseny,  Vásárosnamény, 2015. február 20.

1. helyezett: Takács Bálint    10.a     továbbjutott az országos döntőbe

Felkészítő tanár:  Lakatos Krisztián

9. helyezett: Tischner Zalán   2.a

Felkészítő tanító:  Cseh Ádámné

 

Kossuth Lajos Evangélikus Gimnázium Megyei Tanulmányi Versenye

Nyíregyháza, 2015. március

Matematika

1. helyezett:  Potyók Csaba   7.a      

Felkészítő tanár: Tóthné Spekker Melinda

 

 „Csodát virágzik a jelen…” Református Általános Iskolák Országos Tanulmányi versenye,  Nyíregyháza, Jókai Mór Református Általános Iskola

2015. március  6 - 7.

Magyar nyelv és helyesírás

1. helyezett: Takács Zsombor  4. a

Felkészítő tanító: Gyüre Andrea

Versmondás

2. helyezett: Szabó Fanni  4. c

Felkészítő tanító: Nagyné Ágoston Anita

 

Torna Diákolimpia  Megyei - Regionális szint,     Országos  döntő

Nyíregyháza – Debrecen – Budapest,  2015.  január – március

Az alsó tagozatos fiú csapat eredményei:

megyei 2.,  regionális 4.,  országos 14. helyezés.

Csapattagok: Balázs László, Cservenyák Tamás, Nagy Bence, Péter Gusztáv, Szántó József, Szabó László Márk(3-4. évfolyam).

Felkészítő tanár:  Borbély Gábor

 

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny (megyei összesítés)

2. helyezett:  Potyók Csaba   7.a      

Felkészítő tanár: Tóthné Spekker Melinda

 

Varga Tamás Megyei Matematikaverseny

10. helyezett:  Potyók Csaba   7.a    

Felkészítő tanár: Tóthné Spekker Melinda

 

Nyírkarászi Körzeti Matematikaverseny

1. helyezett:  Szanyi Ádám  6.a        

Felkészítő tanár: Szabóné Lakatos Erzsébet

1. helyezett:  Potyók Csaba   7.a    

1. helyezett:  Takács Bence   8.a       

3. helyezett:  Takács Kristóf  8.a       

 Felkészítő tanár: Tóthné Spekker Melinda

 

Református Középiskolák Dr. Hajdú –Moharos József   Országos  Földrajzversenye,  

Szeged,  2015. március 7.

 

1. helyezett:  Takács Bálint   10.a

2. helyezett:  Széles András  11.a

7. helyezett:  Nagy Tibor   12.a

8. helyezett:  Koi Eszter     12.a

Felkészítő tanár: Sipos Csaba

 

 

 

Bolyai Természettudományi Csapatverseny,  megyei forduló 

 „Hunnia-Észak régió (Borsod-Abaúj-Zemplén-Hajdú-Bihar-Nógrád és Szabolcs- Szatmár-Bereg megye),     2015. március 6.

1.helyezést ért el  gimnáziumi kategóriában  a 7. és 8. évfolyam csapata, így ők képviselték a régiót az országos döntőben, melyen a

8. évfolyam  8. helyezést,  a 7. évfolyam 10. helyezést ért el.

Csapattagok: 8. a.:  Benkő György, Kemenyiczki Fanni, Takács Bence, Varró Fanni

Felkészítő tanáraik:  Rostásné Kiss Mária, Szabó István, Szónok Ágnes

Csapattagok: 7. a.: Csizmadia Csaba, Márta Anna, Pethő Levente Ferenc, Potyók Csaba

Felkészítő tanáraik:  Balázsné szabó Lívia, Sipos Csaba, Szabó István

A 4. évfolyam csapata 5. helyezést ért el a régióban.

Csapattagok: Cselle István, Péter Marcell, Révész Benjámin, Szürös Boglárka

Felkészítő tanítóik:  Kertész Edina, Szabóné Lakatos Erzsébet

 

Vértesi Géza Megyei Matematikaverseny,  Kisvárda,  Vári Emil Általános Iskola, 2015. március 7.

1. helyezett:  Csernyu Ákos   2. a

Felkészítő tanító: Cseh Ádámné

2. helyezett: Bartha Tamás  5.a    

Felkészítő tanár: Csegei Istvánné

3. helyezett: Kozma Zsombor 2. b

Felkészítő tanító: Bakosné veréb Judit

6. helyezett: Potyók László  5. a

Felkészítő tanár: Csegei Istvánné

9. helyezett: Tischner Zalán  2.a          

Felkészítő tanító: Cseh Ádámné

9. helyezett: Péter Marcell  4.c      

Felkészítő tanító: Szabóné Lakatos Erzsébet

9. helyezett: Molnár Levente  5. b

Felkészítő tanár: Csegei Istvánné

10. helyezett:  Szabó László Márk 3. a

Felkészítő tanító: Lakatos Tamás

10. helyezett: Takács Zsombor  4.a

Felkészítő tanító: Kertész Edina

 

„Ésszel járom be a Földet”

Középiskolások Nemzetközi Földrajzversenye,   Szeged,  2015. március 21.

Középdöntőbe jutott és eredményesen szerepelt

Takács Bálint   10.a  és Széles András  11.a

Felkészítő tanár: Sipos Csaba

 

Angol nyelvi  Énekverseny (városkörzeti)

Kisvárda,  Vári Emil Általános Iskola,  2015. március

3. helyezett: Guszti Petra    6. b

Felkészítő tanító: Pethőné Nagy Zsuzsanna

 

Komplex Természettudományi Csapatverseny 7-8. évfolyam (városkörzeti)

Kisvárda,  Vári Emil Általános Iskola,            2015. március

1.helyezett:  „Szupermolekulák” csapat
Csapattagok: Kemenyiczki Fanni, Varró Fanni, Takács Bence.

Felkészítő tanár:  Rostásné Kiss Mária

 

„Tavaszi Fesztivál”  -  városkörzeti  verseny

Kisvárda, Somogyi Rezső Általános Iskola,  2015. március

Vers kategória

1.helyezett:  Szabó Fanni 4. c
Felkészítő tanító:  Nagyné Ágoston Anita

3.helyezett:  Dienes Boglárka 2. c
Felkészítő tanító:  Csiréné Józsa Viktória

Különdíj:  Tóth Csenge Sára  3. a
Felkészítő tanító: Szabóné Kiss Márta

 

 XX. „ Móra Matek”  Megyei Matematikaverseny, Nyíregyháza, 2015. március

1. helyezett:  Csernyu Ákos   2. a

3. helyezett: Borsi Dávid   2.a    

Felkészítő tanítójuk: Cseh Ádámné

8. helyezett: Joó Linett   1. a    

Felkészítő tanító: Dankóné Nagy Andrea

8. helyezett: Péter Marcell  4. c

Felkészítő tanár: Szabóné Lakatos Erzsébet

9. helyezett: Kovics Lili  1. b

Felkészítő tanító: Kőrizsné Koi Beáta

 

Megyei Diákolimpia, Leány Teremlabdarúgás, Nyíregyháza, 2015. március

A Leány csapat 1. helyezést ért el.

Csapattagok: Barati Elizabet, Gere Erika, Hódos Eszter, Kocsis Viktória, Kovács Barbara, Lakatos Erika, Miklovicz Bernadett, Potyók Gabriella, Spanyol Regina, Szabó Fruzsina, Szabó Zsanett, Szabó Zsófia, Zelei Dóra

Felkészítő tanár: Borbély Gábor

„WESTSIK „ Megyei Leány Labdarúgó Torna,  Nyíregyháza, 2015. március

 Leány csapat:  1. helyezett

A Coca-Cola Cap Középiskolai Labdarúgó Program tavaszi fordulója

 2. helyezést ért el a csapat, így bejutott a megyei döntőbe.

Felkészítő tanár: Borbély Gábor

 

„Ne szóljon igéd hiába…”  Országos Bibliai Történetmondó Verseny

Gyula, Magvető Református Óvoda és Általános Iskola

2015. április 9.

2. helyezett:  Százvai Dóra  3.a         

Felkészítő tanító: Szabóné Kiss Márta

3. helyezett:  Hajdu Lara  1.c

Felkészítő tanító: Nagy Istvánné Szászi Csilla

4. helyezett:  Nagy Zsófia  7.a          

Felkészítő tanár: Százvai László lelkipásztor

5. helyezett: Kepics  Lili  2.b

Felkészítő tanító: Hatházy Ákosné

 

Béres Ferenc Országos Zsoltár- és Népdaléneklő Verseny

Budapest,  Fasori Julianna Református Általános Iskola

2015. április

arany minősítés: Dienes Boglárka  2. c      

arany minősítés: Borkó Anna  8. a 

ezüst minősítés: Fodor Gréta  3. b

ezüst minősítés: Papp Gergő 5. b

bronz minősítés: Balázsi Dominika 7. b

Felkészítő tanáruk: Mártháné Iklódi Boglárka

„Kockakobak” Matematikaverseny              területi – országos  szintű

Potyók Csaba:  területi 2.,   országos 9. helyezett           

Felkészítő tanára:  Tóthné Spekker Melinda

 

Alapműveleti Matematikaverseny               megyei – országos szintű

Potyók Csaba 7. a:  megyei 2.,        országos 12. helyezett         

Felkészítő tanára:  Tóthné Spekker Melinda

Péter Marcell  4. c:  megyei 4. helyezett

Felkészítő tanára:  Szabóné Lakatos Erzsébet

 

„Óvd és tedd jobbá a környezeted!”             Országos Rajzpályázat

Dicséretben részesült: Berencsi Boglárka, Szónok Sára

Felkészítő tanító: Szürösné Vágó Enikő

 

 

Bereznai Gyula Megyei Matematikaverseny,  Nyíregyháza, 2015. április

2. helyezett:  Potyók Csaba  7.a       

Felkészítő tanár: Tóthné Spekker Melinda

2. helyezett:  Tischner Donát    9. a             

Felkészítő tanár: Lakatos Krisztián

2. helyezett:  Takács Bálint 10.a     

Felkészítő tanár: Lakatos Krisztián

5. helyezett:  Takács  Bence   8.a                           

Felkészítő tanár: Tóthné Spekker Melinda

 

Dienes Pál Megyei Matematikaverseny, Nyíregyháza, 2015. május 8.

1. helyezett:  Potos Áron  1. b        

Felkészítő tanító: Kőrizsné Koi Beáta

2. helyezett:  Potyók Csaba  7.a       

Felkészítő tanár: Tóthné Spekker Melinda

5. helyezett:  Potyók  László 5.a       

Felkészítő tanár: Csegei Istvánné

6. helyezett:  Csernyu Ákos  2.a       

Felkészítő tanító: Cseh Ádámné

 

8. helyezett:  Kemenyiczki Zsolt 4.c    

Felkészítő tanító: Szabóné Lakatos Erzsébet

9. helyezett:  Kovics Lili Kata  1. b

Felkészítő tanító: Kőrizsné Koi Beáta

9. helyezett:  Borsi Dávid  2. a

Felkészítő tanító: Cseh Ádámné

11. helyezett:  Nagy Viktória  1. a

Felkészítő tanító: Dankóné Nagy Andrea

13. helyezett:  Tischner Zalán  2. a

Felkészítő tanító: Cseh Ádámné

13. helyezett:  Szanyi Ádám  6. a

Felkészítő tanító: Szabóné Lakatos Erzsébet

 

Szívből gratulálunk a szép eredményekhez valamennyi tanulónak és felkészítő pedagógusának!

                                                                                                         

                                                                                                                                                              Nagy Istvánné

                                                                                                                                                                            igh.

Tanévnyitó és ösztöndíj kiosztás

Tanévnyitó és ösztöndíj kiosztás
20140831_tanevnyito_altalanos_iskola_5

Pályázatok

FEL